Aktualności

Jacek Zieliński odczuwa niedosyt po remisie z kielczanami

Data dodania: 2012-09-15 20:44:00

- Mieliśmy swoje plany i marzenia. A mamy duży niedosyt. Cóż, trzeba grać dalej, bo liga dopiero się zaczyna - podkreślił szkoleniowiec, który dziś po raz pierwszy poprowadził Ruch w T-mobile Ekstraklasie.

- Początek meczu był w naszym wykonaniu średni. Straciliśmy bramkę i graliśmy nieporadnie. Po wyrównaniu wydawało się, że bramka do szatni wpłynie na nas pozytywnie. Po przerwie momenty w naszej grze były lepsze. Próbowaliśmy robić to, co ćwiczyliśmy na treningach. Szybciej operowaliśmy piłką, rozgrywaliśmy ją do boku, lecz brakowało wykończenia. Solidniej prezentowaliśmy się w defensywie, nie popełnialiśmy już tylu błędów - wyliczał Jacek Zieliński.

Czego zabrakło, by odnieść zwycięstwo? - Przełamania pewnego standardu w rozegraniu piłki. W takich meczach trzeba zaryzykować jednym, drugim podaniem, które może zostać przecięte lub może zaskoczyć rywali. My skupiliśmy się zaś na tym, by piłki przede wszystkim nie stracić - wskazywał.

Najbardziej szkoda niewykorzystanego rzutu karnego. - Był to moment, który powinien był przeważyć losy. Nie winię jednak Marka Zieńczuka. Nie tacy zawodnicy się mylili. Kto wykona następną jedenastkę? To na ten moment nasz najmniejszy problem. Mamy tydzień czasu, by się zastanowić. Jest pewna hierarchia w zespole, na jej czele są zawodnicy, którzy najlepiej wykonują rzuty karne na treningach. Ćwiczyliśmy je choćby... wczoraj. Marek trafiał. Szkoda, że dziś ta sztuka mu sie nie udała. Podkreślę jednak - to nie wina Marka, że dziś nie wygraliśmy - zaakcentował Jacek Zieliński.

źródło: Ruch Chorzów
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni