Stabilną relację na żywo zapewnia firma Kei.pl
  • -
    Kibice Ruchu śpiewają: 'byliście lepsi, NIEBIESCY byliście lepsi!
  • 90+5
    Koniec meczu. Remis 1-1! Nasi zawodnicy walczyli do samego końca, do ostatnich sekund, by wygrać! Skończyło się remisem.
  • 90+3
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ruch wyrównał w samej końcówce meczu! Panka doprowadza do remisu. Tak jak w meczu z Widzewem!
  • 90+3
    Kuświk w polu karnym. Zabrakło strzału, ale jest rzut rożny!
  • 90+1
    Pusta bramka po niepewnym wyjściu Kelemena i... Jankowski pudłuje.
  • 90
    Sędzia doliczył do regulaminowego czasu gry pięć minut!
  • 90
    Ruch atakuje, próbuje... Czy coś z tego wyniknie?
  • 85
    Socha w miejsce Ostrowskiego w zespole Śląska.
  • 84
    Wbiegł z piłką w pole karne Jankowski. Podał. Strzał Kuświka zablokowany.
  • 82
    Panka wszedł w miejsce Lewińskiego. Dobrze byłoby, gdyby znów strzelił gola w końcówce meczu...
  • 81
    Dużo walki w środku pola. Niestety gra oddaliła się od bramki Śląska.
  • 77
    Zszedł z boiska Patejuk. Za niego Cetnarski.
  • 77
    Kuświk miał kolejną szansę do zdobycia bramki. Pytanie, czy to było dośrodkowanie czy strzał?
  • 72
    Aleeeeeeż. Kuświk nie trafił w światło bramki, a stał kilka metrów od bramki i był niepilnowany.
  • 70
    Opuścił boisko zmęczony Sultes. Za niego wszedł Janoszka.
  • 68
    Sobota zagroził bramce Michala. Na szczęście Peskovic ustawił się tak, jak trzeba i obronił strzał pomocnika Śląska.
  • 65
    Uderzenie Macieja Jankowskiego niecelne. Ruch wciąż szuka sposobu, jak doprowadzić do wyrównania.
  • 63
    Zmiana w Ruchu. W miejsce Tymińskiego wszedł Kuświk. Trener Zieliński stawia na atak!
  • 62
    Spotkanie ogląda 5300 widzów na stadionie przy Cichej.
  • 61
    I znów w ataku chorzowianie. Jankowski wpadł w pole karne. Nie zdołał oddać strzału z uwagi na dwóch obrońców.
  • 59
    Dobra szansa Ruchu, lecz zbyt późno podawał Zieńczuk i akcja spaliła na panewce.
  • 55
    Groźnie strzelał sprzed linii pola karnego Mila. Peskovic na posterunku!
  • 54
    Starzyński próbował dośrodkować piłkę, wyszedł z tego strzał, który minął bramkę Śląska.
  • 53
    Żółtą kartką ukarany Sultes.
  • 51
    Uderzał z dystansu Sultes. Chybił celu...
  • 50
    Spokojny początek. Po rzucie rożnym dla Śląska nic złego się nie stało.
  • 46
    Rozpoczęła się gra w drugiej połowie.
  • -
    Zawodnicy wrócili na boisko. Wierzymy, że Ruch w drugiej połowie strzeli gole!
  • -
    PRZERWA. Ruch przegrywa po pierwszej połowie ze Śląskiem Wrocław. Chorzowianie źle rozpoczęli to spotkanie, co w konsekwencji skończyło się stratą gola. W ostatnim kwadransie pierwszej połowie doszli do głosu i zdecydowanie atakowali bramkę Śląska. Niestety, nie zdołali udokumentować tego bramką. Najlepszą okazję miał Maciej Jankowski.
  • 45
    Ruch nadal szturmuje bramkę zespołu z Wrocławia. I mamy kolejny rzut rożny.
  • 41
    Niestety, na pozycji spalonej złapany Marek Zieńczuk i dobra akcja została przerwana.
  • 40
    Rzut wolny dla Ruchu na wysokości pola karnego. Ożywili się kibice. Jest głośno!
  • 38
    Na skrzydle Ruchu bardzo aktywny jest Sultes. Po drugiej stronie boiska ładną akcję przeprowadził dynamiczny Sobota.
  • 36
    Strzał głową Diaza i łapie piłkę Peskovic.
  • 35
    Starzyński znalazł w polu karnym Jankowskiego, a ten z obrońcą na plecach zdołał oddać strzał. Piłka minęła bramkę.
  • 31
    Znów na pełnej szybkości atakował Sultes. Wbiegł w pole karne, lecz... boisko okazało się zbyt krótkie.
  • 28
    Indywidualna akcja Sultesa. Wpadł w pole karne, szarżując między dwoma obrońcami. Ostatecznie piłkarze Śląska wybili piłkę na rzut rożny, z którego niewiele dobrego wyniknęło.
  • 25
    Ruch w ataku! Akcje są coraz lepsze, szybsze i bardziej składne. Jankowski teraz próbował dogrywać do Sultesa. Lot piłki w ostatniej chwili przeciął obroń
  • 23
    Świetne dosrodkowanie Sultesa i Jankowski niecelnie strzela głową z kilku metrów! Minutę wcześniej napastnik Ruchu też nieczysto trafił piłkę głową.
  • 20
    Chorzowianie na razie nie potrafią przejąć kontroli. Gra jest obecnie rwana. Liczymy, że zmieni się to w najbliższym czasie.
  • 16
    Dobra akcja Ruchu. Dośrodkowanie Zieńczuka i mamy rzut rożny.
  • 11
    Ostrowski uciekł prawym skrzydłem i dośrodkował do Patejuka, która miał dobrą okazję, by podwyższyć. Spudłował.
  • 10
    Lewiński i Tymiński próbowali się szybko zrehabilitować. Przeprowadzili akcję, która zakończył ten drugi. Strzelał niecelnie.
  • 9
    Gol dla Śląska. Piękny strzał oddał Kaźmierczaka. Wcześniej jednym zwodem uwolnił się spod opieki dwóch zawodników Ruchu.