Aktualności

Fornalik: Zabrakło kilku minut

Data dodania: 2015-08-10 20:26:52

– Przyjmujemy ten remis i pracujemy dalej nad tym, by takie sytuacje się nie powtórzyły – mówił na pomeczowej konferencji prasowej trener Waldemar Fornalik.

Szkoleniowiec „Niebieskich” przyznał, że jego drużyna była bliska tego, by „dowieźć” zwycięstwo do końca.  Zabrakło kilku minut, aby 3 punkty zostały na Cichej. Mecz nie był dla nas łatwy, szczególnie w pierwszej połowie, gdzie drużyna Podbeskidzia była dobrze zorganizowana i cięzko było przebić się przez ich szyki obronne. W końcu udało się strzelić bramkę i mieliśmy okazję, by dać tę przysłowiową pieczątkę na 2:0. Tak się nie stało i w konsekwencji dostaliśmy bramkę na 1:1. Ta drużyna ciągle się konsoliduje, będzie miała jeszcze niejeden trudny moment i jeszcze nie raz głupio stracimy punkty. Przyjmujemy ten remis i pracujemy dalej nad tym, by takie sytuacje się nie powtórzyły. Warunki były takie same dla obu drużyn i nie ma co szukać usprawiedliwienia w pogodzie  zaznaczył Waldemar Fornalik.

Niedosytu nie krył również trener gości, Dariusz Kubicki Z wyniku nie jestem zadowolony, od pierwszych minut było widać, że po dwóch porażkach przyjechaliśmy się tu odbić i odnieść zwycięstwo. Byliśmy bardzo bliscy, jednakże niepotrzebnie straciliśmy bramkę a wcześniej mieliśmy dwie, trzy sytuacje, które powinny być wykorzystane. Bramki zmieniają oblicze spotkań. Po stracie gola grało nam się trudniej, ale zmiany które zrobiliśmy pokazywały, że cały czas dążyliśmy do tego, żeby mecz wygrać. Oczywiście trochę nam do tego zabrakło, ale po dwóch porażkach remis też trzeba przyjąć. Czasami spotkanie układa się tak, że nie można go wygrać. Dzisiaj pomimo dobrej postawy zespołu wyjeżdżamy stąd tylko z remisem  mówił szkoleniowiec Podbeskidzia.

źródło: własne; foto: Norbert Barczyk/PressFocus
Lipiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 • Sparing: Ruch - Widzew Łódź
  Godzina: 11:30
1
2
 • Początek zgrupowania w Kamieniu
  Godzina: 09:00
3
4
 • Urodziny Mateusza Majewskiego
5
67
 • Sparing: Ruch - AS Monaco
8
910
 • Sparing: Ruch - Odra Opole
11
1213
 • Sparing: Pniówek Pawłowice - Ruch
  Godzina: 11:00
14
15
1617
 • Urodziny Filipa Czapli
18
1920
 • 1. kolejka 2 Liga: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów
  Godzina: 17:00
21
22
23242526272829
3031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni