Za nami Turniej im. Jerzego Wyrobka

Data dodania: 2017-03-20 10:57:21

W sobotę w hali MORiS przy ul. Dąbrowskiego odbył się Turniej Piłkarski im. Jerzego Wyrobka, byłego wybitnego piłkarza i trenera Ruchu. Trofeum za zwycięstwo zgarnął zespół UKS Ruch Chorzów.

W turnieju rywalizowało ze sobą 8 drużyn z rocznika 2007: UKS Ruch Chorzów, Akademia Piłkarska Ruchu Chorzów SA, AKS Wyzwolenie CEZ Chorzów, Juventus Academy Piekary Śląskie, MLKS Woźniki, Szkółka Piłkarska Borek Kraków oraz LKS Czaniec. Zwycięzcą został prowadzony przez trenera Jana Cieślika zespół UKS Ruch Chorzów, który w finale pokonał Juventus Academy 3:1. Drużyna naszej akademii w meczu o 3. miejsce uległa Borkowi Kraków i ostatecznie uplasowała się tuż za podium.

Więcej informacji oraz galerię zdjęć znajdziecie TUTAJ.

źródło: Akademia Piłkarska Ruchu Chorzów SA