Media

Akredytacje

 ZASADY PRZYZNAWANIA AKREDYTACJI W SEZONIE 2020/2021

Ruch Chorzów SA wydaje akredytacje prasowe  na mecze rozgrywane w roli gospodarza, tylko na podstawie wniosków akredytacyjnych złożonych w serwisie Accredito. W razie pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt: rzecznik@ruchchorzow.com.pl; tel. 696 902 393.

 



UWAGA!!!

Złożenie wniosku akredytacyjnego jest jednoznaczne z akceptacją zasad przyznawania akredytacji na mecze Ruchu Chorzów w sezonie 2020/2021.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do ograniczenia liczby akredytacji w przypadku dużej liczby zgłoszeń.

UWAGA!!!

Akredytacje stałe będą wydawane przy bramie głównej Stadionu Miejskiego przy ul. Cichej 6 w Chorzowie (wjazd od ul. Dąbrowskiego) na dwie godziny przed rozpoczęciem pierwszego domowego meczu ligowego do 30 minut po pierwszym gwizdku. Możliwy również wcześniejszy odbiór po uprzednim kontakcie z rzecznikiem prasowym - 696 902 393.

Akredytacje jednorazowe również będą wydawane przy bramie głównej na dwie godziny przed rozpoczęciem danego meczu do 30 minut po pierwszym gwizdku.

Październik
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 12
  • 11. kolejka III ligi: Ruch - Polonia Nysa
    Godzina: 18:00
  • CLJ U17: Raków Częstochowa - Ruch
    Godzina: 11:00
3
  • LWJS: Ruch - Odra Centrum Wodzisław Śląski
    Godzina: 11:00
4
  • Urodziny Mateusza Winciersza
5
6
  • CLJ U17: Ruch - Zagłębie Lubin
    Godzina: 15:00
7
89
  • 12. kolejka III ligi: ROW Rybnik - Ruch
    Godzina: 15:00
10
  • LWJS: Stadion Śląski - Ruch
    Godzina: 10:00
11
1213141516
  • 13. kolejka III ligi: Ruch - Stal Brzeg
    Godzina: 18:00
  • CLJ U17: Górnik Zabrze - Ruch
    Godzina: 11:30
17
  • LWJS: Ruch - Skra Częstochowa
    Godzina: 11:30
18
1920
  • 7. kolejka III ligi: Ruch - Zagłębie II Lubin
    Godzina: 18:00
21
2223
  • CLJ U17: Ruch - Gwarek Zabrze
    Godzina: 12:00
24
  • LWJS: Ruch Radzionków - Ruch Chorzów
    Godzina: 11:15
25
26
  • PP Podokręg Katowice: Podlesianka Katowice - Ruch
    Godzina: 14:00
27
  • Urodziny Jakuba Bieleckiego
28
29
  • CLJ U17: Odra Opole - Ruch
    Godzina: 14:00
30
  • 14. kolejka III ligi: Ruch - Gwarek Tarnowskie Góry
    Godzina: 18:00
  • LWJS: Ruch - Rozwój Katowice
    Godzina: 11:00
31
 
zobacz więcej...

Newsletter

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni