Aktualności

Na boisku wywalczyliśmy awans

Data dodania: 2016-04-09 21:38:14

– Ciężko mi to wszystko ocenić na gorąco po meczu. Nikt z nas jeszcze się nie spotkał z taką sytuacją. Jest zamieszanie, a moim zdaniem po ostatnim gwizdku wszystko powinno być jasne – stwierdził Marek Szyndrowski.

Cała „Niebieska” społeczność z niecierpliwością będzie czekać na ostateczną decyzję i układ tabeli. – Bez względu na to, co będzie decydowało o ostatecznej kolejności w tabeli, powinniśmy wiedzieć o tym od razu po meczu. Nie tak to wszystko powinno wyglądać, ale my na to wpływu nie mamy. Sami sobie skomplikowaliśmy sytuację, bo mieliśmy zdobyć przynajmniej jeden punkt, a co teraz się stanie nie zależy już od nas – mówił „Skuter”. – Szkoda poprzedniego spotkania u siebie, bo mieliśmy piłkę na remis, ale nie udało się i musieliśmy walczyć dalej. Do Gdańska nie przyjechaliśmy po remis, ale Lechia jest teraz w gazie i udowodniła dzisiejszym spotkaniem, że jest bardzo dobrą drużyną. Od początku postawiła ciężkie warunki, szybko straciliśmy dwie bramki i w drugiej połowie nie byliśmy w stanie odrobić tej straty – dodał stoper „Niebieskich”.

Cała drużyna będzie z niecierpliwością czekać na ostateczną decyzję.  – Oczywiście, że tak! Wszyscy będziemy czekać! Awans do grupy mistrzowskiej wywalczyliśmy na boisku. W poprzednich sezonach było tak, że punkty odbierano na początku, a nie w trakcie rozgrywek – zakończył Marek Szyndrowski.

 

Robert Kasperczyk


 

źródło: własne; foto: Rafał Rusek/PressFocus
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni