Wigry Suwałki Ruch Chorzów Nice 1 Liga 6-0 03 czerwca, godz. 12:45
Ruch Chorzów Zagłębie Sosnowiec Nice 1 Liga 0-1 27 maja, godz. 12:45
Odra Opole Ruch Chorzów Nice 1 Liga 0-3 18 maja, godz. 20:45
Ruch Chorzów GKS Katowice Nice 1 Liga 1-0 12 maja, godz. 17:45
Raków Częstochowa Ruch Chorzów Nice 1 Liga 2-1 09 maja, godz. 18:00
Ruch Chorzów Puszcza Niepołomice Nice 1 Liga 0-2 05 maja, godz. 18:00
Miedź Legnica Ruch Chorzów Nice 1 Liga 6-1 28 kwietnia, godz. 15:00
Stomil Olsztyn Ruch Chorzów Nice 1 Liga 2-2 24 kwietnia, godz. 19:00
Ruch Chorzów Pogoń Siedlce Nice 1 Liga 0-6 20 kwietnia, godz. 18:00
Górnik Łęczna Ruch Chorzów Nice 1 Liga 0-0 15 kwietnia, godz. 19:00
Ruch Chorzów Chojniczanka Chojnice Nice 1 Liga 1-1 11 kwietnia, godz. 18:00
Ruch Chorzów Olimpia Grudziądz Nice 1 Liga 0-0 07 kwietnia, godz. 18:00
GKS Tychy Ruch Chorzów Nice 1 Liga 2-0 31 marca, godz. 17:45
Ruch Chorzów MFK Frýdek-Místek Sparing 2-1 23 marca, godz. 12:00
Lp.DrużynaMZRPGPkt.
1 Miedź Legnica 34 17 12 5 53-27 63
2 Zagłębie Sosnowiec 34 17 7 10 46-32 58
3 Chojniczanka Chojnice 34 16 8 10 48-33 56
4 GKS Tychy 34 16 7 11 41-40 55
5 GKS Katowice 34 16 6 12 44-34 54
6 Wigry Suwałki 34 15 7 12 40-37 52
7 Raków Częstochowa (b) 34 14 9 11 50-40 51
8 Stal Mielec 34 14 9 11 51-46 51
9 Podbeskidzie Bielsko-Biała 34 11 13 10 37-37 46
10 Chrobry Głogów 34 12 10 12 46-47 46
11 Odra Opole (b) 34 12 9 13 37-43 45
12 Puszcza Niepołomice (b) 34 11 11 12 38-38 44
13 Drutex-Bytovia Bytów 34 10 10 14 36-45 40
14 Stomil Olsztyn 34 12 4 18 39-50 39
15 Pogoń Siedlce 34 9 11 14 42-50 38
16 Górnik Łęczna (s) 34 8 11 15 29-42 35
17 Olimpia Grudziądz 34 7 10 17 24-37 31
18 Ruch Chorzów (s) 34 9 6 19 35-58 27

 

Gąska (62' Mackiewicz)

Węglarz

Remisz

Sokołowski

Radecki (52' Olszewski)

Bogusz

Jurkowski

Rybicki

Spychała

Kwaśniewski

Gużewski (62' Świątek)

Zoch

Świątek

Żukowski

Obst

Piekarski

Nice 1 Liga

03 czerwca 2018, godz. 12:45
Wigry Suwałki

6 : 0

Do przerwy
2 : 0
Ruch Chorzów
Strzelcy bramek:

Bartłomiej Kulejewski, 5 min. sam.

Piotr Kwaśniewski, 35 min.

Mariusz Rybicki, 56 min.

Mateusz Spychała, 57 min.

Karol Mackiewicz, 73 min.

Patryk Sokołowski, 90+2 min.

 

Paszek

Starzyński

Małkowski

Kulejewski

Rutkowski

Trojak (46' Słoma)

Urbańczyk

Nowakowski (59' Wdowik)

Bogusz

Walski

Balicki (73' Sikora)

Hrdlicka

Komarnicki

Siedlik

Zobacz całą relacja

Aktualności

Czytaj archiwum »
Czerwiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 1
  • LWJS: Ruch - Gwarek Zabrze
    Godzina: 10:00
  • CLJ U'17: Ruch - Stadion Śląski
    Godzina: 12:00
2
  • 34. kolejka Nice 1 Ligi: Wigry Suwałki - Ruch
    Godzina: 12:45
3
45678
  • CLJ U'17: Śląsk Wrocław - Ruch
    Godzina: 12:00
  • LWJS: Zagłębie Sosnowiec - Ruch
    Godzina: 11:00
9
10
11121314151617
18192021222324
252627282930 
zobacz więcej...

Newsletter

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny




Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni