Dziękujemy za uwagę i zakup wirtualnych biletów! Miłego świętowania! #ZostańzRuchem
  • -
    Mamy nadzieję, że wkrótce podobne emocje będziemy mogli przeżywać na stadionie przy Cichej. Tymczasem #Zostańwdomu i dbaj o siebie!
  • -
    KONIEC! Arbiter gwiżdże po raz ostatni! Co za mecz końcówka przy Cichej! Niebiescy wyszarpali dziś to zwycięstwo, ale też z przebiegu gry byli drużyną zdecydowanie lepszą.
  • -
    To koniec! Nokaut! Paszek dostał prostopadłe podanie i niemal od połowy boiska pędził sam na bramkę Ślęzy po czym piękną podcinką przerzucił piłkę nad Zabielskim. 4:2! 4:2 dla Ruchu! Szaleństwo na trybunach!
  • 90+4
    GOOOL! PASZEK!
  • 90+4
    Dośrodkowanie w pole karne, piąstkuje Lech i Niebiescy mają szansę na kontrę!
  • 90+3
    W pole karne Ruchu chciał ruszyć także Zabielski, ale ostatecznie pozostał we własnym polu karnym.
  • 90+2
    Ślęza nie traci nadziei. Atakuje i szuka wyrównującego gola. Teraz dobra interwencja Słoty, który zablokował dośrodkowanie. Będzie jednak rzut rożny dla gości.
  • 90+1
    Kibice oglądają końcówkę na stojąco!
  • 90+1
    Słota zastąpił Kwaśniewskiego. Dla 18-latka to ligowy debiut i pierwszy występ przy Cichej!
  • 90
    Arbiter dolicza 4 minuty, trener Bereta decyduje się na jeszcze jedną zmianę. Jeśli dobrze widzimy z rozgrzewki wezwany został Słota.
  • -
    Ecik podbiegł pod Dziesionę! Utonął w objęciach kibiców! Podbiega cała drużyna i sztab! Co za szalona radość!
  • -
    Paszek wrzucił raz jeszcze, znów głową strącił obrońca, ale wprost na nogę Janoszki, który uderza z woleja pod poprzeczkę! JEEEEEEEEEEEEEEEST! 3:2 dla Ruchu!
  • -
    Łukasz Janoszka!
  • 89
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!
  • 89
    Paszek dośrodkowuje na bliższy słupek, gdzie głową wybija obrońca. Piłka wraca jednak do Paszka.
  • -
    Wzmaga się doping! Kibice na trybunie trydycyjnie tupią nogami, ale jakby z jeszcze większą siłą! Ależ tumult na stadionie!
  • 88
    Piłki dotknął jeszcze jeden z rywali, bo arbiter wskazuje na rzut rożny.
  • 88
    Bliski szczęścia Janoszka, który po minięciu dwóch rywali uderzył z ostrego kąta, minimalnie niecelnie. Wślizgiem próbował jeszcze zamknąć akcję Paszek, ale nie zdążył.
  • 86
    Bardzo ważna interwencja Kulejewskiego, mogło być bardzo groźnie pod naszą bramką.
  • 85
    Przed szansą stanął Idzik, ale jego strzał sprzed pola karnego efektownie obronił Zabielski.
  • 84
    Na boisku melduje się Łukasz Janoszka, który zastąpił Bartolewskiego. Dla Ecika to pierwszy występ przy Cichej po powrocie do Ruchu.
  • 82
    Dobry przerzut Podgórskiego do Paszka, ten nawija obrońcę i zagrywa wzdłuż bramki. Wślizgiem przecina podanie Tomaszewski.
  • 81
    Trener Brzozowski wyskoczył z ławki rezerwowych i wzywa Janoszkę. Szykuje się kolejna zmiana.
  • 80
    Przewaga Niebieskich nie podlega dyskusji, ale trzeba też pilnować własnej bramki. Groźnie teraz uderzał Olejniczak.
  • -
    Kibice wstali z miejsc! JESZCZE JEDEN! JESZCZE JEDEN!
  • -
    Wreszcie przełamana obrona Ślęzy! Foszmańczyk zagrał do Idzika, ten obrócił się z obrońcą na plecach i precyzyjnym strzałem przy słupku daje nam wyrównanie!
  • 78
    GOOOL!
  • 77
    Podenerwowanie na trybunach. Prezes Siemianowski obgryza paznokcie w loży honorowej.
  • 76
    Kowalski wrzuca z końcowej linii do Idzika, ten pada na murawę po starciu z obrońcą, ale arbiter każe grać dalej.
  • 75
    Druga zmiana w Ruchu – Podgórski zastąpił Mokrzyckiego.
  • 73
    Paszek wrzuca z narożnika, piąstkuje Zabielski, sprzed pola karnego uderza jeszcze Foszmańczyk, ale trafia w gąszcz obrońców.
  • 72
    Pierwszy rajd Paszka na prawej stronie, będziemy mieć rzut rożny.
  • 70
    Dla Winciersza był to ostatni kontakt z piłką w tym meczu. Sporo się dziś napracował. W jego miejsce Paszek.
  • 69
    Z prawej strony wrzuca Winciersz, akcję zamyka Bartolewski, który w ekwilibrystyczny sposób uderza na bramkę. Zabielski jakimś cudem odbił jednak piłkę.
  • 68
    Łukasz Bereta szykuje pierwszą zmianę. Do wejścia gotowy Daniel Paszek.
  • 67
    Wciąż jednak przegrywamy 1:2. Oby ta sytuacja dodała skrzydeł naszej drużynie!
  • -
    Pisarczuk uderzył tym razem w przeciwny róg. Lech wyciągnął się jak struna i końcami palców odbił piłkę! Brawo Kamil!
  • 66
    Broni Lech!
  • 66
    Emocje nieco opadły, Pisarczuk ustawił już piłkę na wapnie. Kamil Lech! Kamil Lech! – skandują kibice!
  • 65
    Napomniany także trener Łukasz Molek po ostrej wymianie zdań z sędzią.
  • 64
    Spore zamieszanie na boisku, arbiter pokazał kartkę Kawuli, a teraz zmierza do ławki rezerwowych Ruchu.
  • -
    Niebiescy otoczyli sędziego, nie mogą pogodzić się z tą decyzją.
  • -
    Pogarsza się nasza sytuacja! Arbiter uznał, że Kawula sfaulował Lewkota w szesnastce, nam się wydawało, że jeśli doszło do przewinienia, to raczej przed linią pola karnego.
  • 62
    Rzut karny dla Ślęzy!
  • 60
    Pierwsza zmiana w Ślęzie – Stępień zastąpił Stempina.
  • 58
    Sikora ofiarnie w środku pola, przecina prostopadłe zagranie, ale goście nadal przy piłce.
  • 57
    Lewą stroną przedzierał się Kowalski, wywalczył wrzut z autu na połowie rywali.
  • 56
    Zerkamy na ławkę rezerwowych, ale nie widzimy, by przygotowywane były jakieś zmiany. Wciąż rozgrzewają się Janoszka, Paszek, Rudek i Kasolik.
  • 55
    Niebiescy zdecydowanie przeważali od początku drugiej połowy, nadziali się jednak na jedną kontrę i teraz muszą gonić wynik. Jak nasz zespół zareaguje na stratę bramki?
  • -
    Niespodziewanie przy linii urwał się Cordeiro, ściął do środka i w sytuacji sam na sam z Lechem trafił w długi róg.
  • 54
    Gol dla Ślęzy…
  • 53
    Rzut rożny dla Ruchu, z trudnej pozycji główkował Kawula. Piłka w rękach Zabielskiego.
  • 51
    Wysoki pressing Niebieskich. Próbują odbierać na połowie rywali i często im się to udaje.
  • 50
    Piłka w siatce Ślęzy po strzale Idzika, ale arbiter dopatrzył się pozycji spalonej naszego napastnika. Przeraźliwe gwizdy na Cichej.
  • 48
    Brutalnie potraktowany Sikora. Potrzebna pomoc medyków. A arbiter za to zagranie napomniał Bohdanowicza żółtą kartką.
  • 47
    Mokrzycki odbiera w środku pola i uruchamia kolejny atak. Foszmańczyk na pamięć z Idzikiem, ale wmieszał się w to obrońca i wybił piłkę.
  • 46
    Niebiescy od początku ruszyli do ataku. Na prawej stronie urwał się Winciersz, zszedł do środka i uderzył w kierunku dalszego słupka. Zabielski broni!
  • -
    Gra wznowiona!
  • -

• -

• -
    Obie drużyny wracają na murawę. Wygląda na to, że zmian w składach nie będzie.
  • -
    W przerwie mocno rozgrzewali się Paszek i Janoszka. Czy trener zdecyduje się na zmiany w swoim zespole?
  • -
    Dla wszystkich uczestników zabawy upominki w postaci voucherów dla Wesołego Miasteczka.
  • -
    W przerwie tradycyjny konkurs rzutów karnych. Pięciu bajtli z sektora rodzinnego stanie naprzeciwko Tomka Nowaka.
  • -
    Arbiter kończy pierwszą połowę, po której czujemy spory niedosyt. Niebiescy mogli w tej części strzelić więcej niż tylko jedną bramkę. Wraz z kilkutysięczną publicznością niecierpliwie czekamy na drugie 45 minut.
  • -
    PRZERWA.
  • 45
    Dośrodkowanie z narożnika, najwyżej wyskakuje Bartolewski i trafia w poprzeczkę! Ależ niewiele zabrakło!
  • 44
    Winciersz wrzuca z prawej strony, ale wyszedł z tego strzał! Piłka o mały włos, a wpadłaby za kołnierz Zabielskiego! Golkiper gości końcami palców wybija na róg.
  • 42
    Niebiescy próbują szybko odpowiedzieć. Foszmańczyk prostopadle do Idzika, ten uderza w długi róg, ale minimalnie przestrzelił.
  • -
    Pisarczuk pewnie uderza w róg bramki. Lech wyczuł intencje strzelca, ale nie zdołał odbić precyzyjnego strzału. 1:1.
  • 41
    GOL.
  • 40
    Arbiter niewzruszony, podtrzymuje swoją decyzję. Goście przed szansą na wyrównanie.
  • -
    Zakotłowało się w naszym polu karnym. Goście kilkukrotnie próbowali wrzucać piłkę. Zdaniem arbitra ręką zagrał jeden z naszych zawodników. Niebiescy protestują!
  • 39
    Rzut karny dla Ślęzy…
  • 37
    Kolejna wrzutka, tym razem z lewej strony, ale Lech pewnie wyłapuje zbyt głęboko posłaną piłkę.
  • 35
    Dośrodkowanie w nasze pole karne bez zagrożenia. Kawula na posterunku.
  • 34
    Nie słabnie doping dla Ruchu! NIEBIESCY HEJ! NIEBIESCY OLE OLE!
  • 33
    Sikora fauluje w środku boiska. Niebiescy nie zgadzają się z tą decyzją.
  • 31
    Wreszcie akcja Ruchu! Winciersz zdecydował się na strzał z dystansu. Wprost w ręce golkipera Ślęzy.
  • 30
    Po strzelonym golu nieco oddaliśmy inicjatywę gościom. Teraz to oni są częściej przy piłce.
  • 28
    Zamieszanie na naszym przedpolu, ale Niebiescy ostatecznie oddalają zagrożenie.
  • 28
    Gra wznowiona.
  • -
    Ruch Chorzów SA, nr konta: 49 1090 2024 0000 0001 3481 5707, tytuł: Ślęza.
  • -
    Korzystając z krótkiej przerwy w grze zapraszamy do zabawy! Spośród osób, które w trakcie naszego meczu wpłacą darowiznę na konto klubu rozlosujemy klubowe gadżety!
  • 26
    W naszym polu karnym leży jeden z rywali, potrzebna pomoc medyczna.
  • 26
    Groźne uderzenie Kotyli, broni Kamil Lech!
  • 25
    Kwaśniewski w samotnym rajdzie zostaje powstrzymany, ale bez faulu, którego odgwizdania się domagał.
  • 23
    Na bliższym słupku najwyżej wyskoczył Idzik i wybija piłkę z pola karnego.
  • 22
    Cordeiro urwał się prawą stroną i oddał strzał. Piłka trafiła w boczną siatkę, ale wcześniej dotknął jej Kamil Lech. Róg dla gospodarzy.
  • 21
    Kowalski w swoimi stylu, daje się sfaulować przy linii. Rywal tylko bezradnie rozkłada ręce. Niebiescy od rzutu wolnego.
  • 20
    Już mogło być 2:0! Ale strzał Foszmańczyka z ok. 15 metrów ofiarnie zablokował obrońca.
  • 19
    HEJ NIEBIESCY OLEEE! – niesie się po stadionie!
  • -
    Winciersz wrzucił piłkę w pole karne, gdzie idealnie nabiegał Kawula i mocnym strzałem głową trafił do siatki! Zabielski nie miał żadnych szans! Prowadzimy 1:0!
  • -
    Kawula tonie w objęciach kolegów! Co za debiut!
  • 18
    GOOOL!
  • 17
    Kolejny rzut rożny dla Ruchu po tym, jak obrońca zablokował dośrodkowanie Kwaśniewskiego.
  • -
    Kwadrans gry za nami. Niebiescy przeważają, ale nie udało im się jeszcze trafić do siatki.
  • 15
    Indywidualna akcja Bartolewskiego, który minął na skrzydle obrońcę i zagrał wprost na głowę Idzika, ale strzał naszego snajpera minimalnie niecelny.
  • 13
    Wyżej! Wyżej! – krzyczy trener Łukasz Bereta! Niebiescy przesuwają i szukają odbioru na połowie Ślęzy.
  • 12
    Dośrodkowanie do Lewkota, ale na posterunku Kulejewski, który wybija piłkę.
  • 10
    Kwaśniewski odebrał piłkę przy linii i został od razu brzydko sfaulowany. Arbiter nie decyduje się jednak na wyciągnięcie żółtej kartki.
  • 8
    Kombinacyjnie teraz zagrali w środku Sikora, Foszmańczyk i Idzik, ale ten ostatni nie dochodzi do prostopadłego podania. Na przedpolu interweniuje Zabielski.
  • 7
    Kibice wchodzą jeszcze na stadion, zapełnia się prosta.
  • 6
    Pierwsza akcja Ślęzy. Z 25 metrów próbował Olejniczak, ale uderzył nad bramką.
  • 4
    Wrzutka Winciersza w pole karne, ale najwyżej ręce golkipera gości.
  • 3
    Tym razem akcja na lewej stronie, Bartolewski na obieg do Kowalskiego, ten jednak zablokowany w narożniku, ale sprytnie nabija rywala i będziemy mieli pierwszy rzut rożny dla Ruchu.
  • -
    Nieźle weszli w to spotkanie Niebiescy.
  • 2
    Kolejna wrzutka Winciersza z prawej strony, goście wybijają piłkę przed polem karnym, gdzie czekał już Mokrzycki, ale jego potężne uderzenie mija bramkę wrocławian.
  • 1
    Sikora odbiera piłkę w środku pola, zagrywa na prawo do Winciersza, ten w pole karne, ale obrońca uprzedza skaczącego do głowy Idzika.
  • -
    No to gramy! Zaczęli goście!
  • -
    Trybuna główna stadionu pęka w szwach! Trudno nam sobie przypomnieć kiedy ostatnio na krytej zajęte były wszystkie miejsca. Bardzo gęsto również na sektorze rodzinnym. Niebieskie bajtle gotowe do rozpoczęcia fanatycznego dopingu!

• -
    Niebiescy! Niebiescy! – niesie się z trybun!
  • -
    Kapitanowie przybijają łokcia, losowanie stron i za moment pierwszy gwizdek!
  • -
    Wszystkie barwy w górę! Czas na hymn Ruchu Chorzów!
  • -
    Wychodzą! Ruch na niebiesko, Ślęza w żółtych strojach. Zawodników wyprowadzają młodzi adepci z Akademii Piłkarskiej Ruchu i UKS-u Ruch Chorzów.
  • -
    Spiker wyczytuje składy. Zaraz zaczynamy!
  • -
    Cały czas na stadion wchodzą kolejni kibice. Spodziewamy się dziś wysokiej frekwencji.
  • -
    3 punkty muszą zostać w Chorzowie!
  • -
    Obie drużyny zeszły już do szatni. Czas włożyć meczowe trykoty i szykować się do boju!
  • -
    Niebiescy mają coś do udowodnienia Ślęzie. Przypomnijmy, że latem ubiegłego roku nasz zespół przegrał pechowo we Wrocławiu 0:2 i kończył mecz w dziewiątkę.
  • -
    W kadrze meczowej znalazł się także Łukasz Janoszka, który wraca do formy po kontuzji. Ecik rozpocznie dziś na ławce rezerwowych.
  • -
    W zespole Niebieskich zadebiutuje dziś Kacper Kawula. Obrońca, który dołączył do nas w zimowym okresie przygotowawczym, odcierpiał już karę zawieszenia z poprzedniego klubu i może wreszcie pomóc drużynie na boisku.
  • -
    Piłkarze obu zespołów są jeszcze na rozgrzewce. Mamy chwilę by zapoznać się ze składami na dzisiejszy mecz.
  • -
    Witamy ponownie ze stadionu przy Cichej!
  • -
    Startujemy o 19:00!
  • -
    #Zostańwdomu i śledź naszą relację!
  • -
    Przypominamy, że wciąż trwa sprzedaż wirtualnych biletów na to spotkanie. Nasza kasa będzie otwarta także po rozpoczęciu meczu.
  • -
    W meczu 21. kolejki III ligi Niebiescy zagrają ze Ślęzą Wrocław. Pierwszy gwizdek o godz. 19:20.