Aktualności

"Niebieski WF" i "Mamo, tato zabierz mnie na mecz" - nowe akcje Ruchu

Data dodania: 2012-09-18 17:38:00

W ramach kampanii „W Chorzowie wszystko gra”, nasz klub przeprowadzi cykliczne akcje skierowane do najmłodszych. Mocno zaangażowany w nie będzie ulubieniec kibiców - Wojciech Grzyb.

- Chorzów wprawia w Ruch. Czas, by wykorzystać to hasło i przejść do konkretnych działań promocyjnych - mówił na dzisiejszej konferencji prasowej zastępca prezydenta UM Chorzów, Marcin Michalik. - Ruch Chorzów był najlepszy oferentem naszego przetargu na takową kapanię. Jej zasięg oddziaływania za sprawą transmisji telewizyjnych będzie największy. Prócz klasycznej kampanii reklamowej, jak umieszczenie logotypu na koszulkach piłkarzy i bannerach stadionowych, duży nacisk w trakcie trwania kampanii będziemy kładli na popularyzację sportu wśród dzieci i młodzieży - podkreślił.

Szczegóły przedstawili na konferencji rzecznik prasowy, Donata Chruściel, a także Wojciech Grzyb, były zawodnik, a obecnie pracownik działu marketingu.

- Chorzowskie szkoły będą przyjeżdżały na Cichą, by brać udział w „Niebieskich WF-ach”. Lekcje w formie treningów piłkarskich poprowadzę wraz z kilkoma zawodnikami pierwszego zespołu. Pierwsze takowe zajęcia zaplanowaliśmy na czwartek - oznajmił "Grzybek". - Ponadto piłkarze Ruchu będzie odwiedzali przedszkola, gdzie będzie czas nie tylko na dyskusje, ale również na zajęcia ruchowe i mini-mecze - zapowiedział.

- Przy okazji będziemy wręczali dzieciom specjalne zaproszenia „Mamo, tato - zabierz mnie na mecz”. Dzięki nim dzieci wejdą na mecz za darmo, a ich opiekunowie ze sporymi zniżkami - wyjaśniła Donata Chruściel.

- Kiedyś podobne akcje nie były na porządku dziennym. Z tak regularnie i profesjonalnie zorganizowanymi akcjami zetknąłem się dopiero w Ruchu. Widząc, jak jak wielkim przeżyciem dla dzieci jest spotkanie z piłkarzami, wiem, że warto to robić! - podkreślił Wojciech Grzyb.

- Mogę potwierdzić, bo sam pamiętam wydarzenie, kiedy do mojej szkoły zawitał Gerard Cieślik. Co prawda piłkarzem nie zostałem, ale sympatia do Ruchu pozostanie na zawsze - dodał Marcin Michalik.

źródło: Ruch Chorzów
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni