Aktualności

Zawodnicy Ruchu o meczu z Polonią

Data dodania: 2013-04-22 21:23:59

Nasi piłkarze cieszyli się ze zwycięstwa, ale w wypowiedziach po spotkaniu z Polonią Warszawa podkreślali, że czas skupić się na Wielkich Derbach Śląska!

 Maciej Jankowski, napastnik Ruchu Chorzów

- Mieliśmy posiadanie piłki w pierwszej połowie, wiele sytuacji, lecz nic nie wchodziło. Postawa Polonii była dla mnie w tym okresie zaskakująca. Na wiele nam pozwolili. Najwyraźniej taka była jej taktyka. Po przerwie już tak dobrze ta gra nie wyglądała, ale cieszy, że właśnie wtedy strzeliliśmy dwie bramki. Pierwszy gol? Miałem pewność, że piłka przeszła całym obwodem przez linię. Był to gol samobójczy, bo strzelił go jeden z wracających obrońców Polonii. Teraz przed nami mecz z Górnikiem. Jak zawsze podejdziemy do niego z pełnym zaangażowaniem.
 
Marcin Baszczyński, obrońca Ruchu
- Grzeszyliśmy w pierwszej połowie swoją nieskutecznością. Szkoda tych stałych fragmentów gry, gdy piłka śmigała nad polem karnym. W szatni otrzymaliśmy w przerwie ostra reprymendę i sugestię od trenera, że nieważne jak, ale mamy umieścić piłkę w bramce rywali. Udało się! Podrażniona Polonia próbowała jednak atakować, a my zrobiliśmy „kryminał” przy straconej bramce. Najważniejsze jednak, że od pierwszej do ostatnie minuty graliśmy o zwycięstwo. Chwała, że je mamy. Zdobyliśmy mega ważne 3 punkty. Przed nami bardzo ciekawe spotkanie z Górnikiem. Derby, jak wiadomo, są wyjęte spod wszelkich reguł.
 
Marek Zieńczuk, pomocnik Ruchu
- Po ważnym meczu z Bełchatowem, zdobyliśmy kolejne bardzo istotne punkty. Teoretycznie nie mamy jeszcze zapewnionego utrzymania, ale najważniejsze, że wszystko zmierza w dobrą stronę. Przed nami bardzo istotne spotkanie z Górnikiem. Myślami jesteśmy już w Zabrzu. Chcemy dać naszym kibicom kolejne powody do radości i dumy.
źródło: Ruch Chorzów
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni