Podanie Walskiego na piątego gola dla Ruchu zamienia Arak!
    Bartosz Sobczyński zdobywa bramkę dla Odry.
    Surma podaje do Przybeckiego, ten schodzi do środka i uderza, jednak bardzo niecelnie.
  • 76
    Opolanie naciskają, ale Niebiescy skutecznie wychodzą spod presingu.
  • 74
    Do akcji ofensywnej podłączył się Adam Pazio. Uderzył po ziemi z boku pola karnego, piłka nieznacznie minęła bramkę.
  • 72
    Na spalonym Przybecki.
  • 70
    Odra teraz częściej atakuje, przed chwilą miała rzut rożny, ale nasza defensywa oddaliła zagrożenie.
  • 67
    Kolejna w tym meczu próba uderzenia z dystansu w wykonaniu rywali, znów niecelnie.
  • 65
    Strzał Walskiego z rzutu wolnego niecelny.
  • 64
    Faulowany Arak na połowie Odry. Będzie rzut wolny.
  • 63
    Kontra Odry szybko zastopowana. Rywale wycofali piłkę.
  • 60
    I kolejny gol! Przybecki do Słomy i 18-latek podwyższa na 4:0!
  • 58
    Pewny strzał Surmy z wapna i już 3:0 dla Niebieskich!
  • 57
    W polu karnym faulowany Słoma i jedenastka dla Ruchu!
  • 54
    FANTASTYCZNA interwencja Miszczuka! Co za refleks!
  • 51
    Do bramki trafia Arak, ale arbiter odgwizduje spalonego.
  • 48
    Wrzutka z prawej strony i strzał głową Araka. Bramkarz z trudem wybija na róg.
  • 46
    Pierwsza akcja Odry zakończona niecelnym strzałem.
  • -
    Rozpoczęła się II połowa.
  • -
    Jedenastka na II połowę: Miszczuk - Komarnicki, Cichocki, Oleksy, Pazio - Walski, Surma - Przybecki, Nowak, Słoma - Arak
  • -
    Koniec pierwszej połowy. Niebiescy zasłużenie prowadzą z Odrą 2:0.
  • 45
    Niebiescy rozpędzali się z kolejną kontrą. Akcję strzałem postanowił jednak zakończyć Lipski. Piłka perzeleciała nad poprzeczką.
  • 44
    Visnakovs leżał już na murawie jednak zdołał podać w kierunku Niezgody, niestety za mocno.
  • 43
    Naciskany Hrdlicka wybija na aut.
  • 42
    Fantastyczna interwencja Urbańczyka! Za nim był już tylko Hrdlicka.
  • 41
    W polu karnym walczył Lipski i wywalczył rzut rożny.
  • 39
    Odpowiedź Odry po szybkim ataku - w niezłej sytuacji znalazł się Niemczyk, ale fatalnie przestrzelił.
  • 38
    Wrzutka Lipskiego i strzał głową Kowalczyka, jednak wprost w ręce bramkarza.
  • 38
    Niebiescy ciągle w ataku. Teraz wywalczyli korner.
  • 36
    Kontra Ruchu. Mazek jednak nieco za późno decyduje się na wrzutkę. Obrońcy wybili piłkę.
  • 34
    Lipski głęboko cofa się po piłkę.
  • 33
    Helik ze spokojem przejmuje podanie ze skrzydła po szybkiej kontrze rywali.
  • 32
    Ładna akcja Niebieskich, ale w jej końcowej fazie podanie Visnakovsa do Niezgody zostało przecięte.
  • 31
    Urbańczyk faulowany w środkowej strefie boiska.
  • 30
    Mazek rozpędzał się już na skrzydle, ale arbiter przerywa grę dyktując rzut wolny dla Odry.
  • 29
    Próba Dinjara, ale ciężko powiedzieć. czy było to dośrodkowanie, czy też kolejny tym razem bardzo niecelny lob.
  • 28
    Chorzowianie nadal agresywnie atakują na połowie Odry. Przeciwnicy mają problemy z wyprowadzeniem piłki.
  • -
    Niebiescy dość swobodnie wychodzą spod presingu rywali.
  • 26
    Dinjar do Visnakovsa, ale wybija obrońca.
  • 24
    Świetny powrót Konczkowskiego, który przerywa kontrę opolan.
  • 23
    Rzut rożny dla Ruchu.
  • 22
    Dinjar próbuje lobować bramkarza Odry strzałem z ok. 45 metrów. Golkiper rywali w ostatniej chwili wybija na róg.
  • 21
    Kowalczyk przerywa kombinacyjną akcję Odry.
  • 18
    Visnakovs podwyższa prowadzenie! Asystę notuje testowany chorwacki obrońca Marko Dinjar!
  • 16
    Rzut wolny dla Odry sprzed pola karnego. Dośrodkowanie jednak bardzo nieudane.
  • 15
    Strzał z dystansu Lipskiego zablokowany.
  • 14
    Akcja Odry zakończona nieudanym dośrodkowaniem. Zacznie Hrdlicka.
  • 13
    Niebiescy agresywnie atakują rywali na ich połowie i kilka razy odebrali tam piłkę. Przed chwilą futbolówkę przejął Wiśnia i od razu podał do Mazka, jednak naszego skrzydłowego ubiegł bramkarz.
  • 12
    Dinjar świetnym podaniem uruchomił Monetę na lewym skrzydle.
  • 10
    Dwójkowa akcja Visnakovsa i Niezgody, Łotysz kończy niecelnym strzałem.
  • 9
    Rzut wolny dla Odry po faulu Monety, ale obrońcy wybili dośrodkowanie.
  • 6
    Kolejna próba Monety, tym razem jednak trafił... w Niezgodę.
  • -
    Niebiescy zaczęli mecz z dużym animuszem.
  • 2
    Niezgoda bliski podwyższenia wyniku, ale przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem Odry.
  • 1
    Mazek do Monety, a ten pewnie strzela w dalszy róg!
  • -
    Pierwsza akcja i Niebiescy już prowadzą!
  • -
    Nie zagra dziś kapitan Rafał Grodzicki, który w trakcie zgrupowania w Kamieniu doznał kontuzji stopy.
  • -
    Dla Niebieskich dzisiejszy mecz będzie już drugim sparingiem w okresie przygotowawczym. Przed tygodniem podopieczni trenera Waldemara Fornalika przegrali w Kamieniu z czeską Karviną 0:1. Kolejne mecze kontrolne nasz zespół rozegra już w Hiszpanii.
  • -
    Nasz rywal - Odra - to beniaminek II ligi. Opolanie zajmują miejsce premiowane awansem na zaplecze Ekstraklasy.
  • -
    W naszym zespole testowany będzie chorwacki lewy obrońca Marko Dinjar.
  • -
    Niebiescy zaczną silnym składzie z dwójką napastników.
  • -
    Znamy już wyjściową jedenastkę Ruchu.
  • -
    Witamy z Kamienia i zapraszamy do śledzenia tradycyjnej relacji LIVE!
  • -
    Rywalem Niebieskich w dzisiejszym sparingu będzie drugoligowa Odra Opole.
  • -
    Przed piłkarzami Ruchu ostatni mecz kontrolny przed wyjazdem na zgrupowanie do Hiszpanii.