Aktualności

„Kooperacja z Łukaszem Monetą”

Data dodania: 2017-03-04 20:25:42

Dzięki kilku świetnym interwencjom, Libor Hrdlicka stał się prawdziwym bohaterem „Niebieskich”. Jak się okazało, za obronionym przez niego rzutem karnym stała jeszcze jedna osoba.

Libor zaprezentował się znakomicie. Do obronionej „jedenastki” dorzucił kilka fenomenalnych interwencji. – W niektórych momentach miałem dużo szczęścia, obroniłem to, co miałem obronić. Nie były to jakieś wybitne interwencje. Karny to była kooperacja z Łukaszem Monetą. Powiedział mi, żebym się rzucał w lewą stronę i wszystko było jasne – przyznał Libor Hrdlicka.

Golkiperowi chorzowian nie brakuje skromności. – Gdy była taka potrzeba starałem się po prostu bronić dostępu do bramki. Bywały mecze, w których nie miałem tyle szczęścia i przegrywaliśmy. Teraz jesteśmy coraz bardziej zmobilizowani, widzimy tabelę, potrzebujemy punktów – podkreślił.

W trzech ostatnich meczach podopieczni Waldemara Fornalika stracili zaledwie jednego gola. Obrona Ruchu jest coraz pewniejsza. – Zawsze cieszy fakt, że nie tracimy bramek. Było więcej spotkań, w których mogliśmy zachować czyste konto, np. na Legii, gdzie straciliśmy gola w końcówce. Ale tak naprawdę to nie jest najważniejsze, liczą się punkty – zaznaczył bramkarz ekipy z Cichej.

Spotkanie z Termalicą mogło skończyć się różnie. Obie drużyny miały sporo dobrych sytuacji strzeleckich. – Mecz był szalony, ale podobało mi się to. Nie tylko nasza gra, ale ogólnie całe spotkanie, stworzyliśmy z Termalicą dobre widowisko. Obie drużyny miały swoje momenty, przyjmujemy punkt z pokorą – stwierdził Libor Hrdlicka.

 

Waldemar Kaim

źródło: własne; foto: Norbert Barczyk/PressFocus
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni