Aktualności

Będzie tylko lepiej

Data dodania: 2017-01-14 13:44:37

W pierwszej połowie sparingu z Karviną z dobrej strony pokazał się Patryk Lipski. Mógł nawet wpisać się na listę strzelców, ale zabrakło centymetrów, aby piłkę zmieść w bramce. Jak spotkanie ocenił sam zainteresowany?

– Mieliśmy w pierwszej połowie kilka sytuacji i szkoda, że nie udało się ich wykorzystać. Niestety znowu tracimy bramkę po naszym ewidentnym błędzie. Musimy się tego wystrzegać w kolejnych meczach – stwierdził Patryk Lipski. – Rywale strzelili nam gola w okresie kiedy to my kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Jednak wystarczył moment nieuwagi i drużyna Karviny wyszła na prowadzenia. To pokazało, że czeka nas jeszcze wiele pracy – dodał pomocnik „Niebieskich”.

Na początku spotkania było widać, że chorzowianie mieli lekki problem z czuciem piłki. – Teraz mamy jak to się mówi „ciężkie nogi”. Trenujemy dwa razy dziennie i pracujemy nad motoryką, więc trochę brakuje tej świeżości. Nawet dzisiaj przed sparingiem mieliśmy jednostkę treningową. Jednak optymalna forma musi przyjść dopiero na mecz ligowy, a teraz musimy robić swoje – mówił „Lipa”, który potwierdza, że czas odgrywa ważną rolę. – Oczywiście ten mecz kontrolny jest istotny, ale wiemy, że nogi jeszcze nie czują tak piłki jak powinny. Jestem przekonany, że z każdym meczem będzie tylko lepiej – zakończył Patryk Lipski.

 

Robert Kasperczyk

 

źródło: własne; foto: Rafał Rusek/PressFocus
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni