Aktualności

Nie chcę tego komentować

Data dodania: 2016-12-05 21:20:59

Michał Helik dwa razy upadł dziś w polu karnym rywali, ale gwizdek sędziego milczał. Po zakończeniu spotkania porozmawialiśmy z wychowankiem „Niebieskich” o tych sytuacjach.

– Wcale nie musieliśmy tego meczu przegrać. Jesteśmy wkurzeni, bo wymagamy od siebie przed meczem konsekwencji, a spotkaniu znowu zaczynamy praktycznie od 0:2. Mamy pewien plan na każde spotkanie, a on się właściwie burzy zaraz po wyjściu na murawę. Później ciężko się gra – stwierdził „Helio”. – Walczyliśmy do ostatniej sekundy meczu. Zostawiliśmy wiele zdrowia na boisku, ale po raz kolejny nam się nie udało. W najbliższych dwóch spotkaniach musimy powalczyć o komplet punktów – dodał Michał Helik.

„Niebiescy” mogą mieć także sporo pretensji do pracy sędziego, który wielokrotnie podejmował kontrowersyjne decyzje. – Nie chcę komentować tych dwóch sytuacji z moim udziałem w polu karnym. Wszyscy jesteśmy zdenerwowani, więc mogłyby mnie ponieść emocje. Myślę, że te faule były, ale arbiter widział inaczej, a ja nie jestem od komentowania ich decyzji – mówił wychowanek Ruchu, który podkreśla, że najbliższy mecz będzie bardzo ważny. – Każde spotkanie jest dla nas tak samo istotne. W każdym chcemy wygrać. To nie ma znaczenia czy gramy z Arką Gdynia, czy z Wisłą Płock. Jesteśmy na takiej pozycji w tabeli, że każdy mecz jest dla nas o sześć punktów. Od tej pory musimy zacząć wygrywać – zaznaczył na koniec Michał Helik.

 

Robert Kasperczyk

 

źródło: własne; foto: Norbert Barczyk/PressFocus
Lipiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 • Sparing: Ruch - Widzew Łódź
  Godzina: 11:30
1
2
 • Początek zgrupowania w Kamieniu
  Godzina: 09:00
3
4
 • Urodziny Mateusza Majewskiego
5
67
 • Sparing: Ruch - AS Monaco
8
910
 • Sparing: Ruch - Odra Opole
11
1213
 • Sparing: Pniówek Pawłowice - Ruch
  Godzina: 11:00
14
15
1617
 • Urodziny Filipa Czapli
18
1920
 • 1. kolejka 2 Liga: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów
  Godzina: 17:00
21
22
23242526272829
3031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni