Twój biznes - Twój Ruch

Lista partnerów Klubu

 

 

Grupa Kapitałowa FASING SA

 


Największy w Europie Środkowej i jeden z największych na świecie producent łańcuchów o średnicy Ø9- Ø60, ogniw złącznych, zgrzebeł wysokowytrzymałych, tras łańcuchowych oraz osprzętu dla sektorów: górniczego, energetycznego, cukrowniczego, cementowego i innych. Ponad 100-letnie doświadczenie, prace badawcze oraz stosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych zapewniają naszym produktom czołowe miejsce na arenie światowej, a także dają możliwość reagowania na potrzeby stale ewoluującego rynku handlowego. Z naszych produktów korzysta już ponad 2000 użytkowników w ponad 44 krajach na świecie. Inspiruje nas przyszłość, wspiera 100 lat doświadczeń.


 

CADesigner Engineering Sp. z o.o.

CADesigner Engineering Sp. z o.o. powstała 4 lipca 2013 r. W początkowym okresie działania firma funkcjonowała jako biuro projektowe oferując usługi inżynierskie. Z biegiem czasu zakres działalności firmy został poszerzony o etap produkcji, montażu i serwisu u klienta. Aktualnie priorytetem firmy jest wiodący udział w zakresie projektowania i produkcji przyrządów spawalniczych oraz komponentów dla taboru szynowego, maszyn rolniczych, budowlanych i użytkowych na terenie Polski i na rynkach zagranicznych.

Kluczem do naszego sukcesu jest dbałość o szczegóły oraz sumienność wszystkich pracowników. Naszą firmę tworzą doświadczeni i wykwalifikowani inżynierowie, którzy do każdego nowego projektu podchodzą w sposób profesjonalny, a każdemu klientowi służą swoją pomocą i wiedzą. Kadra firmy podlega częstym szkoleniom, które mają na celu podniesienie kwalifikacji pracowników oraz zwiększenie konkurencyjności firmy na rynku międzynarodowym.


 
Gastrosilesia

Gastrosilesia.pl to sklep internetowy, w którym spotkają Państwo zarówno bogatą ofertę wysokiej klasy produktów, jak i profesjonalną obsługę. Wszystkie akcesoria prezentowane są wraz z cennikiem oraz dokładnym opisem, co pozwoli Państwu na dokładne zapoznanie się z każdym produktem. Pragniemy zapewnić Państwu pełen komfort zakupu, w tym celu stworzyliśmy rozbudowany dział obsługi, który obejmuje wieloosobowy zespół wykwalifikowanych konsultantów techniczno – handlowych oraz wyspecjalizowaną kadrę serwisową, która czeka na Państwa zgłoszenia. Nasze wyposażenie gastronomii zawiera nowoczesne i certyfikowane produkty, spełniające wszelkie normy jakości i bezpieczeństwa, dzięki czemu mogą być one wykorzystane w każdym zapleczu gastronomicznym. Są to akcesoria wykonane z wyjątkową precyzją, szczególnie wymaganą w branży, jaką jest gastronomia.

Wieloletnia działalność na rynku oraz zdobyte dzięki temu doświadczenie sprawiły, iż staliśmy się jedną z najbardziej znanych firm w przemyśle mięsnym i gastronomii. Od lat cieszymy się zaufaniem na rynku, dzięki czemu otrzymaliśmy tytuł „Solidna Firma 2010”, który jest już dla nas piątym wyróżnieniem w tym konkursie.

 


Alteris SA

Spółka Alteris jest integratorem nowoczesnych technologii informatycznych i medycznych. Bazujemy na ponad 10-letnim doświadczeniu i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Już ponad 200 placówek na terenie całego kraju korzysta z rozwiązań oferowanych przez Alteris. Firma dynamicznie rozwija swoją działalność i zajmuje się realizacją kompleksowych projektów informatyczno-technologicznych. Od samego początku specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych dla diagnostyki obrazowej, tj. RIS, PACS czy rozwiązań dla teleradiologii.

Dzięki nawiązaniu współpracy z wiodącymi producentami urządzeń medycznych oraz zatrudnieniu wykwalifikowanych ekspertów i specjalistów, rozszerzyliśmy ofertę o kompleksowe rozwiązania, tworząc pracownie „pod klucz”, stając się tym samym liderem wśród producentów tego typu rozwiązań.

Najnowszym rozwiązaniem oferowanym przez Alteris jest system do zarządzania szpitalną apteką Unit Dose, który umożliwia ekonomizację i zwiększenie wydajności pracy oraz radykalnie obniża, a wręcz eliminuje ryzyko pomyłki przy terapii lekowej.

Alteris posiada dział dystrybucji implantów do leczenia schorzeń układu kostno-stawowego. Alteris jest wyłącznym dystrybutorem firmy Spineart – szwajcarskiego producenta wysokiej klasy implantów do wewnętrznej stabilizacji kręgosłupa.


 Jasiński Barbershop

Historia powstania Jasiński Barber Shop łączy w sobie dozę przypadku i przeznaczenia.

Dotyka rodzinnej historii, o której wcześniej nie mieliśmy zielonego pojęcia.

Lato 2018

Denis (założyciel Jasińskiego) próbuje umówić się na wizytę do barberki odpowiedzialnej za jego zarost. Niestety (a raczej stety) „odbija się od drzwi” — sezon urlopowy trwa w najlepsze.

Jak wiadomo, broda nie lubi czekać. Denis umawia się na wizytę do swojego kumpla Mateusza, który barberingiem zajmuje się od dobrych kilku lat. Podczas wizyty, od słowa do słowa, pojawia się pomysł stworzenia własnego Barber Shopu, który podbije lokalny rynek.

Od pomysłu, do realizacji nie trzeba było czekać długo. Intuicja od samego początku podpowiadała chłopakom, że jest to strzał w 10. Historia nabrała zupełnie innego tempa, gdy Denis podzielił się informacją o swoich planach z rodzicami.

Profesja jest zakorzeniona w rodzinie od ponad 100 lat!

Jasiński, czyli pradziadek Denisa, był słynnym golibrodą na Śląsku. Znany i lubiany przez tutejszych dżentelmenów, gromadził tłumy przed swoim salonem. Dziś historia zatacza niezwykłe koło. Panowie z Jasiński Barber Shop swoją pracę opierają głównie na bogatej tradycji fryzjerstwa męskiego. Łącząc historię z nowoczesnymi trendami, stworzyli miejsce, w którym każdy współczesny mężczyzna poczuje klimat minionych lat. Pradziadek Jasiński na pewno byłoby dumny.


 

 

 

TO MIEJSCE DLA TWOJEJ FIRMY!

 

Sierpień
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 
 • 1. kolejka III ligi: Polonia-Stal Świdnica - Ruch
  Godzina: 17:00
1
2
 • Urodziny Jakuba Nowaka
3
4567
 • 2. kolejka III ligi: Foto-Higiena Gać - Ruch
  Godzina: 17:00
8
9
1011
 • 3. kolejka III ligi: Ruch - Warta Gorzów Wielkopolski
  Godzina: 19:20
12
13141516
1718192021
 • Urodziny Jakuba Rudka
22
23
24252627282930
31 
zobacz więcej...

Newsletter

Sponsorzy

Partnerzy

Partnerzy medialni