Aktualności

Próbowaliśmy gonić wynik

Data dodania: 2016-08-28 21:18:08

Jednym z lepszych zawodników w szeregach „Niebieskich” był dziś Maciej Urbańczyk. Po końcowym gwizdku porozmawialiśmy z młodym pomocnikiem Ruchu.

– Żałujemy tego meczu! W pierwszej połowie zagraliśmy dobre spotkanie, ale straciliśmy bramkę w głupi sposób. W tym fragmencie gry kontrolowaliśmy to, co się dzieje na boisku, ale po błędzie w środku pola za łatwo pozwoliliśmy wyjść Nikoliciowi sam na sam z Lechem. Próbowaliśmy gonić ten wynik, ale niestety nie wychodziło nam to – mówił na gorąco po meczu wychowanek Ruchu. – Druga bramka kompletnie podcięła nam skrzydła, dlatego ta końcówka meczu tak słabo wyglądała. Myślę, że z przebiegu całej gry ten wynik jest niezasłużony – dodał Maciej Urbańczyk.

„Niebiescy” w drugiej połowie mieli problemy z dojściem do klarownych sytuacji. – Drugą bramkę straciliśmy w bardzo głupi sposób, bo piłka po rykoszecie wpadła do siatki. To nam podcięło skrzydła. Legia utrzymywała się przy piłce i grała bardzo mądrze, a my biegaliśmy za piłką. Końcówka nie należała do udanych – stwierdził pomocnik Ruchu, który zaznacza, że dwa tygodnie przerwy od ligi dobrze wpłynie na zespół. – Mamy dużo czasu do kolejnego meczu, więc chcemy go jak najlepiej wykorzystać. Musimy przez te dwa tygodnie poprawić te elementy, które obecnie szwankują w naszej grze. W szczególności skupimy się nad poprawienie szczelności w defensywie i skutecznością pod bramką rywala – zakończył Maciej Urbańczyk.

 

Robert Kasperczyk

 

źródło: własne; foto: Norbert Barczyk/PressFocus
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni