• -
    Dla Państwa wygody relacja odświeża się automatycznie.
    Stabilną relację na żywo zapewnia firma Kei.pl
  • -
    Chorzowianie mogli wygrać. W drugiej połowie mieli znakomitą okazję. Niestety, na Cichą wraca tylko punkt.
  • -
    Koniec. Remisujemy 0:0.
  • 90+3
    Na murawie z bólu zwija się Trojak. Miejmy nadzieję, że to nic poważnego.
  • 90+2
    Przepychanki Majewskiego z Pruchnikiem. Obaj gracze zobaczą po żółtej kartce.
  • -
    4 minuty doliczył sędzia.
  • 90
    Kolejny raz Niebiescy blokują uderzenie w polu karnym.
  • 90
    Kowalski z dystansu, nad bramką.
  • 89
    Dobra interwencja Kulejewskiego, który wybija piłkę.
  • 84
    Zmiany w obu zespołach. Dariusz Jarecki za Bonina w Łęcznej, u Niebieskich Balicki za Bogusza.
  • 83
    Trojak na prawo do Villafane, trochę za mocno.
  • 82
    Na murawie leży Szysz.
  • 81
    Było niebezpiecznie. Hołownia świetnie blokuje strzał.
  • 81
    Rzut wolny dla gospodarzy. 40 metrów do bramki.
  • 79
    Zmiana w szeregach Ruchu. Mello w miejsce Słomy.
  • 77
    Pisarczuk fauluje Słomę. Żólta kartka dla obrońcy Górnika.
  • 77
    Kolejna próba prostopadłego podania do Majewskiego. Tym razem blokują obrońcy.
  • 75
    Marković wybija piłkę po groźnej wrzutce.
  • 72
    Ruch w ataku pozycyjnym.
  • 71
    Zmiana w Górniku. Na boisko po długiej przerwie wraca Przemysław Pitry. Zmieni Mosnikova.
  • 70
    Indywidualna akcja Bonina. Rzut rożny.
  • 69
    Faulował Trojak. Żółta kartka dla naszego pomocnika.
  • 66
    Gospodarze domagają się rzutu karnego. Sędzia pokazał jednak Mosnikovowi zółtą kartkę za symulowanie. Dodatkowo na trybuny za dyskusje odesłany trener Górnika.
  • 64
    Faulowany w środku boiska Kowalski.
  • 63
    Świetna piłka Bogusza do wychodzącego Słomy, ale skrzydłowy Ruchu na spalonym.
  • 62
    Dobra wrzutka Trojaka w pole karne, ale Prusak przejmuje piłkę.
  • 60
    Miłosz Trojak zastąpi Wojciechowskiego.
  • 58
    I znowu! Po takich akcjach musi by już gol! Prusak leżał już na ziemi, Bogusz wycofał do Słomy, który trafił w... Wojciechowskiego. Wielka szkoda, to powinno być 1:0.
  • 57
    Co za okazja! Kowalski przechwycił piłkę i pomknął sam w stronę bramki. Ofiarny powrót obrony ratuje gospodarzy.
  • 56
    Niedokładnie podanie. Chwila oddechu dla naszej obrony.
  • 55
    Znów przed szansą Bonin. Jego strzał blokuje jednak Marković.
  • 55
    W odpowiedzi świetne uderzenie z powietrza Bonina i jeszcze lepsza interwencja Hrdlicki! Róg dla łęcznian.
  • 54
    Prostopadła piłka Urbańczyka do Kowalskiego. Pomocnik przewrócił się w starciu z obrońcą gospodarzy, ale nie było faulu.
  • 53
    Atak prawą stroną Pisarczuka. Niedokładne dośrodkowanie. Z piątki zacznie Libor.
  • 52
    Ładna akcja Ruchu. Villafane wrzucił wprost na głowę Wojciechowskiego, który zgrał do Majewskiego. Napastnik był ustawiony tyłem do bramki, w ekwilibrystyczny sposób spróbował skierować piłkę do siatki, ale Prusak bez problemu złapał futbolówkę.
  • 50
    Słoma podawał w pole karne do Majewskiego. Niestety za mocno.
  • 49
    Znowu zamieszanie. Lebedyński w pole karne, wybija Marković. Sędzia pokazuje jednak, że był spalony.
  • 48
    Hrdlicka poślizgnął się przy wybiciu. Kolejny raz zaatakowali gospodarze. Rzut rożny.
  • 48
    Było groźnie, ale obrońcy Ruchu blokują dwa uderzenia Górnika.
  • 47
    Kulejewski wybija na aut. Wysokość pola karnego.
  • 46
    Atak gospodarzy zakończony niedokładnym podaniem. Od bramki Hrdlicka.
  • -
    Gramy.
  • -
    Zawodnicy już wrócili na murawę. Przed nami bardzo ważne 45 minut.
  • -
    Mamy nadzieję, że w drugiej części podopieczni Dariusza Fornalaka wykażą się skutecznością i znajdą drogę do siatki gospodarzy.
  • -
    Wyrównany mecz. Obie ekipy stwarzały zagrożenie. Wydaje się, że najgroźniejsze okazje mieli Niebiescy, ale gospodarze również często wędrowali w nasze pole karne. Remis wydaje się sprawiedliwym rozstrzygnięciem pierwszej połowy.
  • -
    I koniec pierwszej połowy! Na razie bez goli w Łęcznej.
  • 45
    Niedokładne podanie Wojciechowskiego.
  • 43
    Majewski dopadł do piłki w polu karnym, minął już bramkarza, ale jednak Prusak do końca ofiarnie walczył i wybił piłkę.
  • 42
    Kosznik wykłada piłkę przed pole karne Łuszkiewiczowi. Ten uderza bez przyjęcia, nad bramką.
  • 40
    Bonin wrzucał na długi słupek. Niedokładnie. Od bramki Hrdlicka.
  • 40
    Bogusz fauluje przy linii końcowej. 5 minut do końca pierwszej połowy.
  • 39
    Sytuacja nieco się uspokoiła. W ataku chorzowianie.
  • 38
    Teraz okres przewagi Górnika. Kolejna szybka akcja. Kosznik podawał do Mosnikova, ale ten na spalonym.
  • 36
    Znów głową Lebedyński. Tym razem było znacznie bliżej. Na szczęście wciąż nieskuteczny napastnik gospodarzy.
  • 33
    Do główki doszedł Lebedyński, ale w trudnej sytuacji uderzył wysoko nad bramką.
  • 33
    Rzut wolny dla Górnika. Groźna sytuacja. Okazja do wrzutki.
  • 31
    Dośrodkowanie Hołowni. Wybijają obrońcy, ale przy piłce wciąż goście.
  • 30
    Duża miejsca w środku pola. Mecz się trochę otworzył. Niebiescy wywalczyli kolejny rzut rożny.
  • 30
    Wrzutka Kowala z prawej strony. Piłkę łapie Prusak.
  • 29
    Bogusz świetnie nacisnął Kosznika i zmusił obrońcę gospodarzy do straty.
  • 28
    Piłka odbita od Markovicia. Kolejny korner dla łęcznian.
  • 28
    Kolejne dośrodkowanie. Tym razem z lewej strony, a piłkę na rzut rożny wybija Kulejewski.
  • 27
    Villafane świetnie wybija groźną wrzutkę w pole karne.
  • 26
    Kosznik z dystansu. Wysoko nad bramką.
  • 26
    Prusak łapie uderzenie Urbańczyka. Dobry fragment gry Niebieskich.
  • 25
    Aut dla Ruchu. Wysokość pola karnego.
  • 23
    I znowu bardzo groźnie. Tuż przed bramkarzem piłkę dostał Kulejewski, ale Prusak jakoś zdołał obronić. Szkoda tych dwóch okazji!
  • 22
    Ależ akcja chorzowian!!! Najpierw genialna piłka na lewą stronę do Słomy, potem seria piętek, wrzutka w pole karne, gdzie Majewski głową zgrał do niepilnowanego Wojciechowskiego. Ten niestety nie trafił w piłkę!
  • 21
    Bogusz niedokładnie na prawe skrzydło do Kowalskiego. Od bramki Prusak.
  • 20
    Kolejna kontra Górnika. Znowu rozpędził się Mosnikov. Wycofał piłkę do tyłu do Pisarczuka, który wrzucał w pole karne ale bardzo niecelnie.
  • 19
    Szybka akcja łęcznian. Na spalonym jednak Szysz.
  • 18
    Kulejewski fauluje Lebedyńskiego na środku boiska.
  • 17
    Na spalonym Mosnikov. Grę rozpocznie Marković.
  • 17
    Nie wychodzą na razie Niebieskim dośrodkowania ze stałych fragmentów. Znów niedokładna piłka. Od bramki zacznie Prusak.
  • 16
    Do odbitej piłki doszedł Kowalski. Kąśliwy strzał. Prusak paruje na kolejny róg.
  • 15
    Atak chorzowian. Strzał Urbańczyka zablokowany, ale mamy rzut rożny.
  • 14
    W odpowiedz kartkę zarobił Bartek Kulejewski.
  • 13
    Brzydki faul na Maćku Urbańczyku. Żółtą kartką ukarany Łukasz Sosnowski.
  • 12
    Faulowany w środku pola Łuszkiewicz.
  • 11
    Chwila ataków Górnika. Kończy się to bardzo lekkim i niecelnym uderzeniem z dystansu Pisarczuka.
  • 10
    Mosnikov dopadł do odbitej piłki i uderzył, na szczęście obok bramki.
  • 9
    Na murawie leży faulowany Urbańczyk. Wygląda na to, że to nic poważnego. Kapitan powoli podnosi się z murawy.
  • 8
    Podanie w pole karne Ruchu. Dobrze ustawiony Marković spokojnie przejmuje piłkę.
  • 7
    Bogusz zdecydowanie za wysoko. Piłka ląduje w rękawicach Prusaka.
  • 7
    Lewą stroną szarżował Hołownia. Faulowany. Kolejna szansa do dośrodkowania w pole karne po rzucie wolnym.
  • 5
    Teraz przy piłce Górnik próbuje skonstruować atak pozycyjny. Dobrze piłkę przechwytuje Villafane.
  • 4
    Obie ekipy mocno od początku pracują środku pola.
  • 2
    Atak pozycyjny chorzowian.
  • 1
    Groźna kontra gospodarze. Wrzucał Bonin, łapie piłkę Hrdlicka.
  • 1
    Bogusz wrzuca wprost w obrońców.
  • 1
    Faul przy linii bocznej. Rzut wolny dla Ruchu.
  • -
    Gramy! Zaczynają Niebiescy.
  • -
    Wychodzą! Obie ekipy na murawie. Za chwilę zaczynamy!
  • -
    Zawodnicy obu zespołów schodzą do szatni. Do rozpoczęcia meczu niewiele ponad 10 minut.
  • -
    Gospodarze również na murawie. Rozgrzewka nabiera tempa.
  • -
    Nasz zespół wybiegł już na rozgrzewkę. Na murawie pojawili się też sędziowie, którzy również przygotowują się do spotkania.
  • -
    Dzisiejszego meczu nie mogą oglądać kibice Ruchu, na których nałożony został zakaz wyjazdowy. Oprócz tradycyjnej relacji tekstowej przeprowadzimy więc relację radiową na żywo ze stadionu w Łęcznej. Zapraszamy do słuchania na kanale youtube TV Niebiescy dla Ruchu, gdzie kilka minut przed meczem zacznie się relacja.
  • -
    Do składu łęcznian po długiej przerwie spowodowanej kontuzją wraca Przemysław Pitry. Dzisiejszy mecz rozpocznie na ławce rezerwowych.
  • -
    Dzisiaj w składzie Ruchu jedna zmiana w porównaniu do meczu z Chojniczanką. Pauzującego za kartki Marcina Kowalczyka zastąpi Bartłomiej Kulejewski.
  • -
    Chorzowianie zajmują ostatnie miejsce w tabeli, a przed nimi z zaledwie jednym punktem więcej znajduje się Górnik. Ewentualna porażka może bardzo mocno skomplikować sytuację ekipie z Cichej. Liczymy więc na pełne zaangażowanie i 3 punkty dla Niebieskich!
  • -
    Rok temu rywalizowaliśmy z ekipą z Łęcznej o utrzymanie w Ekstraklasie. Historia się powtarza, tym razem jednak już w rozgrywkach I-ligowych.