Twój biznes - Twój Ruch

Korzyści biznesowe

 

 

1. Specjalne oznakowane miejsce Partnera Klubu w strefie VIP

Karnet VIP to gwarancja uczestnictwa we wszystkich meczach Ruchu Chorzów w specjalnej strefie, przygotowanej wyłącznie dla firm, które dołączą do projektu Twój Biznes-Twój Ruch. Krzesełka ze stałym brandingiem to reklama o prestiżowym charakterze, prezentująca logo firm, które dołączają do grona podmiotów wspierających Ruch Chorzów w procesie jego odbudowy.

 

 

2. Uczestnictwo w licznych spotkaniach biznesowych, eventach promocyjnych, organizowanych przez Klub

Jest to okazja do nawiązania relacji biznesowych. Podczas planowanych wydarzeń takich jak konferencje tematyczne, śniadania biznesowe czy spotkania okołomeczowe gwarantujemy wspaniałą atmosferę oraz okazję do prezentacji oferty produktów lub oferowanych usług. Dzięki dostępowi do kadry pierwszego zespołu nasi partnerzy poczują się częścią drużyny Ruchu Chorzów oraz z pierwszej ręki usłyszą o planach sportowych czy komentarzach dotyczących kulisów meczów.

 

 

3. Własny profil Partnera na stronie internetowej Klubu (wraz z prezentacją unikalnej oferty dla kibiców)

Reklama na stronie, która codziennie wyświetlana jest przez tysiące kibiców oraz media zainteresowane wiadomościami z życia Klubu, to gwarancja utrwalenia wizerunku marki. Projekt umożliwia prezentację unikalnej oferty, dostępnej dla kibiców Ruchu Chorzów. To okazja do pozyskania nowych klientów i zwiększenia poziomy sprzedaży. Fani „Niebieskich” zawsze chętnie korzystają z produktów bądź usług firm, które są związane z Klubem.

 

 

4. Możliwość wygrania atrakcyjnych świadczeń reklamowych na stadionie

Dodatkową korzyścią płynącą ze spotkań biznesowych są konkursy, w których nagrodą jest dodatkowa promocja firmy podczas meczów Ruchu Chorzów. Dla zwycięzców przewidzieliśmy specjalną reklamę na bandach LED, świetnie widoczną podczas transmisji telewizyjnych oraz inne, równie atrakcyjne świadczenia reklamowe. Zwycięskie firmy mogą więc liczyć na dodatkowe elementy promocji bez dodatkowych opłat.

 


5. Promowanie Partnera Klubu w TV Niebiescy oraz mediach społecznościowych

Reklama type „product placement” to jedna z najskuteczniejszych form współczesnej reklamy. Dzięki posiadaniu własnej telewizji internetowej, możemy zaoferować tego typu reklamę, promującą firmy zaangażowane w projekt. To okazja do skutecznej, nienachalnej prezentacji firmy. Dajemy także możliwość wykonania profesjonalnych materiałów video prezentujących parterów projektu.

 

 

 

6. Możliwość wykorzystania wizerunku I drużyny

Wizerunek zawodników to jedna z największych wartości klubów piłkarskich. Dzięki współpracy w projekcie Twój Biznes - Twój Ruch firma zyskuje możliwość wykorzystania piłkarzy, trenerów, ludzi związanych z Klubem we własnych materiałach promocyjnych. Nasi specjaliści od promocji przygotują dla Państwa scenariusze oraz nowoczesne rozwiązania wspierające Państwa komunikację i promocję w tym zakresie.

 

 

 

Czerwiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 1
 • LWJS: Ruch - Gwarek Zabrze
  Godzina: 10:00
 • CLJ U'17: Ruch - Stadion Śląski
  Godzina: 12:00
2
 • 34. kolejka Nice 1 Ligi: Wigry Suwałki - Ruch
  Godzina: 12:45
3
45678
 • CLJ U'17: Śląsk Wrocław - Ruch
  Godzina: 12:00
 • LWJS: Zagłębie Sosnowiec - Ruch
  Godzina: 11:00
9
10
111213
 • Początek przygotowań do nowego sezonu
  Godzina: 15:00
14
15
 • Baraż o CLJ: Hetman Białystok - Ruch
  Godzina: 15:00
16
17
1819
 • Baraż o CLJ: Ruch - Hetman Białystok
  Godzina: 17:00
20
21222324
 • Baraż o CLJ: Bałtyk Koszalin - Ruch
  Godzina: 17:00
25
262728
 • Baraż o CLJ: Ruch - Bałtyk Koszaliin
  Godzina: 17:00
29
30 
zobacz więcej...

Newsletter

Sponsor oficjalny

Internetowy kantor wymiany walut. Kursy walut, Kalkulator Walutowy - Cinkciarz.pl

Sponsor techniczny
Partner medyczny

Partnerzy

Partnerzy medialni