Aktualności

„Niebiescy” o konfrontacji z Lechem

Data dodania: 2013-02-24 20:02:29

Zabrakło nam precyzji w ataku i popełniliśmy zbyt wiele błędów w obronie - mówili zawodnicy Ruchu po pojedynku z Lechem.

Marcin Kikut, obrońca
Zostaliśmy wypunktowani jak rasowy bokser. Początek nie był zły, w pierwszej połowie było dużo walki. Uważam, że nic nie zapowiadało takiego wyniku. Lech grał mądrze i przede wszystkim wykorzystał nasze słabości i dlatego przegraliśmy. Zbyt wiele sytuacji klarownych nie stworzyliśmy, chociaż w pierwszej połowie kilka strzałów było. Zabrakło precyzji i stąd rodzą się takie wyniki. Pod koniec meczu troszeczkę opadliśmy z sił i oddaliśmy inicjatywę całkowicie Lechowi.

Michał Pesković, bramkarz
Straciliśmy cztery bramki. Cały zespół wygrywa i cały zespół przegrywa. Musimy grać na zero z tyłu i strzelać bramki. To zawsze źle jak się traci bramkę na początku meczu, ale gorzej, że straciliśmy tą drugą ze stałego fragmentu gry i do przerwy było 0-2.

Robert Chwastek, pomocnik
Niestety nie wyglądaliśmy zbyt dobrze w ofensywie. Mojego debiutu nie mogę zaliczyć do udanych. To jest wielkie wyróżnienie i nobilitacja, że mogę zagrać w Ruchu, ale wynik mówi sam za siebie. Nie jesteśmy tak słabi, zadecydowała dyspozycja dnia.  Pokazaliśmy w grze tylko determinację, bo umiejętności chyba dzisiaj zabrakło, ale mam nadzieję, że jak najszybciej się podniesiemy. Tym bardziej, ze dziś na trybunach stadionu przy Cichej zjawiło się tak dużo kibiców. Zrobimy wszystko, aby w najbliższym ligowym spotkaniu się zrehabilitować.

źródło: Ruch Chorzów
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni