Aktualności

"Niebiescy" o meczu z Piastem

Data dodania: 2013-05-06 21:36:13

W kolejnych meczach musimy odrobić to, co dziś straciliśmy - mówili zawodnicy Ruchu po spotkaniu z "Piastunkami".

Igor Lewczuk, obrońca Ruchu

- Nie myśleliśmy w najczarniejszych myślach, że dzisiaj stracimy trzy punkty. Wyszliśmy na boisko z nastawieniem, by wygrać to spotkanie. Liczyliśmy, że zwycięstwo wydobędzie nas z zagrożonej strefy. Niestety, plany były inne i teraz trzeba sobie powiedzieć wprost – już nie jest ciepło w tabeli, jak było przed meczem z Piastem. Teraz zrobiło się wręcz gorąco. Mówmy już otwarcie– walczymy o utrzymanie w lidze. Szkoda, bo prowadząc daliśmy sobie wbić bramkę po stałym fragmencie gry, a potem straciliśmy drugiego gola po ładnym strzale Podgórskiego, ale ta bramka była jednak do uniknięcia.
 
Łukasz Janoszka, pomocnik Ruchu
- Prowadzenie chyba nas uśpiło. Niestety znów indywidualne błędy sprawiły – przy stałym fragmencie Piasta, czy strzale Podgórskiego, do którego nikt nie doskoczył, a powinien - że zostajemy bez punktów. Nasza sytuacja w tabeli jest coraz trudniejsza. W kolejnych meczach musimy odrobić to, co dzisiaj straciliśmy.
 
Filip Starzyński, pomocnik Ruchu
- Mecz był wyrównany. Było dzisiaj dużo walki, niestety mało było gry z naszej strony. Nie wiem dlaczego, ale nie potrafiliśmy opanować piłki, było więcej kopania niż grania, zbyt mało sytuacji sobie stworzyliśmy. Oddaliśmy też za mało strzałów by wygrać. Jest w nas ogromna złość, bo przegraliśmy drugi mecz z rzędu, a żadnego nie musieliśmy przegrać.

 

źródło: Ruch Chorzów
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni