Aktualności

„Niebiescy” o potyczce z Zagłębiem

Data dodania: 2013-04-01 16:21:00

Zwycięstwo po trudnym meczu bardziej cieszy – podkreślali zawodnicy Ruchu po spotkaniu z „Miedziowymi”.

Jakub Smektała, pomocnik Ruchu

Nie był to łatwy mecz. Straciliśmy bramkę, a potem musieliśmy gonić wynik. Ale najważniejsze, ze szczęście było tym razem po naszej stronie i mimo dramatycznego przebiegu tego spotkania wywozimy z Lubina trzy punkty. Cieszy również to, że jako drużyna pokazaliśmy charakter w tym meczu, walczyliśmy do końca i wygraliśmy. Dla mnie ważne jest również to, ze w doliczonym czasie gry wszedłem na boisko i udało mi się zdobyć bramkę. Każdym swoim występem chciałbym udowodnić, że warto na mnie stawiać i nie zawieść zaufania trenera. Mam nadzieję, że się udało. Poza tym dzisiejszy wynik to dobra zaliczka punktowa przed spotkaniem z Podbeskidziem.

 
Łukasz Janoszka, pomocnik Ruchu
 
Takie zwycięstwo wydarte w ostatnich minutach spotkania, które nie zawsze układało się po naszej myśli, smakuje jeszcze bardziej. Adrenalina była ogromna, ale najważniejsze, że po trudnym spotkaniu wywozimy z Lubina ważne trzy punkty. W pierwszej połowie mieliśmy przewagę w posiadaniu piłki i po straconej bramce szybko mogliśmy doprowadzić do remisu. Nie udało się, ale najistotniejsze, że w drugiej części meczu odrobiliśmy straty. Pod koszulką meczową miałem podobiznę trenera Jerzego Wyrobka. To bardzo ważna dla mnie i wielu piłkarzy Ruchu postać i cieszę się, że zdobywając bramkę mogłem mu podziękować. Mam ostatnio szczęście w meczach przeciwko Zagłębiu, ale chciałbym, aby uśmiechało się do mnie także w pojedynkach z innymi rywalami. Najbliższa okazja już w piątek!
 
Filip Starzyński, pomocnik Ruchu

Nie było to łatwe spotkanie. Po tym jak padła bramka kontaktowa nastąpiła chwila dekoncentracji, przeciwnik to wykorzystał i szybko wyszedł na prowadzenie. Ale najważniejsze jest to, że udało nam się doprowadzić do remisu, a potem, w ostatnich minutach spotkania wywalczyć zwycięstwo.

W drugiej połowie spotkania 20 minut przed końcem Zagłębie przycisnęło i mogło zdobyć bramkę, ale na szczęście dla nas nie wypracowali żadnej stuprocentowej sytuacji i nie zakończyło się to utratą bramki. Mimo radości ze zwycięstwa nie możemy zapominać o tym, że popełnialiśmy  błędy. Mamy teraz trzy dni, aby się nad nimi pochylić. Cieszę się, że wywalczyliśmy 3 punkty, ale teraz musimy myśleć o meczach które nas czekają, wygrywać je, a nie oglądać się za siebie.

Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni