Bilety i karnety

Cennik biletów i karnetów

 Pobierz wniosek o Kartę Kibica-Karnet

 Pobierz regulamin imprezy masowej


 

KARNETY 2021/2022

 

Po karnety zapraszamy do internetowego systemu sprzedaży oraz stacjonarnie do Strefy Kibica na stadionie przy Cichej, czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 17:00 i sklepu „eRka” przy ul. Jagiellońskiej 3 w Chorzowie, czynnego od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 i w soboty od 10:00 do 14:00.

KUP KARNET ONLINE

 


Rok temu, w wyjątkowo niepewnych czasach, blisko 2000 fanów zdecydowało się na zakup karnetu na domowe mecze Ruchu. Było to ogromne wsparcie dla Klubu, za co jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni. Chcemy, na miarę naszych możliwości, docenić Waszą lojalność, dlatego też w tym roku przygotowaliśmy dla Was osobny cennik:

 

Z uwagi na ograniczenia systemowe sprzedaż karnetów dla przedłużających odbywa się za pośrednictwem naszego sklepu internetowego, a także tradycyjnie w Strefie Kibica.

PRZEDŁUŻ KARNET ONLINE

Ponadto, w ramach podziękowania za Wasze zaangażowanie – we współpracy z marką Tyskie – każdemu, kto przedłuży swój karnet, stawiamy piwo na pierwszym meczu sezonu!

 

Dlaczego zakup karnetu się opłaca? Poniżej kilka najważniejszych argumentów:

  • Niska cena w przeliczeniu na jeden mecz (niespełna 13 zł dla przedłużających karnet i 14,70 zł przy podstawowej cenie karnetu);
  • Rabat na „Niebieskie” gadżety w wysokości 10%;
  • Zwiększenie prawdopodobieństwa wejścia na stadion w przypadku wprowadzenia ograniczeń covidowych
  • Gwarancja stałego miejsca na stadionie

 

 

Informujemy, że dopuszczalna pojemność stadionu przy Cichej w sezonie 2021/2022 będzie wynosić 7886 miejsc. Jednak by osiągnąć maksymalną frekwencję – zgodnie z rządowym rozporządzeniem – połowę miejsc (3943) muszą zajmować osoby zaszczepione przeciw COVID-19. Przy zakupie karnetu możesz dobrowolnie poinformować sprzedawcę o swoim zaszczepieniu, co pozwoli zwiększyć frekwencję na stadionie.

 


W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt:

mail: sklep@ruchchorzow.com.pl
tel. 696 132 549

Sponsorzy i partnerzy

Partnerzy medialni