Aktualności

Taki był cel

Data dodania: 2016-12-16 23:22:25

Bardzo dobre spotkanie rozegrał Kamil Mazek. Pomocnika „Niebieskich” można pochwalić za aktywność. Kilkukrotnie był bliski wpisania się na listę strzelców. Co do powiedzenia miał nasz skrzydłowy po końcowym gwizdku?

– W pierwszej połowie gra była wyrównana, ale kontrolowaliśmy przebieg spotkania, unikaliśmy głupich strat i byliśmy konsekwentni. Wisła nie starzała sobie dobrych sytuacji. Po przerwie już przeważaliśmy, udało się to udokumentować jedną bramką. Wydaje mi się, że już tydzień temu graliśmy dobrze, ale brakowało odpowiedzialności, błędy powodowały utratę bramek. Dzisiaj  udało się ich ustrzec. Wygrywamy i wszyscy się z tego powodu bardzo cieszymy – mówi Kamil Mazek. – Brakowało nam zwycięstw i szczęścia. Dzisiaj wygraliśmy i na pewno w lepszych humorach rozjedziemy się na świąteczne urlopy. Taki był cel – dodaje pomocnik „Niebieskich”.

„Mazi” był dziś bardzo aktywny. Oddał 4 strzały na bramkę, a najbliżej szczęścia był w 55. minucie, kiedy uderzył mocno w kierunku dalszego słupka. Golkiper Wisły zdołał jednak obronić jego strzał. – Widziałem już tę piłkę w bramce. Załuska obronił to końcami palców. Cieszę się, że wraca forma, bo gdzieś ją zgubiłem na początku rundy. W moim przypadku szkoda, że kończy się ten rok, tym bardziej, że wygraliśmy i moglibyśmy pójść za ciosem. Czuję, że wróciła dynamika, świeżość. Na kolejny ligowy występ trzeba będzie jednak poczekać prawie dwa miesiące – mówi Kamil Mazek, który dziękował również za gorące wsparcie z trybun chorzowskiego stadionu. – Będzie nam tego brakowało w czasie świąt – dopingu i euforii po zwycięstwach – przyznał skrzydłowy „Niebieskich”.

 
 
 
 

 

źródło: własne; foto: Norbert Barczyk/PressFocus
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni