Aktualności

Jacek Zieliński: Koniec wieńczy dzieło

Data dodania: 2013-04-22 20:59:05

Szkoleniowiec Polonii Warszawa przyznał, że Ruch był zespołem lepszym w dzisiejszym spotkaniu. Jacek Zieliński cieszył się, że przełożyło się to na wynik.

- Cieszy nas przede wszystkim zwycięstwo. Ono było naszym priorytetem – rozpoczął swoją przemowę Jacek Zieliński. - Mecz składał się z dwóch różnych części. Pierwsza połowa była naprawdę dobra w naszym wykonaniu. Mieliśmy kontrolę, lecz nie udało się strzelić gola. W drugiej ta kontrola już wymknęła się nam z rąk, lecz paradoksalnie wtedy strzeliliśmy dwie bramki – wskazał trener Ruchu.

- Ważne, ze potrafiliśmy podnieść się po tym mocnym ciosie, którym był gol na 1-1. Byliśmy nieco oszołomieni. Ale podnieśliśmy się, dobrze zareagowaliśmy. Koniec wieńczy dzieło. Możemy teraz w spokoju przygotowywać się do derbów z Górnikiem – cieszył się trener Zieliński.

Z przebiegu spotkania zasłużone zwycięstwo odnieśli gospodarze – mówił na konferencji prasowej Piotr Stokowiec. – Pierwsza połowa była naszą najsłabszą w tym sezonie. Druga połowa była już lepsza, chłopcy zostawili sporo serca na boisku – podkreślał szkoleniowiec Polonii.
 
- Kiedy traci się gola w końcówce spotkania to zawsze jest wielki żal. Szkoda mi swoich zawodników. Wybiegali ten mecz, lecz to nie wystarczyło, by dowieźć remis do końca – dodał Piotr Stokowiec.
 
źródło: Ruch Chorzów
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni