Aktualności

„Moment nieuwagi”

Data dodania: 2017-08-04 23:21:17

„Niebiescy” nie zagrali źle. Niestety, jak podkreślił trener Krzysztof Warzycha, zabrakło im koncentracji w jednej akcji.

– Znowu po niezłej grze nie ma żadnego punktu. Powiedziałem zawodnikom, że dorosła piłka tak wygląda. Moment nieuwagi marnuje wysiłek całego zespołu. Trzeba podnieść głowy do góry. Za trzy dni mecz pucharowy, potem następny mecz ligowy. Będziemy analizować ten mecz, ale wydaje mi się, że powinniśmy zdobyć przynajmniej punkt – stwierdził Krzysztof Warzycha.

Niedługo do drużyny wejdą nowi zawodnicy, którzy czekają na koniec zakazu. To nie oznacza jednak, że z miejsca wejdą do pierwszego składu. – Nie możemy mieć pretensji do zawodników, którzy dzisiaj wyszli. Jeżeli dalej będą na tym boisku zapieprzać, dawać wszystko dla drużyny, to nie wiem czy tak pochopnie będziemy ich zmieniać. Dzisiaj szczególnie kilku młodych pokazało się z dobrej stroni. Komarnicki czy Czajkowski pokazali, że pomimo przeskoku do dorosłej piłki nie widać było tego na boisku. Zawodnicy, którzy po zakazie do nas dojdą będą musieli sobie wywalczyć miejsce w składzie – podkreślił „Gucio”.

W końcówce dwa szybkie faule na żółtą kartkę zanotował Gracjan Komarnicki. Trener nie ma do niego jednak pretensji. – Pochwaliłem go, bo zagrał bardzo dobry mecz. Nie mam pretensji do Gracjana o tą czerwoną kartkę. Wręcz przeciwnie, należą mu się słowa uznania za ambicję – podkreślił Krzysztof Warzycha.

Jak mecz skomentował trener gości? – Wywozimy 3 punkty po wyrównanej grze. Wiedzieliśmy, że Ruch ma swoje problemy, ale nie poddawał się. Mieli swoje okazje. My wygraliśmy ten mecz jedną sytuacją, którą wykorzystał Konrad Kaczmarek – krótko podsumował Grzegorz Niciński.

 

źródło: własne; foto: Norbert Barczyk/PressFocus
Sierpień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 123
 • 3. kolejka II ligi: Ruch - Skra Częstochowa
  Godzina: 18:00
4
5
678910
 • 4. kolejka II ligi: Górnik Łęczna - Ruch
  Godzina: 20:00
11
12
13141516
 • 5. kolejka II ligi: Ruch - GKS Bełchatów
  Godzina: 19:20
17
1819
2021
 • 6. kolejka II ligi: Olimpia Grudziądz - Ruch
  Godzina: 18:00
 • Urodziny Mateusza Bogusza
22
232425
 • 7. kolejka II ligi: Ruch - Olimpia Elbląg
  Godzina: 18:00
26
2728293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni