Aktualności

Niestety tego nie można odwrócić

Data dodania: 2017-05-27 21:11:49

W dzisiejszym meczu „Niebieskim” nie można było odmówić walki, ale to niestety nie wystarczyło, aby jeszcze za tydzień móc powalczyć o Ekstraklasę. Po końcowym gwizdku porozmawialiśmy z Jakubem Arakiem i Martinem Konczkowskim.

O wyniku starcia z Arką zaważyła bardzo kontrowersyjna bramka, która nie powinna zostać uznana. – Bardzo nas boli ten spadek. Wkurza, że  doszło do tego po takim błędzie sędziego. Niestety tego nie można odwrócić. Przed nami podróż na drugi koniec Polski w bardzo ponurych nastrojach. Musimy się jak najlepiej przygotować do meczu z Łęczną, żeby wygrać i podziękować kibicom za cały sezon wsparcia – mówił po meczu Jakub Arak. – Będąc jeszcze na boisku myślałem, że Siemaszko miał rękę przy ciele i sędzia mógł tego nie zauważyć, ale jak zobaczyłem powtórkę to byłem w szoku. To nie pierwszy raz w tym sezonie, kiedy sędziowie pomylili się na naszą niekorzyść. Niestety tego już nie odwrócimy – dodał podłamany Martin Konczkowski.

Chorzowianie zostawili dziś wiele zdrowia na boisku, ale niestety nie udało się odnieść zwycięstwa. – Chcieliśmy dzisiaj wygrać i walczyliśmy do końca, bo wiedzieliśmy, że mamy jeszcze szanse się utrzymać. Niestety kwestię pozostania w lidze przesądziła między innymi zeszłotygodniowa porażka w Krakowie – stwierdził „Konczi”.

 

„Niebiescy” za tydzień zmierzą się na Cichej z Górnikiem Łęczna. Czy będą umieli się zmotywować na to spotkanie? – Mobilizacji na pewno nam nie zabraknie. Musimy podejść do tego meczu z zaangażowaniem i pełni profesjonalizmu. Chcemy się na koniec pokazać z jak najlepszej strony, ale na pewno cały czas będzie nas bolał  ten spadek – powiedział Jakub Arak. – Musimy za tydzień wyjść pewni siebie. W tym meczu musimy zagrać przede wszystkim dla kibiców – zakończył Martin Konczkowski.

Robert Kasperczyk

źródło: własne; foto: Piotr Matusewicz/PressFocus
Grudzień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 • 21. kolejka II ligi: Ruch - Górnik Łęczna
  Godzina: 17:00
 • Urodziny Pawła Mandrysza
1
2
 • IX spotkanie z Fan Clubem Mikołów
  Godzina: 17:00
3
 • Barbórka
4
567
 • Urodziny Piotra Giela
 • Sparing: Ruch - Stal Brzeg
  Godzina: 11:30
8
9
10111213141516
171819
 • Urodziny Wojciecha Kędziory
20
212223
24252627
 • Urodziny Andrzeja Urbańczyka
28
29
 • Urodziny Tomasza Podgórskiego i Pawło Miahkowa
30
31 
zobacz więcej...

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni