Mamy zwycięski sparing. Do boju Niebiescy!
  • 90
    Poprzeczka po strzale Majewskiego z 1 metra. Sędzia kończy mecz.
  • 89
    Wolny z 35 metrów. Płaski strzał Walskiego trafia w słupek. Piłka przechodzi po rękach bramkarza
  • 88
    Żółta kartka za faul na Balickim
  • 83
    Groźna akcja Odry prawą stroną. Płaskie dośrodkowanie w rękach Byszewskiego.
  • 82
    Byszewski znowu zapobiega niebezpieczeństwu.
  • 79
    Walski fauluje na żółtą kartkę.
  • 76
    Majewski, pewnie przy lewym słupku. 2:1
  • 75
    Drugi karny dla Ruchu. Po faulu na Obscie. Znowu!
  • -
    Odważne wyjście i piękna obrona Byszewskiego.
  • 69
    Mogła być bramka po strzale Balickiego. Ale bramkarz sparował na róg
  • 66
    Znowu szczęśliwie uniknęliśmy straty gola. Brusiło spudłował.
  • -
    Trzy razy w jednej akcji mogliśmy stracić bramkę. Kita zachował się jednak słabo, a Balicki dobrze
  • 59
    Kolejne zmiany w Ruchu. Kowalski z opaską kapitana.
  • 58
    Silne dośrodkowanie przyjął na głowę Bartolewski. Nokaut.
  • -
    Zaczęło się od niecelnego strzału Majewskiego.
  • 46
    Drugą połowę rozpoczęła Odra.
  • -
    Początek meczu należał do Odry. Po kwadransie gra zaczęła się wyrównywać, a końcówka I połowy nieznacznie dla Ruchu.
  • 45
    Koniec pierwszej połowy
  • 45
    Piękny strzał Bogusza, minimalnie niecelny.
  • 33
    Trwa wyrównana walka bez klarownych sytuacji.
  • 23
    Okres przewagi Ruchu zakończony rzutem wolnym wykonywanym przez Podgórskiego, po którym faulowany był Obst. Karny był ewidentny.
  • 15
    Pierwszy raz Ruch dłużej rozgrywa piłkę.
  • 12
    Zmiana w Odrze. Kita za Skrzypczaka, który w pierwszej akcji meczu doznał urazu.
  • 9
    Pierwszy korner dla Ruchu. Bez zagrożenia
  • 3
    0:1 Zaczęło się od dwóch rzutów rożnych i bramki dla Odry. Baranowski głową.
  • -
    Zaczął Ruch
  • -
    Dzisiaj testowany będzie Dominik Budzik, 21-letni pomocnik, związany przez większość kariery z Piastem Gliwice.

Strzelcy

Podgórski (karny 23'), Majewski (karny 76')

Baranowski (3')

Skład

Lech (46' Bielecki) (71' Byszewski) - Budzik (60' Kulejewski), Obst (79' Jaworek), Małkowski (46' Weremko), Bartolewski (60' Rutkowski) - Nowakowski (46' Kowalski), Walski, Urbańczyk (60' Wiszyński), Bogusz (46' Wdowik), Podgórski (46' Balicki) - Kędziora (46' Majewski)

Trener: Dariusz Fornalak

Weinzettel - Janasik, Baranowski, Szota, Winiarczyk - Mikinic , Bonecki, Habusta, Czyżycki, Wodecki - Skrzypczak (12' Kita)

Trener: Mariusz Rumak

II połowa: Ziarko - Brusiło, Kowalski, Bodzioch, Winiarczyk (70' Czyżycki) - Mikinic (84' Musiolik), Niziołek, Habusta (70' Szota), Moder, Wodecki - Kita