Kalendarium

Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1
  • Urodziny Libora Hrdlicki
  • Urodziny Miłosza Przybeckiego
2
34
  • Urodziny Włodzimierza Dusia
5
67
  • Początek przygotowań do rundy wosennej
8
9
  • Urodziny Vilima Posinkovicia
10
11121314
1516
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
17
18192021
22
  • Sparing: Ruch - Pniówek
    Godzina: 11:00
23
2425262728
293031 
Luty
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 1
  • Początek zgrupowania w Ayia Napa
2
3
  • Sparing: Ruch - Spartak II Moskwa
    Godzina: 14:30
  • Urodziny Marcina Molka
4
567
  • Sparing: Ruch - Young Boys Berno U'21
    Godzina: 14:00
8
91011
12
  • Sparing: Ruch - Gandzasar Kapan
13
14
  • Sparing: Ruch - FK Homel
15
161718
19202122
  • Sparing: Ruch - Fotbal Trzyniec
    Godzina: 12:30
23
2425
  • Urodziny Adriana Liberackiego
26
  • Urodziny Michała Walskiego
27
28 
Marzec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  • Urodziny Mateusza Zawala
1
2
  • LWJS: Odra Centrum Wodzisław - Ruch
    Godzina: 09:00
3
  • 20. kolejka Nice 1 Ligi: Ruch - Drutex-Bytovia Bytów
    Godzina: 17:00
4
567
  • Urodziny Chouana Ramona Rotsy
8
9
  • 21. kolejka Nice 1 Ligi: Stomil Olsztyn - Ruch
    Godzina: 17:00
  • LWJS: Ruch - Rozwój Katowice
    Godzina: 11:00
  • CLJ U'17: Zagłębie Lubin - Ruch
    Godzina: 15:30
10
11
1213141516
  • 22. kolejka Nice 1 Ligi: Ruch - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Godzina: 18:00
17
  • LWJS: ROW Rybnik - Ruch
    Godzina: 11:00
18
1920212223
  • CLJ U'17: Górnik Zabrze - Ruch
    Godzina: 12:00
  • LWJS: Ruch - Stadion Śląski
    Godzina: 11:00
24
25
262728
  • LWJS: Polonia Bytom - Ruch
    Godzina: 11:00
  • CLJ U'17: Miedź Legnica - Ruch
    Godzina: 13:00
29
30
  • 24. kolejka Nice 1 Ligi: GKS Tychy - Ruch
    Godzina: 17:45
31
 
Kwiecień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 1
23456
  • 25. kolejka Nice 1 Ligi: Ruch - Olimpia Grudziądz
    Godzina: 18:00
  • LWJS: Ruch - Górnik Zabrze
    Godzina: 11:00
7
  • CLJ U'17: Ruch - Stilon Gorzów Wielkopolski
    Godzina: 09:00
8
910
  • 23. kolejka Nice 1 Ligi: Ruch - Chojniczanka
    Godzina: 18:00
11
1213
  • LWJS: GKS Katowice - Ruch
    Godzina: 11:00
14
  • CLJ U'17: Stadion Śląski - Ruch
    Godzina: 14:00
  • 26. kolejka Nice 1 Ligi: Górnik Łęczna - Ruch
    Godzina: 19:00
15
1617
  • CLJ U'17: Ruch - Falubaz Zielona Góra
    Godzina: 15:30
18
19
  • 27. kolejka Nice 1 Ligi: Ruch - Pogoń Siedlce
    Godzina: 18:00
20
  • LWJS: Ruch - Rekord Bielsko-Biała
    Godzina: 11:00
  • CLJ U'17: Ruch - Śląsk Wrocław
    Godzina: 14:00
21
22
23
  • 21. kolejka Nice 1 Ligi: Stomil Olsztyn - Ruch
    Godzina: 19:00
24
  • LWJS: ROW Rybnik - Ruch
    Godzina: 17:30
25
2627
  • 28. kolejka Nice 1 Ligi: Miedź Legnica - Ruch
    Godzina: 15:00
  • LWJS: UKS Ruch Chorzów - Ruch SA
    Godzina: 11:00
  • CLJ U'17: Ruch - Zagłębie Lubin
    Godzina: 13:00
28
29
30 
Maj
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 1234
  • 29. kolejka Nice 1 Ligi: Ruch - Puszcza Niepołomice
    Godzina: 18:00
  • LWJS: Ruch - Czarni-Góral Żywiec
    Godzina: 11:00
5
  • CLJ U'17: Falubaz Zielona Góra - Ruch
    Godzina: 11:00
6
78
  • 30. kolejka Nice 1 Ligi: Raków Częstochowa - Ruch
    Godzina: 18:00
9
1011
  • 31. kolejka Nice 1 Ligi: Ruch - GKS Katowice
    Godzina: 17:45
  • CLJ U'17: Ruch - Górnik Zabrze
    Godzina: 12:00
12
  • LWJS: Czarni Sosnowiec - Ruch
    Godzina: 17:00
13
14151617
  • 32. kolejka Nice 1 Ligi: Odra Opole - Ruch
    Godzina: 20:45
18
  • LWJS: Ruch - Podbeskidzie Bielsko-Biała
    Godzina: 11:00
  • CLJ U'17: Ruch - Miedź Legnica
    Godzina: 13:00
19
20
2122232425
  • CLJ U'17: Stilon Gorzów - Ruch
    Godzina: 12:00
26
  • 33. kolejka Nice 1 Ligi: Ruch - Zagłębie Sosnowiec
    Godzina: 12:45
  • LWJS: GKS Tychy - Ruch
    Godzina: 09:00
27
28293031 
Czerwiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 1
  • LWJS: Ruch - Gwarek Zabrze
    Godzina: 10:00
  • CLJ U'17: Ruch - Stadion Śląski
    Godzina: 12:00
2
  • 34. kolejka Nice 1 Ligi: Wigry Suwałki - Ruch
    Godzina: 12:45
3
45678
  • CLJ U'17: Śląsk Wrocław - Ruch
    Godzina: 12:00
  • LWJS: Zagłębie Sosnowiec - Ruch
    Godzina: 11:00
9
10
111213
  • Początek przygotowań do nowego sezonu
    Godzina: 15:00
14
15
  • Baraż o CLJ: Hetman Białystok - Ruch
    Godzina: 15:00
16
17
1819
  • Baraż o CLJ: Ruch - Hetman Białystok
    Godzina: 17:00
20
21222324
  • Baraż o CLJ: Bałtyk Koszalin - Ruch
    Godzina: 17:00
25
26
  • Sparing: Garbarnia Kraków - Ruch
    Godzina: 10:30
27
28
  • Baraż o CLJ: Ruch - Bałtyk Koszaliin
    Godzina: 17:00
29
30 
Lipiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  • Sparing: Ruch - Widzew Łódź
    Godzina: 11:30
1
2
  • Początek zgrupowania w Kamieniu
    Godzina: 09:00
3
4
  • Urodziny Mateusza Majewskiego
5
67
  • Sparing: Ruch - AS Monaco
8
910
  • Sparing: Ruch - Odra Opole
11
1213
  • Sparing: Pniówek Pawłowice - Ruch
    Godzina: 11:00
14
15
1617
  • Urodziny Filipa Czapli
18
1920
  • 1. kolejka 2 Liga: Siarka Tarnobrzeg - Ruch Chorzów
    Godzina: 17:00
  • Urodziny Mateusza Michalika
21
22
232425
  • Urodziny Karola Wiszyńskiego
26
27
  • 2. kolejka 2 Liga: Ruch Chorzów - Radomiak Radom
    Godzina: 18:00
28
29
3031 
Sierpień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 123
  • 3. kolejka II ligi: Ruch - Skra Częstochowa
    Godzina: 18:00
4
5
678910
  • 4. kolejka II ligi: Górnik Łęczna - Ruch
    Godzina: 20:00
  • CLJ U'18: Ruch - Korona Kielce
    Godzina: 14:00
11
12
13141516
  • 5. kolejka II ligi: Ruch - GKS Bełchatów
    Godzina: 19:20
17
  • CLJ U'18: GKS Bełchatów - Ruch
    Godzina: 14:00
  • CLJ U'17: Ruch - Stilon Gorzów Wielkopolski
    Godzina: 12:00
18
19
2021
  • 6. kolejka II ligi: Olimpia Grudziądz - Ruch
    Godzina: 18:00
  • Urodziny Mateusza Bogusza
22
2324
  • CLJ U'18: Legia Warszawa - Ruch
    Godzina: 12:00
  • CLJ U'17: Odra Opole - Ruch
    Godzina: 13:00
25
  • 7. kolejka II ligi: Ruch - Olimpia Elbląg
    Godzina: 18:00
26
2728
  • CLJ U'18: Górnik Zabrze - Ruch
    Godzina: 11:00
29
3031 
Wrzesień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  • 8. kolejka II ligi: Rozwój Katowice - Ruch
    Godzina: 18:00
  • CLJ U'17: Ruch - Śląsk Wrocław
    Godzina: 13:00
1
  • CLJ U'18: Ruch - Arka Gdynia
    Godzina: 12:00
2
34567
8
9
10
  • 9. kolejka II ligi: Ruch - Znicz Pruszków
    Godzina: 19:20
11
121314
  • Urodziny Kamila Lecha
  • 10. kolejka II ligi: Stal Stalowa Wola - Ruch
    Godzina: 16:00
  • CLJ U'17: Chrobry Głogów - Ruch
    Godzina: 12:00
15
  • CLJ U'18: Ruch - Zagłębie Lubin
    Godzina: 12:00
16
17181920
  • 11. kolejka II ligi: Ruch - Gryf Wejherowo
    Godzina: 19:20
21
  • CLJ U'18: Jagiellonia Białystok - Ruch
    Godzina: 11:00
  • CLJ U'17: Ruch - Górnik Zabrze
    Godzina: 12:00
22
23
24
  • Urodziny Bartłomieja Wdowika
  • 1/32 finału Pucharu Polski: Ruch - Odra Opole
    Godzina: 19:20
25
26272829
  • 12. kolejka II ligi: ROW Rybnik - Ruch
    Godzina: 16:00
  • CLJ U'18: Ruch - Elana Toruń
    Godzina: 11:00
  • CLJ U'17: Stadion Śląski - Ruch
    Godzina: 13:00
30
Październik
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
12345
  • 13. kolejka II ligi: Ruch - Resovia
    Godzina: 18:00
6
  • CLJ U'18: Motor Lublin - Ruch
    Godzina: 12:00
  • CLJ U'17: Stilon Gorzów Wielkopolski - Ruch
    Godzina: 12:00
7
8
  • Urodziny Jakuba Kowalskiego
9
10
  • Urodziny Artura Balickiego
11
12
  • CLJ U'17: Ruch - Odra Opole
    Godzina: 13:00
13
  • CLJ U'18: Ruch - Pogoń Szczecin
    Godzina: 14:00
14
  • Urodziny Dariusza Fornalaka
15
161718
  • CLJ U'18: Lech Poznań - Ruch
    Godzina: 11:00
19
  • 15. kolejka II ligi: Ruch - Widzew
    Godzina: 18:00
20
  • CLJ U'17: Śląsk Wrocław - Ruch
    Godzina: 12:00
21
2223
  • 14. kolejka II ligi: Elana Toruń - Ruch
    Godzina: 15:00
24
2526
  • CLJ U'18: Ruch - Wisła Kraków
    Godzina: 11:00
27
  • Urodziny Jakuba Bieleckiego
  • CLJ U'17: Zagłębie Lubin - Ruch
    Godzina: 14:30
28
293031 
Listopad
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Grudzień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni