Aktualności

Co powiedzieli trenerzy po meczu Ruchu z Lechem?

Data dodania: 2013-02-24 19:26:48

Lech wykorzystał swój potencjał w ofensywie - mówił na konferencji prasowej Jacek Zieliński, trener chorzowskiego Ruchu.

- W podobnej sytuacji był wczoraj Tomek Hajto - rozpoczął swoją wypowiedź Jacek Zieliński, odnosząc się do meczu Podbeskidzia z Jagiellonią (4-0). - Lech nas zwyczajnie rozstrzelał, wykorzystał swój potencjał w ofensywie. Wiedzieliśmy, że jeśli się odkryjemy i pozwolimy grać gościom z kontry, to źle się to skończy. Mieliśmy dzisiaj zbyt mało atutów. Dostaliśmy dobrą lekcję futbolu, z której trzeba wyciągnąć wnioski i grać dalej - podkreślił.

Zawiodła dziś linia defensywna. - Zdrowych mamy tylko trzech stoperów, więc pole manewru jest małe. W dodatku w Lubinie w środę nie będzie mógł wystąpić Żeljko Djokić, więc wybór będzie jeszcze mniejszy! - wskazał trener Ruchu.

- Zwycięstwo 4-0 nie oznacza, że to był łatwy mecz. Było to dla nas bardzo trudne spotkanie. Ruch postawił wysokie wymagania. Próbował zagrażać nam prostymi środkami. Szczególnie w pierwszej połowie było to groźne - mówił na konferencji prasowej Mariusz Rumak.

Jego zawodnicy objęli prowadzenie w 2. minucie. - Mecz dobrze się dla nas ułożył. Szybkie przejście z obrony do ataku było naszą silną stroną - cieszył się trener Lecha. 

- W przerwie dokonaliśmy korekt taktycznych, które pozwoliły nam kontrolować to spotkanie w drugiej połowie. Cieszy skuteczność, gra dwóch juniorów w podstawowym składzie, postawa zawodników pozyskanych tej zimy - wyliczał Mariusz Rumak.

- Szacunek dla Ruchu. My z pokorą podchodzimy do następnych spotkań - dodał.

 

źródło: Ruch Chorzów
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni