Aktualności

Moskal: Ruch zagrał konsekwentnie

Data dodania: 2015-10-30 23:15:18

– Chciałem podziękować swoim zawodnikom za determinację i walkę – mówił szkoleniowiec Wisły, Kazimierz Moskal, który nie był jednak zadowolony z wyniku i przebiegu spotkania.

– Trzeci mecz z rzędu u siebie, który wygląda podobnie i kończy się niestety takim samym wynikiem. Niestety, pomimo przewagi optycznej nie udaje nam się na własnym boisku strzelić bramki, w tych trzech meczach straciliśmy sześć punktów. W pierwszej połowie nie mieliśmy żadnej klarownej sytuacji do zdobycia bramki, chociaż gdybyśmy kilka razy wykazali się większą „pazernością”, można było lepiej te akcje rozegrać. W drugiej mieliśmy przynajmniej dwie dogodne sytuacje, które należało wykończyć lepiej. Gratuluję Ruchowi, który zagrał bardzo konsekwentnie i wywiózł stąd punkt. My przeżywamy kolejne rozczarowanie – przyznał trener „Białej Gwiazdy”.

Dzisiaj Wisła stworzyła zdecydowanie mniej sytuacji, niż zazwyczaj. Jaka, zdaniem opiekuna Wiślaków, była tego przyczyna? – Ruch zagrał zdecydowanie konsekwentniej w defensywie, był bardzo solidnie poukładany. Mieli swój plan i go zrealizowali – chwalił „Niebieskich” Kazimierz Moskal.

 

Waldemar Kaim

źródło: własne; foto: Rafał Rusek/PressFocus
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni