Jak grali nasi wypożyczeni zawodnicy?

Data dodania: 2013-05-20 14:04:16

Powody do zadowolenia miał tym razem Damian Matras, choć musiał trzykrotnie wyjmować piłkę z siatki.

Bartłomiej Babiarz był aktywny w meczu GKS-u Tychy z Dolcanem Ząbki. Raz dograł idealnie piłkę koledze z zespołu, a raz był bliski zdobycia gola. Zabrakło niewiele do pełni szczęścia. GKS ostatecznie przegrał 1-2.

Warta Poznań przegrała w Bytomiu z Polonią 0-2. Nie wystąpił w tym sptokaniu żaden z trzech zawodników wypożyczonych z Ruchu.

Co ciekawego się działo w III lidze? Bezbramkowo zremisowała Polonia Łaziska Górne. Na pozycji defensywnego pomocnika zagrał Michał Staszowski. W 70. minucie meczu na boisko wszedł Dominik Śmiałkowski. Oddał potem groźny strzał głową. Górnik Wesoła pauzował w tej kolejce.

Powody do radości miał w końcu Damian Matras. Jego Gwarek Ornontowice wygrał bardzo ważny mecz z AKS-em Mikołów. Po pierwszej połowie Gwarek przegrywał 0-2, ale potem w ciągu 13 minut zdołał strzelić cztery gole!