Aktualności

Ostro to będzie z Rumunami

Data dodania: 2016-01-26 18:17:03

Piłkarze Atlantasu Kłajpeda nie przebierali dziś w środkach. Grali brutalnie, często faulując z premedytacją. Jednym z najbardziej poturbowanych zawodników Ruchu był po meczu Rafał Grodzicki.

Kapitan „Niebieskich” kończył swój występ z kostką obłożoną lodem. W pierwszej połowie Litwini kilkukrotnie ostro go faulowali. – Tak Litwini grają. Ale myślę, że dużo „ciekawej” może być w starciach z Rumunami, z którymi zagramy dwa sparingi. Są dość wybuchowi i spodziewam się, że wtedy dopiero będzie ostro. Kostkę mam obłożoną lodem, ale myślę, że to tylko mocne stłuczenie – stwierdził Rafał Grodzicki.

„Niebiescy” na pewno mogą mówić o sporym niedosycie po dzisiejszym meczu. Byli drużyną lepszą i stworzyli kilka groźnych okazji bramkowych. – Nie udało nam się wygrać, ale na pewno pod względem technicznym i taktycznym byliśmy dużo lepsi. Atakowaliśmy, ale wszystko kończyło się w okolicach pola karnego rywali. Oni skupili się głównie na obronie, w czym pomagało im nieco węższe boisko. Ze tego sparingu jestem jednak zadowolony. Było to dla nas pierwsze w tym roku przetarcie na naturalnej trawie – mówił stoper Ruchu.

 

Tomasz Ferens


 

źródło: własne; foto: Leszek Dyja
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni