Bilety i karnety

Karta kibica

 

 

Karta Kibica podstawą wejścia na stadion
Na postawie ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych z dnia 20 marca 2009 r., kluby Ekstraklasy zostały zobligowane do zmiany dystrybucji biletów oraz wprowadzenia elektronicznego systemu wejść na stadion. W związku z nowymi wymogami zostały wprowadzone Karty Kibica. Wprowadzenie kart ma związek z pełną identyfikacją uczestników imprezy masowej.  

 
Karta Kibica podstawą zakupu biletu lub karnetu
Karta kibica to dokument  zawierający imię, nazwisko, PESEL oraz zdjęcie identyfikujące daną osobę, uprawniający do wejścia na stadion przy jednoczesnym posiadaniu dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Karta Kibica staje się karnetem w przypadku dokonania jednorazowej opłaty za wszystkie mecze w rundzie bądź sezonie. Chcąc zakupić bilet na dany mecz należy okazać kartę kibica w kasie i dokonać płatności. Karta zostaje przez kasjera „doładowana” i stanowi, oprócz paragonu (z wydrukowanym zakupionym miejscem), podstawę do wejścia na teren stadionu.
 
Karta Kibica do zakupu w siedzibie klubu
Aby zdobyć Kartę Kibica należy złożyć wniosek o jej wydanie, który można dostać w siedzibie klubu lub pobrać z oficjalnej strony [kliknij]. Wniosek o wydanie Karta Kibica trzeba złożyć osobiście, ponieważ wymagane jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, które w przyszłości pozwolą na odtworzenie kupionego biletu w razie kradzieży lub zgubienia Karty.
Cena za wyrobienie karty wynosi 5 zł.
Osoba wyrabiająca Kartę Kibica musi mieć przy sobie dokument tożsamości w postaci dowodu osobistego, paszportu lub prawa jazdy. Jedynie takie dokumenty przyjmuje skaner. Cały proces od momentu złożenia wniosku do wyrobienia i otrzymania Karty trwa max. 5 minut.
 
Kartę Kibica można nabyć w Strefie Kibica (tzw. Grzybku) na parkingu zewnętrznym przy ulicy Cichej 6 w Chorzowie  w poniedziałki od 12.00 do 20.00 i od wtorku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00.
 
Jak wyrobić Kartę dla osoby nieletniej?
Wniosek na Kartę Kibica dla osoby nieletniej do 13-go roku życia musi złożyć rodzic lub opiekun prawny. Osoby nieletnie, które nie ukończyły 18-go roku życia mogą osobiście złożyć wniosek, który musi być podpisany przez rodzica lub opiekuna prawnego. Osoby nie posiadające wyżej wymienionego dokumentu mogą zrobić bezpłatnie zdjęcie na miejscu w siedzibie klubu.
 
Czy można doładować Kartę przez Internet? 
Aby dokonać zakupu biletu, bądź rezerwacji poprzez stronę internetową, wystarczy zalogować się na niej wypisując swoje dane do formularza. Aplikacja sama poprowadzi Was krok po kroku, jak dokonać zakupu/rezerwacji biletu. Po dokonaniu transakcji otrzymasz potwierdzenie na e-mail. 
 
Jak obchodzić się z Kartą?
Kartę Kibica należy przechowywać podobnie jak karty bankowe. Nie należy ich zginać, łamać, kroić, gnieść, traktować różnymi środkami chemicznymi czy też zbliżać do źródeł ciepła, które mogłyby uszkodzić ich strukturę. Niedostosowanie się do tego może spowodować, iż system nie odczyta Karty.
 
Co zrobić w przypadku utraty Karty?
W przypadku utraty Karty możemy na życzenie, maksymalnie w ciągu 3 dni roboczych wydać duplikat Karty w dalszym ciągu uprawniający do wstępu na stadion. Do wniosku o wydanie duplikatu Karty oraz odtworzenie załadowanego na niej w momencie utraty doładowane - wykupienie biletu, trzeba dołączyć paragon potwierdzający zakup Karty i doładowania. Jeśli także paragon został zgubiony, stan Karty zostanie odtworzony przy wykorzystaniu danych osobowych zapisanych w systemie informatycznym oraz informacji o doładowaniu – wykupieniu biletu, ale pod warunkiem, że podane we wniosku dane będą zgodne z zapisanymi w systemie oraz dokumencie tożsamości. Zagubiona Karta zostanie usunięta z systemu i nie będzie uprawniać do wejścia na teren stadionu. Koszt wystawienia duplikatu jest równy cenie nowej Karty.
 
W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt:
tel. (32) 241 75 54, wew. 44
e-mail: sklep@ruchchorzow.com.pl

 

Czerwiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 1
 • LWJS: Ruch - Gwarek Zabrze
  Godzina: 10:00
 • CLJ U'17: Ruch - Stadion Śląski
  Godzina: 12:00
2
 • 34. kolejka Nice 1 Ligi: Wigry Suwałki - Ruch
  Godzina: 12:45
3
45678
 • CLJ U'17: Śląsk Wrocław - Ruch
  Godzina: 12:00
 • LWJS: Zagłębie Sosnowiec - Ruch
  Godzina: 11:00
9
10
111213
 • Początek przygotowań do nowego sezonu
  Godzina: 15:00
14
15
 • Baraż o CLJ: Hetman Białystok - Ruch
  Godzina: 15:00
16
17
1819
 • Baraż o CLJ: Ruch - Hetman Białystok
  Godzina: 17:00
20
21222324
 • Baraż o CLJ: Bałtyk Koszalin - Ruch
  Godzina: 17:00
25
262728
 • Baraż o CLJ: Ruch - Bałtyk Koszaliin
  Godzina: 17:00
29
30 
zobacz więcej...

Newsletter

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni