Aktualności

„Sprawiedliwy remis”

Data dodania: 2015-12-05 20:32:43

Po meczu obaj trenerzy zgodnie przyznali, że wynik odzwierciedlał wydarzenia boiskowe.

Szkoleniowiec „Niebieskich”, Waldemar Fornalik podkreślił, że nie jest do końca zadowolony z remisu, ale uważa go za sprawiedliwe rozstrzygnięcie. – Zremisowaliśmy, chociaż zależało nam na zwycięstwie, od początku staraliśmy się konstruować akcje, ale nie za bardzo nam to wychodziło. Podbeskidzie zorganizowało się w defensywie bardzo dobrze. Po jednej z akcji Martin faulował w polu karnym. Był bohaterem ostatniego meczu, dzisaj niestety on sprokurował rzut karny, po którym straciliśmy bramkę. Na tym terenie jeżeli się przegrywa, ciężko jest odrabiać straty, przekonała się o tym chociażby Legia. Po przerwie wyszliśmy z dużą wolą odrobienia strat, co się udało. Przed zdobyciem bramki świetną sytuację miał Stępiński. Z przebiegu tego meczu wydaje się, że wynik remisowy jest sprawiedliwy, bo w końcówce brakło argumentów. Po naszym mimo wszystko solidnym meczu remis przyjmujemy jako wynik sprawiedliwy – przyznał szkoleniowiec Ruchu.

Podobnego zdania był opiekun Podbeskidzia, Robert Podoliński, który boryka się ze sporymi problemami kadrowymi. – Ciężko komentować w tej chwili ten mecz. Remis uważam za wynik sprawiedliwy, nie był to jakiś wielki mecz, ale przyznam szczerze, że przystępujac do tego spotkania mieliśmy duszę na ramieniu, bo tuż przed rozpoczęciem do naszych problemów kadrowych doszedł jeszcze jeden, bo urazu doznał Adam Mójta. Jest to dalszy ciąg naszego złego losu personalnego. Jestem dumny z tych, którzy dzisiaj wystąpili. Dziękuję zespołowi za to, że potrafił pokazać charakter w takiej sytuacji, w jakiej się znajdujemy.

Na stoperze szkoleniowiec bielszczan postawił dziś na Celestina Lazarusa. Co było powodem takiej decyzji? – Podjąłem ją między innymi z tego powodu, że wiedziałem, iż czeka nas dużo pojedynków fizycznych z Mariuszem Stępińskim. Chcieliśmy dużo lepiej walczyć w powietrzu i chyba nam się udało. Taki był plan, taka decyzja i z perspektywy meczu uważam, że słuszna – stwierdził.

źródło: własne; foto: Rafał Rusek/PressFocus
Lipiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 • Sparing: Ruch - Widzew Łódź
  Godzina: 11:30
1
2
 • Początek zgrupowania w Kamieniu
  Godzina: 09:00
3
4
 • Urodziny Mateusza Majewskiego
5
67
 • Sparing: Ruch - AS Monaco
8
910
 • Sparing: Ruch - Odra Opole
11
1213
 • Sparing: Pniówek Pawłowice - Ruch
  Godzina: 11:00
14
15
1617
 • Urodziny Filipa Czapli
18
1920
 • 1. kolejka 2 Liga: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów
  Godzina: 17:00
21
22
23242526272829
3031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni