IV liga: Porażka na zakończenie roku

Data dodania: 2016-11-19 12:23:48

W ostatnim meczu w 2016 roku rezerwy „Niebieskich” uległy na wyjeździe Nadwiślanowi Góra 1:4.

Podopieczni Mateusza Soboty w pierwszej połowie prezentowali się lepiej od rywala, jednak nie potrafili wykorzystać licznych sytuacji bramkowych, które sobie wypracowali. Jak mawia stare piłkarskie porzekadło, niewykorzystane sytuacje się mszczą. Tak było niestety i w tym przypadku, bo na prowadzenie wyszli gospodarze. W 38. minucie na to trafienie odpowiedział Dominik Małkowski, który strzałem głową doprowadził do wyrównania. Nadwiślan jednak szybko odpowiedział i do przerwy prowadził 2:1. Po zmianie stron „Niebiescy” wciąż atakowali i odkryli się, co zaowocowało dwoma kontratakami, po których gospodarze podwyższyli prowadzenie najpierw na 3:1, a potem na 4:1. Chorzowianie kończyli mecz w dziesiątkę, gdyż dwie żółte kartki obejrzał Miłosz Trojak.

Nadwiślan Góra – Ruch II Chorzów 4:1 (2:1)

1:0 Łukasz Mieszczak, 23 min.
1:1 Dominik Małkowski, 38 min.
2:1 Tomasz Czogała, 42 min.
3:1 Daniel Fabisiak, 76 min.
4:1 Adrian Żurek, 90 min.

Ruch: Lech – Komarnicki (77 Hanel), Trojak, Małkowski, Szymura – Sarwicki, Szol, Bargiel, Gęsior (70 Milota) – Słoma, Dżikia, trener: Mateusz Sobota.
Rezerwowi: Dumin, Górecki.