Aktualności

Wierzę, że wiosną będzie lepiej

Data dodania: 2017-11-26 17:38:43

– Zespół prezentuje dobrą piłkę, a po wzmocnieniach, do jakich dojdzie, będzie z tą grą jeszcze lepiej – mówił po meczu w Głogowie trener Chouan Ramon Rotsa.

– Piłka nożna to twarda gra. Czasem tak jest, że brakuje czasu na odpowiedź, traci się bramkę i nie ma już czasu, żeby zareagować. Szykowaliśmy zmianę w tym doliczonym czasie, niestety nie doszła ona do skutku. Była to ostatnia szansa dla gospodarzy. Widać było na boisku, że chcemy wygrać i żałujemy, że przynajmniej nie zremisowaliśmy. Wierzę, że runda wiosenna będzie dla nas lepsza, ale drużyna musi się wzmocnić – podkreślił szkoleniowiec „Niebieskich”.

– To cud, że drużyna, po tych trudnościach z początku sezonu, jest blisko wyjścia ze strefy spadkowej. W tej chwili już nic nie możemy zrobić. Wiemy w jakich okolicznościach drużyna była przygotowywana do rozgrywek. Uważam, że zespół prezentuje dobrą piłkę, a po wzmocnieniach, do jakich dojdzie, będzie z tą grą jeszcze lepiej – dodał trener Rotsa.

Powody do zadowolenia miał za to opiekun Chrobrego, Grzegorz Niciński. Jego zespół zakończył rundę jesienną na 6. miejscu w tabeli Nice 1 Ligi. – Dopisujemy 3 punkty, to było dla nas najważniejsze. Wiedzieliśmy jak układa się tabela. Na pewno był to trudny mecz. Mimo zajmowanej lokaty zespół Ruchu jest niewygodnym przeciwnikiem. Stworzyliśmy sobie sytuacje, nie wykorzystaliśmy, ale upór mojej drużyny aż do 94. minuty się opłacił. Taka jest piłka – raz się strzela w doliczonym czasie, a innym razem traci. Duże słowa uznania dla moich piłkarzy, dużo sił włożyli w to spotkanie – podkreślił Grzegorz Niciński.

 

 

 

 

 

 

źródło: własne; foto: Łukasz Laskowski/PressFocus
Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22232425262728
293031 
zobacz więcej...

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni