Pogoń Imielin Ruch Chorzów 3 Liga --- 11 listopada, godz. 11:30
Miedź II Legnica Ruch Chorzów 3 Liga --- 07 listopada, godz. 13:30
Ruch Chorzów Gwarek Tarnowskie Góry 3 Liga --- 31 października, godz. 18:00
Podlesianka Katowice Ruch Chorzów 3 Liga 0-6 27 października, godz. 14:00
Ruch Chorzów Zagłębie II Lubin 3 Liga 4-0 21 października, godz. 19:20
Ruch Chorzów Stal Brzeg 3 Liga 3-2 17 października, godz. 18:00
ROW Rybnik Ruch Chorzów 3 Liga 0-2 10 października, godz. 15:00
Ruch Chorzów Polonia Nysa 3 Liga 4-0 03 października, godz. 18:35
Ruch Chorzów Unia Kosztowy 3 Liga 5-2 30 września, godz. 16:30
Rekord Bielsko-Biała Ruch Chorzów 3 Liga 1-2 26 września, godz. 18:00
Ruch Chorzów Śląsk Świętochłowice 3 Liga 1-1 k. 4-1 23 września, godz. 16:30
Ruch Chorzów Lechia Zielona Góra 3 Liga 4-0 20 września, godz. 19:20
Koszarawa Żywiec Ruch Chorzów 3 Liga 1-6 16 września, godz. 16:30
Polonia Bytom Ruch Chorzów 3 Liga 1-1 13 września, godz. 15:00
Lp.DrużynaMZRPGPkt.
1 Ruch Chorzów 13 10 2 1 36-12 32
2 Polonia Bytom 13 8 3 2 33-15 27
3 Ślęza Wrocław 13 8 3 2 29-13 27
4 Zagłębie II Lubin 13 6 3 4 25-15 21
5 Pniówek Pawłowice 13 6 3 4 22-19 21
6 Gwarek Tarnowskie Góry 12 6 3 3 23-22 21
7 Stal Brzeg 13 5 5 3 29-15 20
8 MKS Kluczbork 14 6 2 6 25-25 20
9 LKS Goczałkowice-Zdrój 13 6 1 6 22-20 19
10 Lechia Zielona Góra 13 5 3 5 19-23 18
11 Miedź II Legnica 13 5 2 6 20-23 17
12 Rekord Bielsko-Biała 12 4 4 4 20-15 16
13 ROW Rybnik 13 4 4 5 19-20 16
14 Warta Gorzów Wielkopolski 14 4 3 7 14-27 15
15 Górnik II Zabrze 11 4 1 6 21-20 13
16 Piast Żmigród 14 2 6 6 20-30 12
17 Foto-Higiena Błyskawica Gać 13 2 5 6 14-29 11
18 Polonia Nysa 13 2 2 9 15-36 8
19 Polonia-Stal Świdnica 13 2 1 10 17-44 7

 

Tomanek

Sz. Nowak (64 Kaczmarczyk)

Nowotnik

Brehmer (74 Pogrzeba)

Rzepa

Nawrot (78 Marcinków)

Żemła

Witas

Rosiński

Kędzierski (85 Pasieka)

Gancarczyk

Owsiński

Starczewski

Kawała

3 Liga

27 października 2020, godz. 14:00
Podlesianka Katowice

0 : 6

Do przerwy
0 : 1
Ruch Chorzów
Strzelcy bramek:

Jakub Słota, 12 min.

Jakub Nowak, 60 min.

Michał Mokrzycki z rzutu karnego, 68 min.

Daniel Paszek, 69 min.

Tomasz Neugebauer, 73 min.

Kamil Lankocz, 84 min.

 

Lech

Lechowicz

Słota

Kulejewski

Kowalski

Mokrzycki (77 Lankocz)

Neugebauer

Wójtowicz (46 Paszek)

J. Nowak (77 Będzieszak)

Rudek (80 Sadlak)

Janoszka (64 Winciersz)

Bielecki

Kawula

Zobacz całą relacja

Aktualności

Czytaj archiwum »
Październik
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 12
  • 11. kolejka III ligi: Ruch - Polonia Nysa
    Godzina: 18:00
  • CLJ U17: Raków Częstochowa - Ruch
    Godzina: 11:00
3
  • LWJS: Ruch - Odra Centrum Wodzisław Śląski
    Godzina: 11:00
4
  • Urodziny Mateusza Winciersza
5
6
  • CLJ U17: Ruch - Zagłębie Lubin
    Godzina: 15:00
7
89
  • 12. kolejka III ligi: ROW Rybnik - Ruch
    Godzina: 15:00
10
  • LWJS: Stadion Śląski - Ruch
    Godzina: 10:00
11
1213141516
  • 13. kolejka III ligi: Ruch - Stal Brzeg
    Godzina: 18:00
  • CLJ U17: Górnik Zabrze - Ruch
    Godzina: 11:30
17
  • LWJS: Ruch - Skra Częstochowa
    Godzina: 11:30
18
1920
  • 7. kolejka III ligi: Ruch - Zagłębie II Lubin
    Godzina: 18:00
21
2223
  • CLJ U17: Ruch - Gwarek Zabrze
    Godzina: 12:00
24
  • LWJS: Ruch Radzionków - Ruch Chorzów
    Godzina: 11:15
25
26
  • PP Podokręg Katowice: Podlesianka Katowice - Ruch
    Godzina: 14:00
27
  • Urodziny Jakuba Bieleckiego
28
29
  • CLJ U17: Odra Opole - Ruch
    Godzina: 14:00
30
  • 14. kolejka III ligi: Ruch - Gwarek Tarnowskie Góry
    Godzina: 18:00
  • LWJS: Ruch - Rozwój Katowice
    Godzina: 11:00
31
 
zobacz więcej...

Newsletter

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni