LWJS: Pewne zwycięstwo z Odrą!

Data dodania: 2017-03-18 10:17:39

W trzecim wiosennym meczu I ligi wojewódzkiej juniorów starszych „Niebiescy” pewnie pokonali Odrę Centrum Wodzisław 4:1!

Podopieczni trenera Ireneusza Psykały nie pozostawili złudzeń, której drużynie należał się dziś komplet punktów. Losy meczów rozstrzygnęły się właściwie po 30 minutach gry, w których chorzowianie zaaplikowali rywalom 3 gole. Najpierw  podanie Bartosza Nowakowskiego na gola zamienił Dominik Lewandowski, który następnie asystował przy trafieniu Patryka Sikory. Chwilę później trzeciego gola dorzucił Nowakowski, który wykorzystał zagranie Alberta Piwko. Goście tuż przed przerwą trafili do siatki, ale to było wszystko na co tego dnia było ich stać. W drugiej połowie wynik ustalił Nowakowski, a asystę przy jego bramce zaliczył Bartłomiej Jarocha.

„Niebiescy” wciąż utrzymują się na drugiej pozycji w tabeli, a za tydzień czeka ich trudne wyjazdowe spotkanie z GKS Tychy.

Ruch Chorzów – Odra Centrum Wodzisław Śląski 4:1 (3:1)

1:0 Dominik Lewandowski, 16 min.
2:0 Patryk Sikora, 25 min.
3:0 Bartosz Nowakowski, 30 min.
3:1 ?, 45 min., 79 min.
4:1 Bartosz Nowakowski

Ruch: Byszewski - Starzyński (77 Wiszyński), Jaworek, Zięba, Górecki, Dąbrowski (59 Lajblich), Sikora, Piwko (46 Jarocha), Lewandowski (82 Mielczarek), Nowakowski (87 Pawlas), Balicki (71 Szkucik); trener: Ireneusz Psykała.
Rezerwowy: Bury.