Radunia Stężyca Ruch Chorzów 2 Liga --- 09 października, godz. 00:00
Ruch Chorzów Stal Rzeszów 2 Liga --- 03 października, godz. 14:45
Sokół Ostróda Ruch Chorzów 2 Liga --- 25 września, godz. 16:00
Ruch Chorzów Wigry Suwałki 2 Liga 1-0 18 września, godz. 18:00
KKS 1925 Kalisz Ruch Chorzów 2 Liga 1-2 11 września, godz. 18:00
Ruch Chorzów Chojniczanka Chojnice 2 Liga 2-1 03 września, godz. 20:00
Pogoń Grodzisk Mazowiecki Ruch Chorzów 2 Liga 1-1 28 sierpnia, godz. 17:15
Ruch Chorzów Garbarnia Kraków 2 Liga 0-0 21 sierpnia, godz. 18:00
Lech II Poznań Ruch Chorzów 2 Liga 0-1 18 sierpnia, godz. 16:00
Ruch Chorzów GKS Bełchatów 2 Liga 4-0 14 sierpnia, godz. 13:20
Motor Lublin Ruch Chorzów 2 Liga 1-2 08 sierpnia, godz. 20:00
Ruch Chorzów Pogoń Siedlce 2 Liga 1-1 30 lipca, godz. 19:20
Skalnik Sulejów Ruch Chorzów Sparing 2-6 25 lipca, godz. 11:00
Ruch Chorzów MKS Kluczbork Sparing 3-0 24 lipca, godz. 16:00
Lp.DrużynaMZRPGPkt.
1 Stal Rzeszów 9 7 1 1 19-6 22
2 Ruch Chorzów 9 6 3 0 14-5 21
3 Motor Lublin 9 5 2 2 22-9 17
4 Chojniczanka Chojnice 9 5 0 4 19-10 15
5 Radunia Stężyca 9 5 0 4 12-11 15
6 Olimpia Elbląg 9 4 3 2 8-8 15
7 Wisła Puławy 9 4 2 3 16-13 14
8 Śląsk II Wrocław 9 3 4 2 15-14 13
9 KKS 1925 Kalisz 9 4 1 4 10-10 13
10 Pogoń Grodzisk Mazowiecki 9 3 3 3 12-13 12
11 Lech II Poznań 9 4 0 5 8-10 12
12 Pogoń Siedlce 9 3 2 4 14-15 11
13 Znicz Pruszków 9 3 2 4 12-15 11
14 Wigry Suwałki 9 3 2 4 7-11 11
15 Garbarnia Kraków 9 2 4 3 14-16 10
16 GKS Bełchatów 9 3 1 5 9-15 6
17 Hutnik Kraków 9 1 2 6 5-14 5
18 Sokół Ostróda 9 0 0 9 2-22 0

 

Bielecki

Kasolik

Nawrocki

Kulejewski

Wójtowicz (90' Będzieszak)

Neugebauer (74' Wyroba)

Mokrzycki

Szkatuła (67' Dyr)

Janoszka

Foszmańczyk (74' Siwek)

Szczepan (90' Biskup)

Styrczula

Będzieszak

Kowalski

J. Nowak

Żagiel

Biskup

2 Liga

03 września 2021, godz. 20:00
Ruch Chorzów

2 : 1

Do przerwy
1 : 1
Chojniczanka Chojnice
Strzelcy bramek:

Tomasz Foszmańczyk, 13 min.

Daniel Szczepan - 58 min.

Mateusz Klichowicz, 6 min.

 

Broda

Grolik

Bartosiak

Byrtek

Olszewski

Kona

Mikołajczyk

Mazek

Wolsztyński

Klichowicz

Skrzypczak

Lewandowski

Pląskowski

van Huffel

Emche

Rakowski

Mikołajczak

Grobelny

Kasperowicz

Cegiełka

Zobacz całą relacja

Aktualności

Czytaj archiwum »
Wrzesień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
  • LWJS: Ruch - UKS Ruch Chorzów
    Godzina: 10:00
1
2
  • 7. kolejka eWinner II ligi: Ruch - Chojniczanka Chojnice
    Godzina: 20:00
3
  • Urodziny Jakuba Siwka
  • LWJS: Zagłębie Sosnowiec - Ruch
    Godzina: 15:30
4
  • CLJ U17: Zagłębie Lubin - Ruch
    Godzina: 13:00
5
678910
  • 8. kolejka eWinner II ligi: KKS Kalisz - Ruch
    Godzina: 18:00
  • LWJS: Ruch - Ruch Radzionków
    Godzina: 11:00
  • CLJ U17: Ruch - Górnik Zabrze
    Godzina: 12:00
11
12
131415
  • Urodziny Filipa Żagla
16
17
  • 9. kolejka eWinner II ligi: Ruch - Wigry Suwałki
    Godzina: 18:00
18
19
2021222324
  • 10. kolejka eWinner II ligi: Sokół Ostróda - Ruch
    Godzina: 16:00
25
26
2728
  • Urodziny Konrada Kasolika
29
30 
zobacz więcej...

Newsletter

Sponsorzy i partnerzy

Partnerzy medialni