Ostatnia minuta doliczonego czasu gry i rzut wolny dla Wisły. BRONIMY SIE!
  • 90+1
    Smektała zmienił zmęczonego Zieńczuka.
  • 90
    Niesamowicie bronił Buchalik! Piłka w końcu wpadła do bramki, ale spalony! Nadal prowadzimy 1-0!
  • 88
    Przydałyby się zmiany. Nasi zawodnicy już bardzo zmęczeni.
  • 87
    Super Dziwniel, a po chwili znakomicie zachował się Kowalski.
  • 86
    Malinowski i Bunoza ukarani żółtymi kartkami za pyskówki. Problem w tym, że Marcin stanął w obronie Buchalika!
  • 86
    Fantastycznie wypiąstkował piłkę Buchalik! I ucierpiał w tym starciu.
  • 84
    Wisła kombinowała, kombinowała i w końcu Chrapek uderzył z daleka. Niecelnie, ale Buchalik i tak ma pretensje do kolegów, że zostawili mu za dużo miejsca.
  • 82
    Dobry pressing niezmordowanego Grześka Kuświka i Nalepa był w opałach podając piłkę do Miśkiewicza.
  • 81
    Guerrier zszedł z boiska. Za niego pojawił się Szewczyk.
  • 79
    Aaaaaaaach! Kowalski świetnie podał do Zieńczuka i temu zabrakło precyzji w dobrej sytuacji. Kolejna znakomicie wyprowadzona kontra.
  • 78
    A teraz Piotrek Stawarczyk ukarany żółtą kartką za kontrowersyjny faul na Pawle Brożku.
  • 76
    Brawo Stawar! Piotrek wybił piłkę z linii bramkowej! Gigantyczne zamieszanie w naszym polu karnym i to była najlepsza szansa Wisły.
  • 75
    A my nadal swoje. Atak lewą stroną i szukamy następnej okazji, aby podwyższyć!
  • 73
    Huuuh. Strata Stawarczyka i Sarki wyprowadził groźną kontrę. Świetnie to wszystko przerwa Malinowski. Facet jest niesamowity!
  • 72
    Świetne podanie Jankowskiego do Kuświka i Grzesiu trafił w słupek...
  • 70
    Wisła dziś na pewno wygra w jednej statystyce - liczbie fauli.
  • 69
    Gospodarze posiadają teraz więcej inicjatywy, ale nie tracimy głowy!
  • 66
    Wisła przyspieszyła. Nie zmieniło się jednak to, że wciąż fauluje! Kolejny 'stempel' postawiony na nodze zawodnika Ruchu. Tym razem ucierpiał Malinowski.
  • 65
    Uffff... Brożek zgrał piłkę Guerrierowi, lecz ten marnuje dobrą szansę.
  • 64
    Miśkiewicz omal nie stracił piłki pod pressingiem Jankowskiego!
  • 62
    Zderzenie Dziwniela z Sarkim. Bardzo cierpi Daniel. Ucierpiał Achilles przydeptany przez zawodnika Wisły.
  • 59
    Przechwytujemy wiele piłek w środku boiska. Teraz znowu odebrał ją Kuświk. Po chwili uderzył groźnie Surma i Miśkiewicz sparował piłkę na rzut rożny.
  • 55
    Sarki zmienił Stjepanovicia.
  • 55
    Nie zwalniamy, nadal atakujemy! Byłoby baaaardzo groźnie, gdyby Dziwniel zdążył dośrodkować piłkę. Po chwili Daniel niecelnie uderzył po rzucie rożnym.
  • 53
    GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Fantastycznie wyprowadzony atak przez Ruch! Surma do Starzyńskiego, ten świetnie do Dziwniela, który wybornie dogrywa piłkę na głowę Kuświka!
  • 51
    Wisła gra naprawdę ostro. Guerrier znowu 'na dywaniku' arbitra.
  • 50
    Ufff... Znakomita szansa przed Wisłą. Stjepanović podał do Garguły, a temu zabrakło 2-3 cm wzrostu, by skierować piłkę do bramki Buchalika.
  • 48
    Ruch w ataku! Świetnie to rozegrali w polu karnym Kuświk z Filipem. Mamy rzut rożny!
  • 48
    Piotr Brożek za kolejny brzydki faul zostaje ukarany. Nie mogło być inaczej!
  • 47
    Wisła z pasją rzuciła się do ataku. Dotąd oddała jeden strzał na chorzowską bramkę.
  • 46
    Wracamy do gry! Sędzia Raczkowski dał sygnał i rozpoczęła się druga połowa.
  • -
    PRZERWA. Gola nie strzeliliśmy co prawda, ale byliśmy bliscy szczęścia. Gramy dobrze, wysokim pressingiem, a piłka z każdą minutą coraz lepiej i swobodniej wędruje między Niebieskimi.
  • 45
    Kolejny faul na Grzesiu. I znów będzie okazja wrzucić piłkę. Zrobi to chyba Zieńczuk, bo Filip jest bez precyzji.
  • 45
    Kuświk ukarany żółtą kartką za dyskusje z sędzią. Wcześniej sfaulował Dudkę.
  • 45
    Znów pięknie rozgrywaliśmy piłkę. Naprawdę dobrze wędruje ona między naszymi zawodnikami. Brakuje oczywiście jeszcze nieco jakości, ale z radością oglądamy tak grający Ruch.
  • 43
    Aleeeeeeeeeeeeeeeż kontra! Znowu świetnie rozegrana. Kowalski posłał super dośrodkowanie do Kuświka, a ten źle uderzył piłkę. Miśkiewicz mógł ją obronić.
  • 41
    Kuświk znów bliski wyłuskania piłki. Wyszedłby sam na sam z Miśkiewiczem. Bunoza w ostatniej chwili zagarnął piłkę i uratował Wiśle tę sytuację
  • 38
    Fantastycznie wyprowadzona kontra przez Ruch! Kuświk uderzył, Miśkiewicz obronił. Po chwili Stawarczyk zmarnował znakomitą szansę po rzucie rożnym.
  • 37
    Niestety, nie leży dziś piłka na nodze Starzyńskiego. Jego dośrodkowania nie są tak dobre, jak przyzwyczaił Filip.
  • 34
    Kuświk wykonuje kawał dobrej roboty będąc tyłem do bramki. Zbiera wiele piłek z obrońcą na plecach. Przed chwilą podał do Jankowskiego, a ten uderzył z dystansu. Celnie, lecz zbyt słabo.
  • 30
    Nie pozwalamy Wiśle łatwo opuścić własnej połowy. Krakowianie muszę się namęczyć, aby to zrobić.
  • 28
    Trudna, ale bardzo dobra decyzja sędziego bocznego, który wskazał pozycję spaloną Pawła Brożka. Ogromne, lecz nieuzasadnione pretensje kibiców i piłkarzy Wisły.
  • 26
    Kolejny brzydki faul zawodnika Wisły i w końcu jest żółta kartka. Dudka za brzydką nakładkę na Zieńczuka.
  • 25
    Aaaaah! Kuświk przewidział, że Piotr Brożek zagra piłkę do bramkarza. Nasz napastnik nie skupił się jednak na przyjęciu piłki i ta odskoczyła mu! A byłby sam na sam z Miśkiewiczem.
  • 24
    Dobra centra Zieńczuka, było niebezpiecznie pod bramką Wisły. Ostatecznie piłka zagrana przez jednego z naszych zawodników minęła cel.
  • 23
    Teraz Guerrier otrzymał ostrzeżenie za faul na Szyndrowski. Mamy rzut wolny na wysokości pola karnego. Dobra okazja.
  • 22
    Ostry wślizg Piotra Brożka w nogi Kowalskiego. Zawodnik Wisły otrzymał ostatnie ostrzeżenie.
  • 20
    Aktywny w pierwszych 20 minutach Kuba Kowalski. Teraz wywalczył rzut wolny i Zieńczuk będzie dośrodkowywał piłkę w pole karne.
  • 17
    Ruch atakował, a już 20 sekund później to Wisła mogła strzelić gola po świetnie wyprowadzonej kontrze. Na szczęście nasi obrońcy dali sobie radę i zażegnali niebezpieczeństwo.
  • 15
    Szybkie tempo ma to spotkanie. Obie drużyny chcą atakować, obie używają agresywny pressing. Czas szybko upływa oglądając to spotkanie.
  • 12
    Wisła groźnie zaatakowała przed chwilą. Architektem akcji Garguła. Malinowski wmieszał się w porę we wszystko i wybił piłkę.
  • 9
    Ależ była szansa na wykończenie kontry. Wyszliśmy 3 na 2, lecz podanie Surmy do Kuświka było za mocne. Szkoda tej szansy.
  • 7
    Stjepanović w bardzo ciekawy sposób uruchomił Guerriera. Buchalik wyszedł jednak na przedpole i złapał piłkę.
  • 4
    Wisła odparła nasze ataki, co nie zmienia faktu, że to dobry fragment w naszym wykonaniu. Potrafiliśmy przytrzymać piłkę długo na połowie Wisły i wrzucić ją kilka razy w pole karne.
  • 3
    Niecodzienna historia. Race wrzucone na murawę z... zewnątrz stadionu.
  • 2
    Rozpoczęliśmy dobrze, agresywnie i z wysokim pressingiem, dzięki czemu wywalczyliśmy pierwszy rzut rożny.
  • 1
    Ruch rozpoczął mecz w Krakowie. Gramy o zwycięstwo!
  • -
    Zawodnicy obu drużyn wyszli na boisko w otoczeniu całkiem sympatycznych kobiet ;)