Aktualności

To był inny Ruch!

Data dodania: 2015-07-24 20:56:11

Michał Efir nie potrzebował wiele czasu na boisku, żeby zdobyć bramkę w sytuacji, którą sam sobie wypracował. Jak to spotkanie ocenia sam zainteresowany?

– Cieszą trzy punkty, bo graliśmy drugie spotkanie u siebie. Chcieliśmy wygrać już z Łęczną, ale ten mecz nam nie wyszedł. Dzisiaj to był inny Ruchu, zagraliśmy dobre spotkanie i jak widać, nasza praca procentuje. Miejmy nadzieję, że śrubki zostały już dokręcone i te bramki będą wpadały seryjnie – mówił popularny „Efirek”, który stwierdził, że czas pracuje na korzyść „Niebieskich”. – Trener miał na nas pomysł w okresie przygotowawczym, a my się cały czas jeszcze budujemy i mam nadzieję, że z czasem będzie jeszcze lepiej. Mam nadzieję, że takich zwycięstw będzie jak najwięcej – dodał Michał Efir, napastnik Ruchu.

W poniedziałek 3 sierpnia „Niebiescy” zmierzą się na wyjeździe z Koroną Kielce, która również została mocno przebudowana w okresie przygotowawczym. – Cały czas patrzymy przede wszystkim na siebie, bo chcemy grać coraz lepiej i się rozwijać. Do Kielc jedziemy z zamiarem zwycięstwa – stwierdził napastnik Ruchu, który mówi, że podczas meczu z Koroną kluczowe będzie wsparcie kibiców. – Każdy zawodnik powie, że nasi kibice są 12. zawodnikiem. Ich wsparcie będzie ważne, a my zagramy jak najlepsze spotkanie, żeby zgarnąć trzy punkty – podkreślił „Efirek”.

 

Robert Kasperczyk

źródło: własne; foto: Łukasz Laskowski/PressFocus
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni