Na boisko wrócił Sultes. Ruch próbuje doprowadzić do remisu
    Mamy rzut rożny. Po dośrodkowaniu Zieńczuka nikt nie doszedł do piłki.
    Izvolt opuścił boisko, a w jego miejsce wszedł Zbozień.
  • 82
    Ofensywna zmiana. Niedzielan za Konczkowskiego.
  • 80
    Gol dla Piasta. Potężne uderzenie Podgórskiego z dystansu. Źle tor lotu piłki obliczył Kamiński.
  • 78
    Uderzył Zieńczuk, lecz chybił celu.
  • 77
    Faul zawodnika Piasta i mamy rzut wolny. Z okolic miejsca skąd Starzyński oddał piękne uderzenie.
  • 75
    Kamiński ratuje sytuację. Uciekł obrońcom Robak.
  • 71
    Szybka odpowiedź Ruchu i uderzenie Sultesa. Niecelne.
  • 70
    Gol dla Piasta. Wyrównał Matras. Po rzucie rożnym zamknął akcję.
  • 70
    Przed szansą stanął Urban. Po jego strzale piłka przeleciała nad poprzeczką, ale dotknęła któregoś z obrońców, dlatego jest remis.
  • 66
    Druga zmiana w Piaście. Lazdins usiadł na ławce, a wszedł za niego Urban.
  • 64
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Zieńczuk uderzył z rzutu wolnego w mur, ale poprawił Starzyński w CUDOWNY sposób! Piłka odbiła się od słupka nim wpadła do siatki!
  • 46
    Piast Gliwice wznowił grę. Doczekamy się bramek Ruchu?
  • 45
    Koniec pierwszej połowy.
  • 43
    Na boisku nic się nie dzieje. Rządzi chaos i przypadek.
  • 36
    Tymiński nie mając pomysłu uderzył mocno z dystansu. Niecelnie.
  • 35
    Dwójkowa akcja Janoszki z Jankowskim. Pierwszy z wymienionych nie zdołał się przepchnąć między obrońcami Piasta.
  • 30
    Uderzenie Janoszki zza linii pola karnego. Ciekawe. Ale piłka minęła cel.
  • 27
    Czekamy na kolejne akcje i sytuacje Ruchu. Na razie ich stanowczo brakuje.
  • 23
    Jurado ruszył z atakiem, ale został zatrzymany przez Baszczyńskiego.
  • 19
    Piękne techniczne uderzenie Rubena Jurado i jeszcze ładniejsza interwencja Kamińskiego. Brawo Krzysiek!
  • 17
    Piast miał rzut wolny, ale po dośrodkowaniu Podgórskiego do piłki doszli zawodnicy Ruchu. Tymiński wyprowadził kontrę, lecz źle podawał do napastników.
  • 13
    Faulowany Starzyński... zgubił buta. Piłkę z rzutu wolnego będzie dośrodkowywał Marek Zieńczuk. Znacznie lepsza centra! Zabrakło strzału w światło bramki.
  • 12
    Dwa dośrodkowania w pole karne. Najpierw z rzutu wolnego, potem z wolnego - zero zagrożenia bramki gości.
  • 11
    A przed chwilą 'Ecik' przedzierał się lewym skrzydłem. Został sfaulowany.
  • 8
    Nakładka Janoszki i sędzia przerwał grę.
  • 6
    Jankowski oddał pierwszy strzał w kierunku Piasta. Piłka zakręciła, ale w światło bramki nie zmierzała.
  • 4
    Gra przeniosła się na połowę Piasta. Na razie jednak zagrożenia bramki gości nie ma.
  • 3
    Próba prostopadłego podania do Robaka. Napastnik z Gliwic do piłki nie doszedł.
  • 2
    Szybkie tempo od pierwszych sekund. Przy piłce zawodnicy Piasta.
  • 1
    Rozpoczyna Ruch! Gramy!
  • -
    Zawodnicy wychodzą na boisko. Za kilka minut rozpocznie się mecz przy Cichej.
  • -
    Jesienią chorzowianie odnieśli zwycięstwo 3-1 po naprawdę dobrym spotkaniu. Bohaterem był Grzegorz Kuświk, autor dwóch bramek.
  • -
    Przypomnijmy bilans gier obu zespołów. Ruch wygrał dziewięć dotychczasowych gier, cztery razy padł remis. Piast był górą dwukrotnie.