Ostatnia wizyta w Krakowie [WIDEO]

Data dodania: 2017-05-19 15:41:08

Przed dzisiejszym meczem z Cracovią przypomnijmy sobie ostatnią wizytę w Krakowie. „Niebiescy” kończyli tamto spotkanie ze sporym niedosytem. Dziś z remisu żadna ze stron nie będzie zadowolona.

W ciągu zaledwie tygodnia chorzowianie dwukrotnie wybierali się pod Wawel. Najpierw pokonali Wisłę 2:1, a tydzień później – 20 sierpnia – liczyli na kolejny komplet punktów w starciu z Cracovią. I dość długo się na to zanosiło. Tuż przed przerwą z rzutu wolnego dośrodkował Patryk Lipski, podanie przedłużył Rafał Grodzicki, a akcję przy dalszym słupku wykończył celną główką Jakub Arak. „Niebiescy” kontrolowali grę, jednak nie ustrzegli się błędu w końcówce spotkania, kiedy nieupilnowany Miroslav Covilo doprowadził do wyrównania. Podopieczni trenera Waldemara Fornalika kończyli mecz mocno rozczarowani. Przerwana seria czterech kolejnych porażek na stadionie „Pasów” było jedynie marnym pocieszeniem.