Kalendarium

Styczeń
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 123
  • Urodziny Adriana Dąbrowskiego
4
5
67
  • Start przygotowań do rundy wiosennej
8
9
  • Urodziny Łukasza Berety
10
  • Urodziny Mateusza Iwana
11
  • Urodziny Mateusza Bartolewskiego
12
13
  • Urodziny Dawida Smuga
14
1516171819
20212223
  • Sparing: Ruch - Sparta Lichtenberg
    Godzina: 17:00
24
  • Sparing: Ruch - Szombierki Bytom
    Godzina: 11:00
25
  • Urodziny Jakuba Słoty
26
2728
  • Urodziny Daniela Paszka
  • Urodziny Jakuba Brzozowskiego
29
  • Urodziny Giorgiego Tsuleiskiriego
30
31 
Luty
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  • Sparing: Ruch - Garbarnia Kraków
    Godzina: 12:00
1
2
34
  • Sparing: Ruch - GKS Tychy
5
6
  • Urodziny Tomasza Foszmańczyka
7
  • Sparing: Ruch - Hutnik Kraków
8
9
1011121314
  • Sparing: MFK Karvina - Ruch
15
16
1718192021
  • Sparing: Ruch - Zagłębie Sosnowiec
22
  • Urodziny Łukasza Molka
23
2425262728
  • Sparing: Ruch - Szczakowianka Jaworzno
29
 
Marzec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 1
234567
  • 18. kolejka III ligi: Zagłębie II Lubin - Ruch
    Godzina: 13:00
  • CLJ U'17: Górnik Zabrze - Ruch
    Godzina: 15:00
  • Urodziny Piotra Kwaśniewskiego
8
91011
  • Urodziny Tomasza Nowaka
12
13
  • 19. kolejka III ligi: Ruch - Rekord Bielsko-Biała
    Godzina: 17:00
  • LWJS: GKS Jastrzębie - Ruch
    Godzina: 11:00
  • CLJ U'17: Ruch - Raków Częstochowa
    Godzina: 11:00
14
15
1617
  • Urodziny Łukasza Janoszki
18
19202122
23242526272829
  • Urodziny Bartłomieja Kulejewskiego
30
31 
Kwiecień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 12345
6789101112
13141516171819
  • 100. rocznica powstania Ruchu
20
212223242526
  • Urodziny Mateusza Duchowskiego
27
282930 
Maj
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 123
45678910
  • Urodziny Ryszarda Kołodziejczyka
11
121314151617
18192021222324
25262728293031
Czerwiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
Lipiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Sierpień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  • 1. kolejka III ligi: Polonia-Stal Świdnica - Ruch
    Godzina: 17:00
1
2
  • Urodziny Jakuba Nowaka
3
4567
  • 2. kolejka III ligi: Foto-Higiena Gać - Ruch
    Godzina: 17:00
8
9
1011
  • 3. kolejka III ligi: Ruch - Warta Gorzów Wielkopolski
    Godzina: 19:20
12
1314
  • 4. kolejka III ligi: MKS Kluczbork - Ruch
    Godzina: 18:00
  • CLJ U17: Ruch - Raków Częstochowa
    Godzina: 12:00
15
  • LWJS: Ruch - Rekord Bielsko-Biała
    Godzina: 10:00
16
17
  • I runda Pucharu 100-lecia: Ruch - Grunwald Ruda Śląska
    Godzina: 17:30
18
192021
  • Urodziny Jakuba Rudka
  • 5. kolejka III ligi: Ruch - Piast Żmigród
    Godzina: 19:20
  • LWJS: Piast Gliwice - Ruch
    Godzina: 10:00
  • CLJ U17: Zagłębie Lubin - Ruch
    Godzina: 13:30
22
23
24
  • 1/8 finału Pucharu 100-lecia: Unia Świerklaniec - Ruch
    Godzina: 17:30
  • LWJS: Ruch - GKS Katowice
    Godzina: 11:00
25
262728
  • 6. kolejka III ligi: Ślęza Wrocław - Ruch
    Godzina: 14:00
  • CLJ U17: Ruch - Górnik Zabrze
    Godzina: 15:00
29
  • LWJS: Zagłębie Sosnowiec - Ruch
    Godzina: 10:00
30
31 
Wrzesień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  • PP Podokręg Katowice: Ruch - Stadion Śląski
    Godzina: 17:00
1
23
  • Urodziny Jakuba Siwka
4
  • LWJS: Ruch - UKS Ruch Chorzów
    Godzina: 15:00
  • CLJ U17: Gwarek Zabrze - Ruch
    Godzina: 11:30
5
6
78
  • LWJS: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch
    Godzina: 14:00
9
1011
  • LWJS: Ruch - Górnik Zabrze
    Godzina: 11:00
12
  • 8. kolejka III ligi: Polonia Bytom - Ruch
    Godzina: 15:00
  • CLJ U17: Ruch - Odra Opole
    Godzina: 11:30
13
14
  • Urodziny Kamila Lecha
15
  • 1/4 finału Pucharu 100-lecia: Koszarawa Żywiec - Ruch
    Godzina: 16:30
16
1718
  • LWJS: Ruch - Raków Częstochowa
    Godzina: 11:00
19
  • 9. kolejka III ligi: Ruch - Lechia Zielona Góra
    Godzina: 19:20
  • CLJ U17: Ruch - Rozwój Katowice
    Godzina: 12:00
20
2122
  • 1/2 finału Pucharu 100-lecia: Ruch - Śląsk Świętochłowice
    Godzina: 16:30
23
24
  • Urodziny Seweryna Siemianowskiego
25
  • LWJS: MKS Zaborze - Ruch
    Godzina: 12:00
  • 10. kolejka III ligi: Rekord Bielsko-Biała - Ruch
    Godzina: 18:00
26
27
28
  • Urodziny Konrada Kasolika
29
  • CLJ U17: Śląsk Wrocław - Ruch
    Godzina: 14:00
  • PP Podokręg Katowice: Ruch - Unia Kosztowy
    Godzina: 16:30
30
 
Październik
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 12
  • 11. kolejka III ligi: Ruch - Polonia Nysa
    Godzina: 18:00
  • CLJ U17: Raków Częstochowa - Ruch
    Godzina: 11:00
3
  • LWJS: Ruch - Odra Centrum Wodzisław Śląski
    Godzina: 11:00
4
  • Urodziny Mateusza Winciersza
5
6
  • CLJ U17: Ruch - Zagłębie Lubin
    Godzina: 15:00
7
89
  • 12. kolejka III ligi: ROW Rybnik - Ruch
    Godzina: 15:00
10
  • LWJS: Stadion Śląski - Ruch
    Godzina: 10:00
11
1213141516
  • 13. kolejka III ligi: Ruch - Stal Brzeg
    Godzina: 18:00
  • CLJ U17: Górnik Zabrze - Ruch
    Godzina: 11:30
17
  • LWJS: Ruch - Skra Częstochowa
    Godzina: 11:30
18
1920
  • 7. kolejka III ligi: Ruch - Zagłębie II Lubin
    Godzina: 18:00
21
2223
  • CLJ U17: Ruch - Gwarek Zabrze
    Godzina: 12:00
24
  • LWJS: Ruch Radzionków - Ruch Chorzów
    Godzina: 11:15
25
26
  • PP Podokręg Katowice: Podlesianka Katowice - Ruch
    Godzina: 14:00
27
  • Urodziny Jakuba Bieleckiego
28
29
  • CLJ U17: Odra Opole - Ruch
    Godzina: 14:00
30
  • 14. kolejka III ligi: Ruch - Gwarek Tarnowskie Góry
    Godzina: 18:00
  • LWJS: Ruch - Rozwój Katowice
    Godzina: 11:00
31
 
Listopad
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 1
234567
  • CLJ U17: Rozwój Katowice - Ruch
    Godzina: 15:30
  • LWJS: ROW Rybnik - Ruch
    Godzina: 10:00
8
910111213
  • CLJ U17: Ruch - Śląsk Wrocław
    Godzina: 13:30
14
15
16171819
  • Urodziny Patryka Sikory
20
2122
23242526272829
30 
Grudzień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 12
  • Urodziny Mateusza Lechowicza
3
456
78910111213
141516
  • Urodziny Kacpra Będzieszaka
17
181920
21222324252627
  • Urodziny Andrzeja Urbańczyka
28
  • Urodziny Michała Mokrzyckiego
29
3031 

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni