U’18: Kulejewski zagrał z Austrią. Gol Bargiela

Data dodania: 2017-11-07 18:03:55

Reprezentacja Polski do lat 18 rozegrała dziś pierwszy z dwóch meczów towarzyskich z rówieśnikami z Austrii. W Drassburgu górą byli rywale, którzy wygrali 3:2. W zespole biało-czerwonych wystąpił obrońca Ruchu, Bartłomiej Kulejewski. Grał także były zawodnik „Niebieskich”, Przemysław Bargiel.

„Kulej” znalazł się w wyjściowej jedenastce i rozegrał pełne 90 minut na środku obrony. Dla Bartka był to trzeci występ w reprezentacji Polski. Z kolei „Bargi”, który również zaliczył pełne zawody, w 65. minucie zdobył pierwszą bramkę dla biało-czerwonych. Drugie spotkanie z Austrią zostanie rozegrane w czwartek w Mattersburgu.

Austria – Polska 3:2 (3:0)

1:0 Jonas Auer, 10 min.
2:0 Rene Hellermann, 43 min.
3:0 Aldin Aganović, 45+1 min.
3:1 Przemysław Bargiel, 65 min.
3:2 Paul Gobara samobójcza, 85 min.

Polska: Sokół – Buławski, Skrzypczak, Kulejewski, Stefaniak (87 Liszka) – Boniecki (70 Bartczuk), Hajda (73 Boruń), Bargiel, Skóraś – Benedyczak (70 Łapiński), Wełniak (73 Sobol); trener-selekcjoner: Wojciech Tomaszewski.