Aktualności

„Nie poznawałem swojego zespołu”

Data dodania: 2017-08-22 23:12:47

– Były chęci odwrócenia wyniku, ale stwarzaliśmy okazji bramkowych – mówił po porażce w Bielsku-Białej szkoleniowiec „Niebieskich” Krzysztof Warzycha.

– Nijako przeszliśmy przez pierwszą połowę. Nie poznawałem swojego zespołu. Bo wygranym meczu ze Stomilem obawiałem się, że tutaj wyjdziemy trochę rozluźnieni. Cały czas powtarzałem, żeby być skoncentrowanym od początku do końca. W pierwszej części Podbeskidzie zagrało mądrze, oddali nam pole i grali z kontry. Wydawało się, że kontrolujemy spotkanie, ale te kontry rywali były bardzo niebezpieczne. Już po pierwszej połowie mogło być „po meczu”, gdyby bielszczanie wykorzystali te sytuacje. Mieliśmy dzisiaj kilka słabszych punktów, nie chcę jednak wymieniać nazwisk. W drugiej części było o wiele lepiej. Nie jest łatwo, gdy przeciwnik się cofa całym zespołem. Trudno dojść do sytuacji bramkowych. Były chęci odwrócenia tego wyniku, ale nie umieliśmy stwarzać okazji, jakie mieliśmy w poprzednich meczach – przyznał trener Krzysztof Warzycha.

W lepszym nastroju był opiekun bielszczan Adam Nocoń. Jego zespół odniósł pierwsze zwycięstwo w sezonie. – Na pewno był to ciężki mecz, wyrównany, ale dobrze zagrany przez nas. Taki mieliśmy plan, by zaprosić Ruch do gry. Wiedzieliśmy, że dobrze operują piłką i czekają na szybki atak, dlatego nie mogliśmy się otworzyć. Zagraliśmy zdyscyplinowanie, dobrze w obronie. Poza tym w wielu fragmentach graliśmy też w piłkę. To mi się właśnie podobało. Były też słabsze momenty, ale będzie też nad czym pracować. Uważam, że odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo. Szkoda tylko, że nie wyprowadziliśmy jakiejś bramkowej kontry w drugiej połowie, bo Ruch się bardzo otwierał – mówił na pomeczowej konferencji prasowej Adam Nocoń.

 

Tomasz Ferens


 

źródło: własne; foto: Norbert Barczyk/PressFocus
Sierpień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 123
 • 3. kolejka II ligi: Ruch - Skra Częstochowa
  Godzina: 18:00
4
5
678910
 • 4. kolejka II ligi: Górnik Łęczna - Ruch
  Godzina: 20:00
11
12
13141516
 • 5. kolejka II ligi: Ruch - GKS Bełchatów
  Godzina: 19:20
17
1819
2021
 • 6. kolejka II ligi: Olimpia Grudziądz - Ruch
  Godzina: 18:00
 • Urodziny Mateusza Bogusza
22
232425
 • 7. kolejka II ligi: Ruch - Olimpia Elbląg
  Godzina: 18:00
26
2728293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni