Bilety i karnety

FAQ

 

1.  Chcę zacząć chodzić na mecze Ruchu Chorzów - co muszę zrobić?
Aby dołączyć do grupy wiernych fanów musisz odwiedzić jedną z naszych stref kibica, której mieszczą się w Chorzowie: przy ulicy Cichej 6, (na parkingu przy stadionie) oraz Wolności 62. Tam, po okazaniu dokumentu tożsamości zostanie Ci wydana Karta Kibica - jej koszt to 5 zł. Z Kartą Kibica możesz swobodnie kupować bilety na wszystkie mecze Ruchu Chorzów. W Strefie Kibica możesz też zaopatrzyć się w klubowe pamiątki i gadżety.

2. Jak kupić bilety na mecz Ruchu?
Pamiętaj, że premiowane są zakupy przez Internet - w ten sposób bilet możesz mieć już za 10 zł! Aby kupić bilet przez Internet kliknij TUTAJ i postępuj zgodnie z instrukcją. Pamiętaj - bilety przez Internet możesz kupować do 24 godzin przed rozpoczęciem meczu. 

Jeśli nie chcesz kupować on-line musisz ponownie odwiedzić Strefę Kibica i kupić bilet stacjonarnie.

3. Kiedy otrzymam zniżkę na bilet?
Zniżki na bilet otrzymują:

  • Dzieci mające mniej niż 7 lat
  • Uczniowie, którzy nie ukończyli 26 roku życia (tylko za okazaniem ważnej legitymacji)
  • Kobiety
  • Osoby, które mają więcej niż 65 lat
UWAGA!

W dniu meczu obowiązuje zniżka dla dzieci do lat 7. Pozostałe dostępne są tylko w przedsprzedaży!

4. Czy warto kupić karnet?
Karnet obniża cenę biletu. Ponadto sprawia, że stajesz się uczestnikiem programu lojalnościowego dzięki czemu z każdym kolejnym nabywanym karnetem, jego cena będzie malała. Nie musisz też martwić się o miejsce na stadionie - masz je gwarantowane przez cały czas obowiązywania karnetu. Nie dotyczy to tylko T-mobile Ekstraklasy – karnet obowiązuje również na meczach Pucharu Polski. To nie wszystko! Karnetowicz kupuje gadżety Klubu z 20% zniżka. Może też liczyć na dodatkowe nagrody, gdyż część konkursów organizowanych przez Klub przygotowano tylko dla posiadaczy karnetów.

5. Jakie są ceny biletów?
Dokładny cennik biletów znajdziecie TUTAJ.

6. Kupuję bilet przez Internet - ile zapłacę za bilet?
Nowy cennik Ruchu premiuje zakup biletów on-line. Dlatego płaci się za nie mniej niż stacjonarnie. Za bilet na trybunę górną zapłacisz 50zł. Cena biletu na dolną trybunę wynosi 30zł, a na sektory 10zł.

7. Jestem dopingującym kibicem i chcę dostać się na „Młyn” - ile zapłacę za bilet?
Najgłośniejsi kibice zasiadają na sektorze 8, czyli popularnym „Młynie”. Za bilet na tę część stadionu zapłacisz 8zł.

8. Jestem kobietą - ile zapłacę za bilet?
Kobiety otrzymują  zniżkę. Za bilet na trybune górną płacą 50zł, na trybune dolną 30zł, a na sektory 10zł. Zniżka ta nie obowiązuję w dniu meczu - dlatego warto kupić bilet wcześniej.

9. Jestem uczniem/studentem - ile zapłacę za bilet?
Młodzież ucząca się, do 26 roku życia kupuje bilety ze zniżką. Na każdy z sektorów, za wyjątkiem sektora 8, bilet jest o 10zł tańszy (trybuna górna – 50zł, trybuna dolna – 30zł, sektory – 10zł). Ważne jest, aby okazać legitymację szkolną/studencką. Zniżka nie obowiązuje w dniu meczu - zapraszamy do zakupów w przedsprzedaży.

10. Chcę zabrać na mecz małego syna - ile płacę za bilet?
Dzieci do lat 7 pod opieką dorosłego płacą za bilet 1 zł.

 

11. Jestem niepełnosprawny - ile zapłacę za bilet?
Dla osób niepełnosprawnych przygotowane zostały specjalne karnety upoważniające na wstęp na wszystkie mecze. Cena karnetu to 20 zł.

Lipiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
zobacz więcej...

Newsletter

Sponsorzy i partnerzy

Partnerzy medialni