Aktualności

Wolałbym passę zwycięstw

Data dodania: 2016-10-29 21:49:13

Jarosław Niezgoda zdobył bramkę w czwartym meczu z rzędu. Ostatnim piłkarzem „Niebieskich”, któremu przytrafiła się taka passa był Arkadiusz Piech.

– Trwa fajna seria, oby udało się ją utrzymać jak najdłużej, choć wolałbym oczywiście passę zwycięstw, lub chociaż meczów bez porażki. Ja mam swój dobry okres strzelecki, ale drużyna tylko raz na tym zyskała, zdobywając trzy punkty – żałował Jarosław Niezgoda.

Napastnik „Niebieskich” wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Niestety nie udało się go długo utrzymać. – Przytrafiła nam się taka bramka z niczego. Ona cieszy, ale musimy w takich momentach utrzymać prowadzenie. Postawiliśmy się w dobrej sytuacji strzelając tego gola. Prowadziliśmy na wyjeździe i zapowiadało się, że będzie dobrze. Musimy lepiej bronić i utrzymywać korzystny rezultat – podkreślił snajper chorzowian.

Co zdaniem strzelca gola było kluczowym elementem, który przesądził o porażce w Szczecinie? – Ta szybko stracona bramka. To pozytywnie napędziło Pogoń. Trochę to boli, bo to dziwne uczucie, że jeden z najniższych zawodników na boisku strzela nam bramkę głową. Jednak Pogoń grała dobrze, nie ma co się oszukiwać. Szybko operowali piłką, my głównie za nimi biegaliśmy. Mecze wyjazdowe niestety często tak wyglądają – zauważył.

Teraz przed „Niebieskimi” ciężki mecz z Lechem Poznań. – W każdym meczu trzeba walczyć o trzy punkty. Nie ma co powtarzać, że każdy mecz jest ciężki, bo to jest banał, nie ma łatwych przeciwników. Musimy po prostu podnieść głowy i walczyć na Cichej o trzy punkty – zaznaczył Jarosław Niezgoda.

Waldemar Kaim

źródło: własne; foto: Szymon Górski/PressFocus
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni