Kibice

Księga jubileuszowa

 

Czym dla Ciebie jest Ruch? Czego życzysz Klubowi na setne urodziny? Zostaw swój wpis - wyślij go na adres marketing@ruchchorzow.com.pl!

 

 

 

Ruchu, życzymy Ci szybkiego powrotu na szczyt! 15 mistrzostwa i Ligi Mistrzów! :) I żebyś był z nami kolejne 100 lat!

Życzą Topol I Wiola

 

Niebiescy, by na 15-krotny zmieniła się nazwa! Wszystkiego najlepszego i szybkiego powrotu tam, gdzie nasze miejsce i walki o najwyższe cele.

Mateusz i Mariola Tabaka

 

SZYBKIEGO POWROTU NA SZCZYT UKOCHANY KLUBIE!

NIEBIESKA LIGOTA

 

  Kochany Ruchu,

Z okazji Twych setnych urodzin życzymy Ci, abyś przez następne lata był otaczany ludźmi, którzy mają Cię w sercu i żebyś był dla nich na pierwszym miejscu.
Aby doping z ulicy Cichej był na całym Śląsku słyszany.
By na nowym stadionie tysiące fanów dla Ciebie gardła zdzierały.
Setek wygranych
Tysiące bramek nastrzelanych
Pucharów tuzin zdobywanych
Niech twa Legenda nigdy nie będzie miała końca! 200 lat!

Życzą Marek i Angelika

 


Życzę na Wasze stulecie zawsze stadionu pełnego kibiców oraz nowego obiektu przy Cichej 6.

Damian

 

Wrócić na szczyt tam, gdzie nasze miejsce! 47 lat już jestem z moim Ruchem.

Grzegorz M

 

Co by historii tego ślonskiego Klubu nic niy zatarło, a nowo historia była pisano samymi radościami i sukcesami w kolorze niybieskim.

Grzegorz Brodziak, Kochcice

 

Co można życzyć takiemu Klubowi jak nasz? Wielu kolejnych sukcesów oraz powrotu na zasłużone i należne miejsce w elicie.

Pyjter33

 

Z okazji 100-lecia Ruchu Chorzów życzę całej drużynie w okresie pandemii koronawirusa dokończenia rozgrywek 3 ligi i awansu do 2 ligi, a w następnych sezonach do Ekstraklasy, gdzie należne nam miejsce. Po zakończeniu epidemii koronawirusa żebyśmy wszyscy spotkali się na Cichej zdrowi i cieszyli się z ze zwycięstw drużyny.

 

Z okazji okrągłej liczby i tak dużej jak potęga naszego Klubu na stulecie chciałbym życzyć tyle samo awansów z rzędu co spadków, stabilizacji finansowej, nowego stadionu oraz to, na co wszyscy czekamy czyli 15-stej gwiazdki * .

Niebieskie pozdrowienia z Liverpool

 

Ruch Chorzów jest dla mnie najważniejszą drużyną na świecie. Na stulecie życzę klubowi i kibicom, żeby Ruch Chorzów wrócił do ekstraklasy i zdobył 15 mistrzostwo Polski.

 

Mój kochany Klub kończy 100 lat!!! W tym samym roku ja kończę 50, a moja wnuczka Amelka 20 kwietnia 2020 kończy roczek!!! Zarówno mojemu kochanemu KLUBOWI RUCH CHORZÓW, jak i wnuczce, a także sobie z okazji tak ZACNYCH i OKRĄGŁYCH ROCZNIC życzę wielu, wielu sukcesów, samych wspaniałych chwil, oddanych przyjaciół i żeby ZAWSZE BYŁO "Z GÓRKI" !!!

Irek Liszka, Łaziska Średnie

 

Ruchu mój kochany, jesteś dla mnie jak Bóg. Życzę Ci następnych 100 lat! Oraz 15 i kolejnych mistrzów Polski! A kibicom życzę wiele radości na trybunach nowego stadionu w ekstraklasie! Pozdrawiam wszystkich pracowników KS Ruch Chorzów

Paweł Nowakowski

 

RUCH, to od kilkudziesięciu lat część także mojego życia! W chwilach dobrych, złych i obecnych czasach największej próby. Na 100-lecie życzę więc Klubowi, aby jak najprędzej wrócił na należne mu miejsce na właściwym poziomie rozgrywkowym i żeby już zawsze miał szczęście do tak oddanych działaczy jakich ma obecnie. Wyjścia z zadłużenia, płynności finansowej, pełnych trybun na meczach i mocnych sponsorów.

Pracownikom, trenerom i zawodnikom spokojnej i satysfakcjonującej pracy. Kibicom zaś (a więc i sobie) życzę wielu wzruszeń na pięknych meczach naszej drużyny i kolejnych tytułów mistrzowskich na tym, a w niedalekiej przyszłości na nowym stadionie. Przede wszystkim abyśmy wyszli cali i zdrowi z tej nieszczęsnej epidemii i powrócili do normalności. Ino RUCH!!!

Wierny kibic – Dariusz Donaj

 

Powrotu do ekstraklasy tam gdzie nasze miejsce.
Uregulowania zaległości finansowych oraz stabilizacja w klubie.
Bogatego i konkretnego sponsora.
Kolejnych majstrów i sukcesów w Europejskich pucharach.
Nowego stadionu oraz panowania w Polskiej Ekstraklasie przez kolejne 1920 lot.

          Życzy wierny kibic z rodziną NPP.

 

Ruchu, życzę Ci powrotu tam, gdzie Twoje miejsce, czyli do ekstraklasy, a później dodanie kolejnej gwiazdki. Życzę Ci również, aby zawsze wspierała Cię armia fanatyków, dla których wyjazd to rzecz święta i którzy kierują się dobrem klubu, oraz przyjaciół po szalu. RUCH NIGDY NIE ZGINIE!

Wojtas - banda Siemce

 

Ruchu, życzę Ci kolejnych 100 lat pięknej historii pełnej sukcesów i powrotu tam gdzie Twoje miejsce.

Mateusz

 

Jo by chcioł złożyć tradycyjne sto lot... a niy, sto lot już za nami. To życza klubowi drugiej takiej samej setki z tymi dobrymi i mniej dobrymi chwilami, bo to była piykno setka, a num wszystkim kibicom, prezesom, piłkarzom, wszystkim pracownikom i wszystkim, kto mo RUCH w sercu, życza aby My wszyscy zrobiyli wszystko, aby ta drugo setka była lepszo od tej piyrwszy. Wszystkiego Niebieskiego i co najmniej 1920 lat istnienia życzę klubowi.

Marcin Fudala

 

Następne 100 lot!

życzy Mały z Mysłowic

 

Kochany Ruchu, z okazji Twojego Stulecia chciałem życzyć Ci: szybkiego powrotu, tam gdzie nasze miejsce, czyli do EkstRaklasy oraz kolejnych tytułów mistrzowskich. Życzę wielu oddanych ludzi, którzy będą prowadzić z zaangażowaniem i wielkim seRcem nasz klub przez wiele udanych lat. Kochany Stulatku, życzę Ci byśmy wreszcie doczekali się nowego stadionu, bo tylko dzięki temu możemy zwiększyć nasze szanse na przyszłe sukcesy. Życzę Tobie, jak i najlepszym fanom w Polsce, jakimi są kibice Ruchu, byśmy co mecz, nieważne w jakiej lidze, zapełniali nasz stadion do ostatniego miejsca i głośnym dopingiem pRowadzili naszych piłkarzy do zwycięstwa. Życzę jeszcze wielu kolejnych świetnych zwycięskich kulis meczowych oraz pozostałych materiałów wideo tworzonych przez naszego Mistrza "Asceto", który zasługuję na Niebieskiego Oscara! Obecnie Ruch jest prowadzony przez świetnego prezesa jakim jest Pan Siemianowski oraz przez grupę wielu pracowników klubu, którzy dzięki bardzo dobrze wykonywanej pracy oraz wielkim Niebieskim seRduchom pokazują, że ten klub ma szansę na lepsze jutRo. Wraz ze wsparciem naszych kibiców oraz coraz większej liczbie sponsorów, mamy wielką szansę odbudować siłę i markę Ruchu. Z Niebieskim pozdrowieniem dla wszystkich kibiców Ruchu.

Wojtek z Niebieskich Łazisk

 

Szybkiego powrotu tam, gdzie nasze miejsce, 15-go mistrza i kolejnych lat tylko w ekstraklasie.

Wierny kibic od ponad 50 lat

 

 

 

Wszystkiego najlepszego z okazji 100 urodzin. Obym doczekał 15-stej gwiazdki. Bądźmy na dobre i złe z naszym ukochanym klubem.

Antoni

 

Samych pomyślności w kolejnych latach, powrotu na najwyższy poziom rozgrywkowy. Wokół samych ludzi, którzy mają Ruch w sercu oraz zdrowia dla wszystkich Niebieskich! 200 lat! AVE RUCH!

 

Ruchu Mój Ukochany, życzę  stabilizacji, powrotu tam, gdzie Twoje miejsce. Bogatego i konkretnego sponsora, kolejnych mistrzów, nowego stadionu oraz panowania w polskiej lidze. RUCH NIGDY NIE ZGINIE! :)

 Adi – Niebieskie Żory

 

Drogi Ruchu Chorzów,

co najmniej tyle samo tytułów mistrzowskich w kolejnym stuleciu, nowoczesnego stadionu na światowym poziomie, przynajmniej jednego zwycięskiego finału w europejskich pucharach, oddanych ludzi wokół – mądrych działaczy i wiernych fanów. Żebyś był wizytówką nie tylko śląskiego, ale i całego polskiego futbolu. A dla Wszystkich Pracowników Klubu dużo zdrowia, wytrwałości i spełnienia marzeń. Abyście zawsze służyli niebieskiej eRce z ogromną pasją, energią, a także cierpliwością. Legendo bez końca, wszystkiego najlepszego!

życzą Joanna i Robert z Klimzowca

 

Ruchu Chorzów!

Z okazji 100-lecia szybkiego powrotu do Ekstraklasy, 15 Mistrza Polski, nowego i zawsze wypełnionego po brzegi stadionu przy Cichej 6 oraz wszystkiego Niebieskiego.

Życzą Dominik, Kinga i Franciszek.

Ruch Chorzów Dumą Śląska!

 

Życzę, a raczej wszyscy kibice Niebieskich życzą samych zwycięstw! Jak najlepszej formy zawodników oraz jak najmniej kontuzji, a przede wszystkim powrotu na szczyt tam, gdzie miejsce naszego ukochanego Ruchu! Sto lat!

Łukasz z Mysłowic

 

 

Szybkiego powRotu na swoje miejsce. MądRego zaRządu i pięknych chwil pRzeżytych na Cichej. "Legenda bez końca"

Adam

 

Ruch Chorzów to dla mnie coś więcej niż klub. To całe moje życie można powiedzieć, życie na Niebiesko. Od 1986 roku na Cichej 6 (jako 10-letni bajtel). Potem mnóstwo meczy u siebie, setki wyjazdów (i te za granicą). Na te 100 uRodziny życzę Ci mój Ruchu żebyś nawiązał do najlepszych lat, wrócił na szczyty ligowe, żebyśmy My Niebiescy Fanatycy mogli się cieszyć z Twoich nowych laurów. Pszaja Ci fest mój Ruchu Chorzów!

Tomek Chlebek (Stary KOSTA Niebieskie Katowice)

 

Wszystkiego Najlepszego na te 100 urodziny, oby Ruch zawsze był z nami i dawał nam wiele radości i satysfakcji dla nas i następnych pokoleń. 15 gwiazdki i samych wspaniałych chwil dla Niebieskiej Rodziny.

Z Niebieskiego Mikołowa Rodzina Bohm

 

Kolejnych wyjątkowych 100 lat z jeszcze większą ilością sukcesów i pięknych chwil, które będą wspominane przez następne pokolenia! Wielu zabawnych chwil i pozytywnie szalonych działań!

Niebieska Ruda Śląska
Paulina, Werka i Robert

 

Kolejnych stu lat Ruchu Nasz Kochany! Powrotu do Grona Wielkich!

Władek i Danka
Ruda Śląska

 

Wszystkiego Najlepszego dla Ruchu, ukochanej drużyny i powrotu na najwyższe szczeble w polskiej piłce. Byśmy mogli za kilka lat świętować 15 mistrza! Pozdrawiam

NiebieskiProjektyGraficzne

 

Czym jest dla mnie Ruch Chorzów?

Odpowiem słowami Mojej Niebieskiej Autobiografii:

,,Miołech dziesięć lot jak poszedłech piyrszy roz na mecz Ruchu na Cicho
Kumpel ze mną był próbowali my iść w młyn ale przegonili nos
Ruch wygroł tyn szpil potym Mistrzem Polski był wtego pokochołech Go
Tak się zaczyła miłość moja jedyna KS RUCH NIEBIESCY.

Za dwa trzy lata stołech w młynie jak paw dumny z tego zaszczytu
Mogłech ryja drzyć za mój Ruch za HKS ino to liczyło się
Poranoście lot w sumie stołech we młynie przyszoł etap Dziesiony
Bo tam starszczyzna sektor swój posiadała przekludzin prziszoł czas.

Mnóstwo Nos jest w kożdym Niebiesko krew ale jedyn przyświyco nom cel
Erka kochać, Nasz klub dopingować, nojlepszym być.
Dobrze czy źle w Ruchu dzieje się lecz Jo durś byda kochoł Tyn klub
To Miłość ma Honor i Tradycja to RUCH CHORZÓW!!!

Ostatni majster downo tymu bardzo boł lecz go dobrze pamiyntom
Noprzód boł spadek piyrszy w Naszyj historii rok późnij awans i mistrz
Od czasu tego mało było dobrego lecz jo durś nadzieja mom
Że w końcu Tyn klub znojdzie wielkich sponsorów wrocom Mu cześć i chwała.

Kolejny roz z Ruchu zakpił se los że nom przyszło grać w trzecij lidze
I przez chwila drżeli My by niy spaść jeszcze niżyj
Fatalno gra marazm i szarzyzna do upadku prowadziły Nos
Pewnego dnia w końcu pomocno dłoń wyciongnoł ktoś.

Po tych latach upokorzyń, gańby w końcu wyśnił się mój wielki sen
Tysionce głów co szpil zaś na Ruchu szczynśliwych tak
Drugie miyjsce w lidze i Europa dej Nom Boże co roku tak grać!
Jo jednak chca PIYTNOSTEGO MAJSTRA doczekać."

Ruchu Nasz kochany życza Ci kolejnych Sto Lat i kolejnych Majstrów!

Z całego serca Darek Czernohorski czoRny

 

 

Życza Ci mój Ruszku
Ty piykny staruszku
By sie już od Ciebie
Trzimali z oddala
Tacy jak Smagorek
Pat, Gucio, Rogala
Życza Ci sukcesów
Z minionych okresów
A na som już koniec
Kożdymu kibicowi
By se mógł podziwiać
Piykny widok z dronu
Na cud nowego STADIONU.

Faniol

 

 

Życzę, aby nowe stulecie nie było gorsze niż mijające, a wręcz lepsze. Aby zawsze zarządzali i pracowali w nim osoby z R w sercu. Jesteś moją pierwszą Miłością i Zawsze Nią Będziesz. 200 LOT!!!

Dariusz Cichy 

 

Ruchu Klubie mój kochany, życzę wszystkim którzy Ciebie tworzą, a więc kibicom, pracownikom, sztabom szkoleniowym i piłkarzom aby wielkość Twoja przemawiała przez cały czas aktualne powiedzenie "dom dla pucharu za mistrzostwo Polski jest na Cichej, gdzie indziej czasami wyjeżdża ale zawsze i często wraca do domu" Trwaj w sławie i wielkości LEGENDO BEZ KOŃCA!!!

Paweł P. 12 zawodnik

 

Kochany RUCHu. W dniu twojego wspaniałego jubileuszu składam Ci najszczersze życzenia wszystkiego co najlepsze ale przede wszystkim życzę ci powrotu do chwały, na którą sobie zasłużyłeś jak żaden inny klub w Polsce i nie tylko. Przede wszystkim przy okazji twoich urodzin dziękuję Ci, że pojawiłeś się w moim życiu i wypełniłeś je na niebiesko jak tylko najmocniej się da. Jesteśmy razem już ponad ćwierć wieku. W tym czasie i u ciebie i u mnie różnie bywało. Były wzloty i upadki ale przede wszystkim była zawsze wiara w lepsze jutro. Byli i są wspaniali i oddani ludzie, którzy bez względu na wszystko zrobią wszystko co się da aby pomóc. Życzę i tobie i sobie aby następne jubileusze przeżywaliśmy oboje w lepszych okolicznościach ale przede wszystkim dalej z coraz większym gronem oddanych przyjaciół. Bądź dalej Wielki.

Krzysiek Liszka
Niebieskie Mysłowice

 

Kochany Mój Klubie Ruchu Chorzów, z okazji Twoich 100 urodzin, cóż by Ci życzyć, kiedy życzeń tyle na każdej kartce, tu wszędzie.

Każdy Cię Kocha i życzy mile,
cóż moje słowo znaczyć tu będzie?
Więc ślę Ci jedno życzenie małe:
Bywaj Zawsze Na Szczycie przez kolejne 100 lat całe

Olej z Niebieskich Szopienic

 

200 lat, powrotu na szczyty, 15 majstra.

Marek

 

Od kiedy w moim życiu jest Ruszek? Hmm chyba od zawsze ciężko to oszacować ale wiem że będziesz już zawsze do grobowej deski ale i to nas sądzę nie rozdzieli, Ruszku pamiętam Twój spadek do 2 ligi i ciężkie sezony i heroiczną walkę o utrzymanie, baraże z 3 ligową Stalą Rzeszów jak i pamiętam mój 1 mecz kiedy oglądałem Cię na żywo i kolejny na Stalówce gdzie wywalczyłeś awans i wróciłeś do elity, z podekscytowaniem oglądałem derby w kotle czarownic jak i finały PP z Twym udziałem, walkę o krajowego majstra jak i europejskie wojaże, ale z wielkim bólem serca oglądałem ostatnie co roczne spadki ze łzami w oczach ale wiem że wrócisz tam kaj Twe miejsce mocno wierze ze zdobędziesz 15 majstra kochany Ruszku, dzięki Tobie poznałem wspaniałych ludzi i przyjaciół takich jak Rolik, Roson, śp. Herman, Kapa, Uchen i wielu innych. Ruszku w Twe setne urodziny życzę Ci 1920 lat trwania, szybkiego powrotu do 1 ligi, 15 majstra i kolejnych tak wiernych i oddanych kibiców jak my Ruchu nasz kochany!!! AVE RUSZEK!

Jakub

 

„Grej nom RUCH-u grej...‘‘

KUBA Leszek Gruszka

 

Kochany Ruchu, z okazji 100-lecia życzę Ci oraz wszystkim kibicom szybkiego powrotu na szczyt , kolejnych majstrów, sukcesów w europejskich pucharach i nowego stadionu.  1920-2020 R

Marcin NK

 

Winszujã Ruchowi, toć tego co kożdy - piytnŏstyj gwiŏzdki jak tyż tego, coby w nowym stoleciu powstoła babskŏ drużyna fuzbalowŏ, coby moja cera jak bydzie majoryntnŏ miała kaj grać w bal.

Wojciech Banasiuk

 

Ruchu Chorzów - z okazji setnej rocznicy urodzin życza Ci, normalności, nowego stadionu, " by na 15 - krotny zmieniła się nazwa", ludzi oddanych i uczciwych wokół Ciebie, sukcesów sportowych i organizacyjnych. Wiernych kibiców i zapełnionych sektorów, by najbardziej utytułowany klub w Polsce znalazł się tam kaj jego miejsce. Wszystkiego Dobrego.

Timon z ChoRzowa

 

W tak wspaniałym jubileuszu życzymy kolejnych wielu sukcesów wybitnych piłkarzy, trenerów, przede wszystkim szybkiego powrotu do ścisłej czołówki oraz kolejnych tytułów. Na koniec chcemy życzyć Wam pięknego i godnego 14 krotnego Mistrza Polski stadionu.

Życzą Darek i Bartek z rodziną z Niebieskiej Rudy Śląskiej

 

Wszystkiego Najlepszego z okazji 100 Urodzin i Życzenia wielu sukcesów i Mistrzostw Polski oraz w Lidze Mistrzów w następnych 100 latach!

Janek B. Kibic (od ponad 50 lat) z Poznania

 

Z okazji 100-tnych urodzin naszej Niebieskiej Legendy, życzę Ruchowi Chorzów powrotu do Ekstraklasy, przyznania mistrzostwa za 1939 rok (a więc 15. gwiazdki), zdobycia 16. Mistrzostwa Polski, nowego i wspaniałego, zawsze wypełnionego stadionu przy Cichej 6 wraz z nowoczesnym ośrodkiem treningowo-szkoleniowym, stabilnej organizacji, bogatego oraz oddanego sponsora, talentów na miarę Wyrobka, Peterka, Marxa, Cieślika, Wilimowskiego, którzy byliby nie tylko gwiazdami Ruchu, ale także reprezentacji Polski, samych sukcesów oraz Wszystkiego Niebieskiego.

Życzy Maciej Fąferek, Człopa

 

Ruchu Chorzów!

Życzymy Ci w 100-lecie Urodzin rychłego powrotu na szczyt, czyli do Ekstraklasy, tam gdzie jest Twoje miejsce. Mamy nadzieję, że wspólna praca piłkarzy, działaczy, prawdziwych myślących o Tobie kibiców do tego doprowadzi. Jesteśmy z Tobą.

Twoi kibice z Rokicin Podhalańskich

 

Ruchu Ty mój Kochany życzę Tobie kolejnych setnych urodzin, abyś wrócił na swoje miejsce które Ci się należy!!!A wszystkim kibicom wytrwałości, poświęcenia i wiary w odbudowie naszej Legendy. AVE RUCH!!!

Tomasz

 

Szanowny Jubilacie !

Z okazji 100 urodzin życzę wszystkiego co najlepsze w tych trudnych dla Nas wszystkich czasach. Przetrwania kryzysu, osiągnięcia stabilizacji i szybkiego powrotu na swoje zasłużone w polskim futbolu miejsce. Z nadzieją na wspólne świętowanie nadchodzących sukcesów.

Twój oddany kibic
Marcin Świtała

 

Dziś Moja Pierwsza i Ostatnia Miłość Obchodzi Urodziny . I w tym bardzo ważnym dniu dla Wszystkich kibiców, oddanych Mojemu Ukochanemu Klubowi i Mojej Olci życzę WSZYSTKIEGO NIEBIESKIEGO I NAJLEPSZEGO ... Najważniejsza jest tRadycja

schalkeR

 

Wszystkim działaczom , trenerom, pracownikom klubu , zawodnikom i najwspanialszym kibicom w Polsce w dniu 100 rocznicy powstania najbardziej zasłużonego klubu w Polsce serdeczne życzenia , przede wszystkim w tych ciężkich czasach zarazy ,zdrowia , szczęścia i pomyšlności w pracy na rzecz powrotu na należne nam wszystkim miejsce Ruchu do ekstraklasy.

Życzy wierny kibic z Katowic - Brynowa Wojciech Karmiński. Z niebieskim pozdrowieniem.

 

 

                 To sto lat tylko…       

Od kiedy pamiętam zawsze byłeś przy mnie.
Bo Chorzów to stan umysłu, a RUCH to me imię.
Z sercem niebieskim zasypiam, budzę się o świcie,
Sto lat to chwila dla Ciebie, dla mnie całe życie.

„R”-kę w sercu mam i niebieską duszę,
A Ty byłeś, jesteś, będziesz martwić się nie muszę.
Bo nieważne są pieniądze, stadiony, puchary.
Ważna jest Cicha 6, Omega, strój niebiesko-biały.

Ważni są Ci co tu grali, Ci co znów zagrają.
Ci co śpiewali „RUCHU NASZ KOCHANY” i co zaśpiewają.
Bo to czego kupić nie da się, co nas tutaj trzyma.
TO LEGENDA I HONOR, NIEBIESKA drużyna.

W te setne urodziny życzę Tobie tego.
I sobie, tak wyczekanego „Mistrza Piętnastego”.
Zwycięstw, emocji i dumy co serce przenika.
Adres: Chorzów Cicha 6. Nowy stadion im. Gerarda Cieślika.

Następnych 100 lat -pięknych i radosnych życzę.

Stary Kibic

 

Z okazji 100 rocznicy założenia Klubu RUCH Chorzów 1920,Zdrowia pomyślności zawodnikom i działaczom, a Klubowi sukcesów i gry w najwyższej Klasie rozgrywek życzenia składa Fa.AUDER.

Z sportowym pozdrowieniem    Herbert Kaschek

 

"Dobrych ludzi" wokół klubu a wszystko potoczy się w odpowiednim kierunku. Szybkiego powrotu na "szczyt".

życzy Adrian (mead)

 

Naszemu Stulatkowi, Wielkiemu Ruchowi Chorzów, chciałbym życzyć rychłego powrotu do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, gdyż tam Jego miejsce. Aby zdobywał kolejne tytuły mistrzowskie, Puchary Polski, miał nowe międzynarodowe osiągnięcia, i żeby żaden inny klub Go nie pobił w osiągnięciach. Aby Mu się trafiły kolejne pokolenia pokroju śp. Cieślika, Wilimowskiego i reszty utalentowanych Piłkarzy.

Pamiętaj, Ruchu nasz kochany, jesteś piłkarskim Panem nad pany i to się nie zmieni! Nawet w III lidze Ruchu się nie wstydzę. Aby tylko lepiej było, a z najlepszymi Kibicami w tym Kraju to nie będzie trudne. "I pokaż wszystkim, że Cię stać! Zaufaj nam - nie będzie źle"!

#legendabezkońca #ruchchorzów

Synek z Brzozowic

 

Kochany Ruchu!

Z okazji Setnych Urodzin życzę Ci kolejnych 100 lat pełnych sukcesów. Korzystając z okazji chciałbym podziękować obecnemu zarządowi, pracownikom, kibicom za ich oddanie i zaangażowanie w odbudowę Wielkiego Ruchu. Życzę jak najszybszego osiągnięcia celu.

Pozdrawiam
Mariusz Lech

 

Z okazji 100-lecia istnienia Ruchu Chorzów życzę:

Niebieskich trybun wypełnionych bijącymi sercami w kierunku chorzowskiej "R".
Sukcesów zarówno na boisku jak i poza nim, by nasz klub był dumą miasta i Górnego Śląska na kolejne lata.
By z trybun nowego stadionu przy Cichej niosło się gromkie "Kto wygrał mecz? - Ruch! Kto? Ruch! Kto? RUCH, RUCH, RUCH!".
Kolejne pokolenia z dumą, pasją i oddaniem mogły doczekać się upragnionego 15 tytułu, a co za tym idzie następne lata były naznaczone awansami i budową klubu w oparciu zdrowe fundamenty.
Wszystkiego niebieskiego, kolejnych 100 lat!

Życzy Marek Roter z Świętochłowic

 

To już 100 lat istnienia mojego ukochanego klubu. Dałeś w tym okresie wielu radości Nam - kibicom. Na następne lat życzę:

- szybkiego powrotu do Ekstraklasy
- zdobycie 15, 16, .... 44, i wiele więcej mistrzowskich gwiazdek. Tak aby za sto lat znalazł się drugi Grzegorz Joszko, który napisze książkę "Niebieskie Majstry - tom II".
- stadionu na miarę XXI wieku, na którym będą cię dopingować przyszłe pokolenia.
- stabilizacji organizacyjno-finansowej, aby klub nie musiał się martwić o każdą złotówkę.

Ruch to nie tylko klub, Ruch to życie, a Ruch to zdrowie.

Życzy Robert Stencel z Tychów

 

Życzę Ci Ruchu kolejnych 100 lat, wróć na szczyt tam gdzie twoje miejsce. Legendo tRwaj!

Mateusz

 

Serdeczne życzenia z okazji setnej rocznicy powstania Ruchu Chorzów. Przede wszystkim życzymy by Niebieska Legenda w pełni się odrodziła i trwała tak nieprzerwanie przez kolejne sto i więcej lat. Aby Ruch Chorzów odzyskał należne mu miejsce w czołówce Ekstraklasy. Pozdrawiamy Całą Niebieską Rodzinę.

Monika i Koniś

 

"Ruchu nasz Kochany, Chorzowska Drużyno" - trwaj nam, żyj kolejne setki lat, kolejne Majstry, sukcesy znów zgarniaj. A na dobre i na zawsze powróć tam, gdzie Twoje właściwe miejsce - do najwyższej ligi!

Dawid, Ola i Magda

 

Dla Rześkiego 100 latka i jego licznej Rodziny

NajseRdeczniejsze życzenia Wszystkiego Niebieskiego w złotych odcieniach pRzyszłej 15 i nastych gwiazdek. Budowy nowego domu (na miaRę XXI wieku) im. GeRaRda Cieślika. I wiaRy w nadejście nowej, wspaniałej Niebieskiej eRy futbolu kRajowego i euRopejskiego. Bo najpiękniejsze Rzeczy na tym świecie mają koloR NIEBIESKI. Pięknych lat 100 minęło dopieRo.

Damian Grzybowski

 

Po prostu wszystkiego najlepszego!

B.J.

 

Z okazji jubileuszu 100 - lecia życzę żeby następne stulecie minęło tak dobrze jak te.

Szymon Strugalski

 

Kochany Ruchu ! Wszystkiego co Najlepsze na kolejne 100, 200, 300 Lat. Stabilizacji, i aby właściwymi torami na które wkroczyliśmy wraz z #CzasemOdbudowy dojechać do celu - powrotu do Ekstraklasy, do Europy, do Czołówki! Tam gdzie nasze miejsce! AVE RUCH!!!

Życzy Robert z Niemiec

 

Ukochany Klubie Nasz od urodzenia nosza Cie w sercu. Nigdy nie przestana kochac a i zaszczepia Tobą mego pierworodnego, aby wiedziol, co jest nojwazniejsze w zyciu tak bylo przekazywane z dziada pradziada. Życza Ci kolejnych 100 lot i mom wiary pełne serce, że bydymy na szczycie.

Szymon Sabina i Natan Kubiccy

 

Następnych 100 lot w blasku i chwale

Grzegorz

 

Drogi Ruchu Chorzów, w imieniu fanatyków z Niebieskiego Chełmu Śląskiego życzymy ci przede wszystkim normalności, dobrych ludzi wokół ciebie, nowego stadionu i powrotu na szczyt tam gdzie jest twoje miejsce! I wszyscy głęboko wierzymy, że prędzej czy później tam będziesz, bo dzięki nam kibicom nigdy nie zginiesz! AVE RUCH!

Kibice z Niebieskiego Chełmu Śląskiego

 

Drogi Ruchu Chorzów, Szanowni Państwo związani z Ruchem,

Z okazji 100 urodzin drogi Ruchu życzę Ci wszystkiego najlepszego. Powrotu do ekstraklasy i nowego stadionu. Szczęścia do fajnych ludzi.

Przemek Lesik

 

Z okazji setnych urodzin Ruchu życzę samych zwycięstw oraz szybkiego powrotu do ekstraklasy, a kibicom dużo emocji i radości z gry swojej drużyny.

Życzenia od kibica Wisły Kraków

 

Kochany Ruchu,

W dniu setnych urodzin życzę Ci, abyś wrócił na swoje miejsce, zdobywał kolejne mistrzostwa i żebyś wreszcie rozgrywał swoje mecze na należytym Ci nowym stadionie.

Maciej Nowak

 

Mój kochany Ruszku,

Z okazji tak dostojnego jubileuszu, życzę Ci co najmniej kolejnych 100 lat, wiele sukcesów, nowego funkcjonalnego stadionu... Bycie kibicem najbardziej utytułowanego klubu w Polsce to wielka duma i niewyobrażalny zaszczyt, dlatego dziękuję Ci Boże, że jestem Niebieskim! Legendo, trwaj...

życzy Mirek K. ze Świętochłowic

 

Kochany Klubie mój, nie przeżyłem żadnego mistrzostwa Polski, ale życzę Nam, abyśmy w kolejnym stuleciu istnienia doświadczyli co najmniej drugie tyle gwiazdek na niebie ukazujące potęgę tego klubu. Życzę Ci stabilności w każdym aspekcie i żebyśmy wszyscy razem doczekali się pięknego stadionu, wypełnionego po brzegi. W nieco zmienionej formie: "Was jedenastu, a Nas tysiące", przeżyjmy kolejne lata bogate w sukcesy i wspomnienia!

Dawid ze Świętochłowic

 

Bycie kibicem Ruchu i żyć w trakcie jego 100lecia jest bezcenne. Nawet w czasie Pandemii. Życze Ci Ruchu piętnastej gwiazdki!

Łukasz Krzysiek

 

Od zawsze na zawsze NIEBIESKA Kozłowa Góra! Dopóki My, Fanatycy Niebieskiej eRki, jesteśmy z Ruchem, ten klub nigdy nie zginie! Legenda będzie trwać wiecznie!

Ozor SPI GANG

 

Stulecie to piękny czas, w którym można się zatrzymać i wspominać piękne czasy. Ruch Chorzów, najbardziej utytułowany klub w Polsce, ma ową historię bardzo bogatą. Ma ją bogatą do tego stopnia, iż nie sposób w jeden dzień wspomnieć o wszystkich bramkach legend, nie sposób wspomnieć o wszystkich meczach, które dawały Ruchowi kolejne gwiazdki. Dlatego też 100-lecie te świętujemy dłużej niż tylko 20 kwietnia. Osobiście od siebie nie życzę kolejnej "setki". Ja od siebie życzę wieczności. Życzę także szybkiego powrotu do ekstraklasy, a gdy to nastanie kolejnych mistrzostw oraz uniesionych pucharów. Oczywiście życzę, by te wszystkie mistrzostwa przyszło nam świętować na pięknym nowym stadionie. Niechaj legenda trwa wiecznie ;)

Marcin "Jeffrey" Juszczyk

 

Ruchu, życzę Ci stabilizacji finansowej, powrotu do ekstraklasy, 15 majstra oraz nowego stadionu przy Cichej 6!

Życzy Darek z Fanatycznych Kochłowic!

 

Ruch to coś więcej niż Klub Piłkarski. Ruch to są ludzie, którzy tworzą historię, piękną historię. Jest to miejsce, w którym poznałem swoich przyjaciół na całe życie, przeżywałem najwspanialsze momenty w moim życiu. Z okazji jubileuszu 100-lecia istnienia, życzę piętnastej i kolejnej gwiazdki, uczciwych zarządców, życzliwych ludzi wokół, nowego stadionu. Legenda Nigdy Nie Zginie!

Paweł G. z Siemianowic

 

Z okazji 100-lecia istnienia życzymy szybkiego powrotu do Ekstraklasy i 15-stej gwiazdki, na którą wszyscy czekamy. Zdrowia dla całej drużyny, sztabu i wszystkich, którzy działają w klubie.

FC Poręba

 

Kochany Ruchu, NIEBIESKI UTYMAN życzy Ci jak najszybszego powrotu na szczyt oraz odpowiednich włodarzy w klubie, którzy poprowadzą Cię jak NAJWYŻEJ.

Życzą KANDY, Natalia, Julia, Sebastian i Filip

Szybkiego powrotu na szczyt, sukcesów, dużo zdrowia dla piłkarzy, działaczy i pracowników klubu oraz ludzi związanych z RUCHEM CHORZÓW. Wszystkiego najlepszego dla kibiców i żeby nasza zgoda trwała wiecznie :)

Deny haze WIDZEW ŁÓDŹ

 

Na 100-lecie mojego ukochanego klubu życzę sobie jak i wam wspólnego świętowania w ekstraklasie, następnego „majstRa” na nowym pięknym stadionie.

Życzą PatRyk „ELFIS” Grzyb z synami ARnoldem i GabRielem [Irlandia]

 

 

Szybkiego powrotu do noRmalności i następnych Stu Lat!!!

Pozdro z Łodzi! Pilot

 

Z okazji setnych urodzin, życzę przede wszystkim normalności oraz spokoju. Na wszystko inne przyjdzie czas.

Bartosz Dronia

 

Ruchu nasz kochany,

Życzą Ci abyś jak nojszybciej wrócił tam kaj je Twoje miejsce, czyli na Mistrza Polski.

Tomek

 

By znów zalśniła kolejna gwiazda, na piętnastokrotny zmieniła się nazwa!

Niebieski Myszków

 

Z okazji setnych urodzin życzę nowego stadionu i szybkiego powrotu na należne miejsce w ekstraklasie.

Rico (46 lat na C6)

 

KOCHANY RUCHU następnych 100 lat oraz 15 tytułu mistrza Polski

Życzy Artur

 

Z okazji 100 uRodzin Naszego Ukochanego KLUBU!! Życzę Ci RUCHU wszystkiego co najlepsze! Byś wRócił na należne Ci miejsce, czyli na szczyt!!!

Nieważne, w której grasz lidze! My, zawsze Tobie wieRni i oddani, będziemy z Tobą zawsze i wszędzie! Ale życzę Ci Ruchu byś jak najszybciej powrócił do najwyższej klasy rozgrywkowej w Naszym kraju! Bo tam Twoje miejsce! I wierzę z całego niebieskiego seRca, że "na 15krotny zmieni się nazwa" ... :) że zalśni na niebie znów kolejna gwiazda! I na tej 15 gwiazdce rzecz jasna nie koniec! :) Nawet 44 majsteR to będzie mało! :)

Powrotu Nasz kochany Klubie na europejskie salony, byśmy mogli przemierzać za Tobą cały Świat!

Wspaniałych, wiernych, oddanych piłkarzy, którzy będą wzoRem dla utalentowanej, niebieskiej młodzieży! By młodzi nie musieli uciekać do Legii czy Lecha... tylko by, tu, w Chorzowie, budowali swoją legendę niczym Nasze największe legendy jak Ś. P. GeRaRd Cieślik czy Jerzy Wyrobek. Byś Ruchu doczekał się modernizacji swojej świątyni przy Cichej 6!

Uczciwych, mających Twoje dobro, a nie własny interes na pierwszym miejscu, osób zarządzających Klubem oraz sponsorów, którzy pomogą w odbudowie legendy...

I ostatnia rzecz, tego życzyć praktycznie nie trzeba... :) bo kibiców, co nie raz udowadnialiśmy swoją postawą, masz najlepszych na świecie! I by Ci wierni fani byli z Tobą zawsze! Za Ruch, za HKS pójdziemy aż po życia kRes! :) to dla Nas nie puste słowa, a sens życia... Tylko RUCH ChoRzów!

Nieważne, która liga, by stadion był wypełniony po brzegi! By byli na nim młodzi i starzy, kobiety i mężczyźni, całe rodziny chcące oglądać Wielki Ruch! A głośny doping z ulicy Cichej, która Cichą nie bywa :) prowadził Naszych piłkarzy do kolejnych zwycięstw, wielkich triumfów i upragnionych sukcesów i tytułów! byśmy znów podziwiali piękne bramki Naszych ulubieńców, ręce same składały się do braw, a człowiek opuszczał Cichą po każdym meczu szczęśliwy ze zwycięstwa i walki piłkarzy Ruchu! Wspólnymi siłami, wiarą i oczywiście walką! jesteśmy w stanie przywrócić blask Naszej legendzie!

1920 lat Klubie Nasz Ukochany! Tylko KS Ruch!

Życzy Damian z Niebieskiego Klachowca

 

Dziękuję Ci za te 34 lata przez które mogę mieć przywilej bycia Kibicem 14-krotnego mistrza Polski. Dziękuję za każde emocje które z Tobą przeżywałem lepsze czy gorsze różnie to bywało na naszej drodze ale na tym polega Fanatyzm, miłość do swojego Klubu miłość do swoich barw. Dziękuję za europejskie puchary, czy podia jeszcze tak niedawno. Niestety mistrzostwa '89 nie pamiętam, bo miałem 3 lata, ale to nie ważne, bo w Twoim drugim stuleciu na pewno jeszcze nie jedno wygrasz a My Niebiescy Fanatycy będziemy mieli okazję by z Tobą to świętować. Życzę Ci kolejnych 100 lat w Zdrowiu Szczęściu i Pomyślności.

Timcol

 

100 lat temu w roku 1920 narodził się w Chorzowie klub, któremu imienia długo szukali, aż Wielkim Ruchem Go nazwali. Ruch to dobra nazwa jest, bo Chorzów rozsławił fest. Najlepszych piłkarzy wychowali i 14 raz Mistrzem Polski zostali. Wilimowski, Cieślik, Faber, Maszczyk i kupa jeszcze innych Asów, można dodać ich do Super Piłkarzy tych czasów, a trenerzy Vican, Wyrobek ich dobrze prowadzili dlatego 14 Mistrzów zdobyli. A teraz przyszła posucha i cierpliwie czekamy na 15 tytuł. Grajcie nogami, ale też z głową wtedy sukces przyjdzie znowu. Trenerze Łukaszu Bereta wziąć piłkarzy w kierat i do ciężkiej pracy zaciągnąć, aby po 15 Mistrza dążyć. Niech setna (100) radość z Jubileuszu zagości na naszych obliczach wiernych Ruch-u kibicach. Żyj i graj nam kolejne 100 lat, niech znów zabłyśnie Wielka Niebieska ERKA "R".  Wszystkiego co najlepsze.

Marcin Gawron

 

Zaczna od tego, że żech jest dumny z tego, że jestech kibicem tak Wielkiego Klubu! Życza przede wszystkim powrotu tam kaj Twoje miejsce! Czyli walki w najwyższej klasie rozgrywkowej i walki o 15 majstra! Coby grajki wiedzieli w jak ważnym klubie dla nos kibiców grają i coby serducho za kożdym razem zostawiali na boisku! Życza także żeby w końcu powstoł nowy stadion, którego tak bardzo potrzebujemy! Co byś nom Ruchu istnioł co nojmniej 1920 lat!

Seba Siemce

 

 

Życzę szybkiego powRotu na najwyższy poziom RozgRywek w Polsce, 15 gwiazdki i ligi mistRzów

życzy Denis Ch

 

Wszystkiego najlepszego kochany nasz klubie, szybkiego powrotu do Ekstraklasy, dużo sukcesów, wygranych i kolejnych 100 lat. Ruch jest Wielki!

życzą: Ejsi-Niko-Izbicko

 

Ruch jest był i będzie sensem mego życia czekam na powrót na właściwe tory i 15 majstra na nowym stadionie INO RUCH!!

POPIEL

 

Naszemu Klubowi Życzę Szybkiego PowRotu Tam Gdzie Jego Miejsce Czyli Ekstraklasa 

Rafał

 

 

Ruchu ChoRzów, życzę Ci 15 gwiazdki, nowego stadionu i wszystkiego tego, co powinno nastąpić, a jest w głowie ludzi Tobie przychylnym.

Adam Stępień

 

"Ruchu nasz kochany..." życzymy Ci szczęścia do ludzi, taki pozytywnych Niebieskich Świrów, a wtedy "...zaufaj nam, nie będzie źle."

Agnieszka, Agnieszka, Robert

 

Mój kochany RUCHU, winszuja Ci kolejnych 100 lot, abo moze lepi pedziec 1920 lot! Kolejnych MAJSTRÓW, ale nojsompzod sztajgowanio do wyższych lig aż do EXTRAKLASY. Wspaniałych zawodników, niyzawodnych działaczy i jeszcze lepszego zaplecza, a co za tym idzie: NOWEGO STADIONU! Tak wjync wszyjskigo nojlepszygo. Pyrsk!

wosz zawsze wieRny – Any
Andrzej Fuhrmann 
Duisburg 19.04.2020

 

Wszystkiego Najlepszego!!! Nowego obiektu!!! PowRotu na szczyt!!! I żeby Niebieska Rodzina nigdy Cię nie opuściła!!!

Życzy Buli Siem-ce

 

Piętnastej gwiazdki, nowego stadionu oraz nigdy nie kończącej się pięknej historii!

NIEBIESKIE PIOTROWICE

 

Na 100-lecie Ruchu Nasz Kochany życzę Ci 15-tej gwiazdy, stadionu Nowego i wiernych kibiców tych samych.

Ojok, MONI, Kamil, Lilka i cała rodzinka

 

Über alles Ks Ruch!!!!!!!!!

Blau Boggo

 

 

Ruchu życzymy Ci kolejnych sukcesów i szybkiego powrotu na szczy, kolejnych stu lat z nami i 15 gwiazdki.

Barbara i Michał

 

Szybkiego powrotu na szczyt. Yno Ruch!

KRanik

 

RUCH nasz kochany, bo RUCH to my wszyscy, na 100-lecie życzę

Abyśmy najszybciej wrócili do ekstraklasy
Abyśmy doczekali się nowego stadionu
Abyśmy zdobywali kolejne trofea
Abyśmy mieli coraz więcej Niebieskich Bajtli 

Roman z Damianem 

 

 

Nasz ukochany klubie, by na 15-krotny zmieniła się nazwa. Wszystkiego najlepszego i szybkiego powrotu do ekstraklasy.

Niebiesko Rodzina Mody, Alex, Blandzi
Fan Club IReland

 

 

Piętnastego mistrza na nowym stadionie... Legendo trwaj wiecznie!

Gucio z rodziną
Fan Club Blue England

 

Samych sukcesów, 15 majstra.

Andrzej Jakubinek

 

15-ego MajstRa! WieRnych fanatyków, rozrastającej się niebieskiej familii, nowego stadionu! Ruch Nigdy Nie Zginie!

JaRecki z Niebieskich Łazisk
wraz z Anią z Niebieskiej Gostyni!

 

Ruch Chorzów, 100 lat naszej dumy. Wszystkiego najlepszego na następne 100. Przywrócmy miejsce godne dla naszego ukochanego klubu. Miałbym takie życzenie, by dożyć do 15 majstra. Powodzenia!

Antoni Swadźba

 

Z okazji setnej rocznicy powstania naszego ukochanego klubu Ruchu Chorzów pragniemy złożyć mu życzenia. Życzymy, aby zawsze miał przy sobie rzesze wiernych i oddanych kibiców, aby zarządzające nim osoby miały niebieskie serca i na pierwszym miejscu stawiały dobro klubu, a nie swoje. Życzymy, kolejnych 100 lat obfitujących w sukcesy co najmniej takie, jakie były jego udziałem w mijającej setce. Aby jego barwy reprezentowali gracze wybitni, których do tej pory nie brakowało. Żeby przy Cichej stanął stadion na miarę takiego klubu jakim jest Ruch i zawsze był pełny! ...z Chorzowskim Ruchem raduje się dusza i niech tak zostanie, aż do końca świata niebieska piłka wszystkich wymiata!

NASZ KOCHANY RUCHU TRWAJ NAM!!!

na zawsze wieRni Darek i Dorota Malik

Lipiec
Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
zobacz więcej...

Newsletter

Sponsorzy i partnerzy

Partnerzy medialni